Безпека користування побутовим газомДата конвертації08.06.2016
Розмір444 b.Побутовий газ-це пропан-бутанова суміш, вибухонебезпечна в суміші з повітрям. Вона не має кольору, запаху і смаку, отруйна. Для її виявлення додаються нейтральні речовини-одоранти, які мають запах часнику.

  • Побутовий газ-це пропан-бутанова суміш, вибухонебезпечна в суміші з повітрям. Вона не має кольору, запаху і смаку, отруйна. Для її виявлення додаються нейтральні речовини-одоранти, які мають запах часнику.Безпека користування побутовим газом

  • Безпека користування побутовим газомКатегорично забороняється сушити білизну чи волосся над пли­тою із запаленими пальниками, залишати без нагляду відкритий вогонь.

  • Категорично забороняється сушити білизну чи волосся над пли­тою із запаленими пальниками, залишати без нагляду відкритий вогонь.

  • Не можна розміщувати біля газової плити речовини, що можуть легко займатися: папір, тканини тощо.При в пливі на людський організм електричної нарпуги 220 В та більше може виникнути електротравма – ураження електричним струмом.

  • При в пливі на людський організм електричної нарпуги 220 В та більше може виникнути електротравма – ураження електричним струмом.Не користуйтеся несправними електроприладами, розетками. Ідучи з дому, обов’язково вимикайте електро прилади. Не залишайте електро прилад під напругою, навіть якщо в нього є вимикач. Вимикаючи електроприлад, не витягуй вилку з розетки за шнур.

  • Не користуйтеся несправними електроприладами, розетками. Ідучи з дому, обов’язково вимикайте електро прилади. Не залишайте електро прилад під напругою, навіть якщо в нього є вимикач. Вимикаючи електроприлад, не витягуй вилку з розетки за шнур.Не торкайся мокрими руками електроприладів, що перебувають під напругою. Не перевіряй пальцями, чи є напруга в розетці. Не грайся сірниками та запальничками: ігри з вогнем можуть призвести до пожежі.

  • Не торкайся мокрими руками електроприладів, що перебувають під напругою. Не перевіряй пальцями, чи є напруга в розетці. Не грайся сірниками та запальничками: ігри з вогнем можуть призвести до пожежі.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка