Це організація аналітичного дослідження щодо реалізації потреб дітей та дітей інвалідів в сфері культурно-дозвільної діяльностіДата конвертації27.12.2016
Розмір445 b.це організація аналітичного дослідження щодо реалізації потреб дітей та дітей інвалідів в сфері культурно-дозвільної діяльності. На основі отриманих даних проведення, для учасників програми, тренінгу та конференції, метою яких є організація інформаційно-роз’яснювальних заходів у галузі реформування соціальної сфери та інклюзивного виховання.

  • це організація аналітичного дослідження щодо реалізації потреб дітей та дітей інвалідів в сфері культурно-дозвільної діяльності. На основі отриманих даних проведення, для учасників програми, тренінгу та конференції, метою яких є організація інформаційно-роз’яснювальних заходів у галузі реформування соціальної сфери та інклюзивного виховання.це впровадження інклюзивної моделі виховання через організацію активного відпочинку та безпечного дозвілля сумісно для звичайних дітей та дітей-інвалідів.

  • це впровадження інклюзивної моделі виховання через організацію активного відпочинку та безпечного дозвілля сумісно для звичайних дітей та дітей-інвалідів.це реалізація інклюзивної моделі виховання через систему солідарної відповідальності між цивільними організаціями Чернігова та батьками, які не байдужі до виховання зрілої особистості формування активної життєвої позиції дітей і підлітків.

  • це реалізація інклюзивної моделі виховання через систему солідарної відповідальності між цивільними організаціями Чернігова та батьками, які не байдужі до виховання зрілої особистості формування активної життєвої позиції дітей і підлітків.Проведення анкетування з метою оцінки стану проблеми організації культурно-дозвільної діяльності для дітей та підлітків, та виділення конкретних соціальних груп серед населення для подальшої з ними роботи.

  • Проведення анкетування з метою оцінки стану проблеми організації культурно-дозвільної діяльності для дітей та підлітків, та виділення конкретних соціальних груп серед населення для подальшої з ними роботи.Проведення у тренінговій формі інформаційно-роз’яснювальних та навчальних заходів у галузі інклюзивної моделі виховання.

  • Проведення у тренінговій формі інформаційно-роз’яснювальних та навчальних заходів у галузі інклюзивної моделі виховання.

Організація практичних заходів у різних районах міста за участі та при всебічній підтримці волонтерів та експертів (педагогів, психологів) програми, направлених на формування інклюзивної свідомості у дітей та батьків.

  • Організація практичних заходів у різних районах міста за участі та при всебічній підтримці волонтерів та експертів (педагогів, психологів) програми, направлених на формування інклюзивної свідомості у дітей та батьків.«Найвища ступінь людської мудрості - це вміння пристосуватися до обставин і зберігати спокій всупереч зовнішнім негараздам»

  • «Найвища ступінь людської мудрості - це вміння пристосуватися до обставин і зберігати спокій всупереч зовнішнім негараздам»

  • Даніель Дефо


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка