Білоус Максим (10 б клас)



Дата конвертації01.01.2017
Розмір445 b.



ОБДАРОВАНІСТЬ – це сукупність здібностей, які дозволяють дитині досягти вагомих результатів в одному або декількох видах діяльності і давати суспільству користь.

  • ОБДАРОВАНІСТЬ – це сукупність здібностей, які дозволяють дитині досягти вагомих результатів в одному або декількох видах діяльності і давати суспільству користь.







Білоус Максим (10 – Б клас)

  • Білоус Максим (10 – Б клас)

  • 2 місце



Швидун Роман (8 – Б клас) – 6 місце

  • Швидун Роман (8 – Б клас) – 6 місце

  • Капиця Віталій (9 – Б клас) – 11 місце

  • Денисенко Катерина (10 – Б клас) – 3 місце

  • Шостак Ірина ( 11 клас) – 2 місце



Хоха О. (6 – А) – 10 місце (Романенко Н. С.)

  • Хоха О. (6 – А) – 10 місце (Романенко Н. С.)

  • Кобиш М. (6 – Б) – 2 місце (Лисенко Л. Б.)

  • Ковтун Р. (7 ) – 8 місце (Чегель Г. Є.)

  • Нікулін О. (8 – Б) – 7 місце (Лисенко Л. Б.)

  • Смоляр А. (9 – А) – 9 місце (Романенко Н. С.)

  • Пугач А. (10 – А) – 5 місце (Ткаченко Н. В.)

  • Сіліверстова А.( 10 – Б)–3 місце

  • (Ткаченко Н. В.)



Ковтун Р. (7) – 2 місце (Салата В. І.)

  • Ковтун Р. (7) – 2 місце (Салата В. І.)

  • Гребініченкко Я. (8 – А) – 12 м. (Салата В. І.)

  • Капиця В. (9 – А) – 10 місце (Салата В. І.)

  • Василенко В.(10–Б)–3 м.(Чернишенко О.М.)

  • Шостак І. (11) – 4 місце (Чернишенко О. М.)



Нікулін О. (8 – Б) – 7 місце (Смоляр Н. М.)

  • Нікулін О. (8 – Б) – 7 місце (Смоляр Н. М.)

  • Швидун Р. (8 – Б) – 10 місце (Смоляр Н. М.)

  • Ступка С. (9 – Б) – 13 місце (Смоляр Н. М.)

  • Ковтун К. (9 – А) – 16 місце (Смоляр Н. М.)

  • Плаксун В. (10 – А) – 6 місце (Смоляр Н. М.)

  • Василенко В. (10–Б) – 7 місце (Смоляр Н. М.)

  • Швидун Я. (11) – 3 місце (Мезін З. І.)

  • Петренко Р. (11) – 7 місце (Мезін З. І.)



Крамар Ю. (9 – А) –

  • Крамар Ю. (9 – А) –

  • 2 місце

  • Мартиненко Т. (11) –

  • 1 місце



Швидун Р. (8 – Б) – 9 місце

  • Швидун Р. (8 – Б) – 9 місце

  • (Неборак Т. Т.)

  • Капиця В. (9 – А) – 8 місце

  • (Неборак Т. Т.)

  • Василенко В. (10–Б) – 5 місце

  • (Неборак Т. Т.)



Телегей Р. (10 – А)

  • Телегей Р. (10 – А)

  • Білоус М. (10 – Б)

  • Шостак І. (11)



Стороженко О. (3 ) – 12 місце (Винник Н. М.)

  • Стороженко О. (3 ) – 12 місце (Винник Н. М.)

  • Ковган Ю. (4) – 7 місце (Зубчевська О. М.)

  • Миколенко М. (4) –9 місце (Зубчевська О. М.)

  • Литвиненко А. (5) – 8 місце (Салата В. І.)

  • Войтенко І.(6–А)–8 місце(Чернишенко О.М.)

  • Ковтун Р. (7) – 5 місце (Салата В. І.)

  • Гребініченко Я. (8 - А) – 7 місце (Салата В. І.)

  • Смоляр А. (9 – А) - 13 місце (Салата В. І.)

  • Ступка С. (9 – Б) – 8 місце (Неборак Т. Т.)

  • Плаксун В. (10–А)–1 місце(Чернишенко О.М.)

  • Шостак І. (11) – 4 місце(Чернишенко О.М.)



Швидун Р. (8 – Б)

  • Швидун Р. (8 – Б)

  • (Замрій Н. П.)

  • Телегей Р. ( 10 – А)

  • (Листопад О. П.)

  • Руденко Г. (11)

  • (Листопад О. П.)



Нікулін О.(8 – Б)

  • Нікулін О.(8 – Б)

  • Нелень В. (8 – Б)

  • Швидун Р. (8 – Б)

  • Телегей Р. (10 – А)

  • Білоус М. (10 – Б)

  • Шостак І. (11)

  • Швидун Я. (11)

  • Петренко Р. (11)



Ковган Ю.(4)

  • Ковган Ю.(4)

  • Робак А. (4)

  • Скорик О. (4)

  • Шостак А. (4)

  • Ткаченко Ю. (6 – А)

  • Капиця В. (9 – А)



Луценко Ю. (6 – А)

  • Луценко Ю. (6 – А)

  • Куценко Ю. (7)

  • Ковтун Р. (7)



Зубченко Л. (8 – А) (Салата В. І.)

  • Зубченко Л. (8 – А) (Салата В. І.)



Жеребило Л., Ковган Ю., Миколенко М., Митяй С., Осауленко О., Скорик О.(4)

  • Жеребило Л., Ковган Ю., Миколенко М., Митяй С., Осауленко О., Скорик О.(4)

  • (Зубчевська О. М.)

  • Даценко Л., Наточій Т., Олексієнко Д.,

  • Салата Н., Стеценко К. (5)

  • Ісаєнко А., Плахотнік А. (8 – Б)




База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка