7 грудня в 2-х класах була проведена народознавча круговертьДата конвертації16.06.2016
Розмір444 b.7 грудня в 2-х класах була проведена народознавча круговерть під керівництвом вчитела початкової школи Тесленко Наталії Іванівни. Учасники заходу ознайомились з традиціями українського народу та активно, із захопленням декламували вірші, співали українські народні пісні, за що отримали призи.

  • 7 грудня в 2-х класах була проведена народознавча круговерть під керівництвом вчитела початкової школи Тесленко Наталії Іванівни. Учасники заходу ознайомились з традиціями українського народу та активно, із захопленням декламували вірші, співали українські народні пісні, за що отримали призи.  25 та 26 грудня 2012 року відбулися Новорічні свята для учнів 1 - 4 класів, під час яких малюки отримали солодкі новорічні подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса. Розважальну програму підготували члени Ради старшокласників під керівництвом педагога організатора Ярослав Олени Валеріївни та вчителя музики Профатілової Тетяни Борисівни

  •   25 та 26 грудня 2012 року відбулися Новорічні свята для учнів 1 - 4 класів, під час яких малюки отримали солодкі новорічні подарунки від Харківського міського голови Г.А.Кернеса. Розважальну програму підготували члени Ради старшокласників під керівництвом педагога організатора Ярослав Олени Валеріївни та вчителя музики Профатілової Тетяни БорисівниМайже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята. 25 та 26 грудня відбулися виступи класних колективів 5 - 8 класів, які вразили змістовними міні-виставами з історії відзначення Нового Року, традицій святкування в Україні та яскравими новорічними костюмами. 28 грудня відбувся новорічний вечір для старшокласників з казковою програмою, яку підготували члени Ради старшокласників, а також новорічними виступами від кожного класу.

  • Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята. 25 та 26 грудня відбулися виступи класних колективів 5 - 8 класів, які вразили змістовними міні-виставами з історії відзначення Нового Року, традицій святкування в Україні та яскравими новорічними костюмами. 28 грудня відбувся новорічний вечір для старшокласників з казковою програмою, яку підготували члени Ради старшокласників, а також новорічними виступами від кожного класу.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка