Це система, у якій обмін результатами праці здійснюється відповідно до вимог економічних законів товарного виробництва й оборотуДата конвертації01.01.2017
Розмір445 b.це система, у якій обмін результатами праці здійснюється відповідно до вимог економічних законів товарного виробництва й обороту.

 • це система, у якій обмін результатами праці здійснюється відповідно до вимог економічних законів товарного виробництва й обороту.це сукупність соціально - економічних відносин у сфері охорони здоров’я

 • це сукупність соціально - економічних відносин у сфері охорони здоров’яСегментація ринку

 • Сегментація ринку

 • – це розділення, розбивка ринку на окремі чіткі групи споживачів, для кожної з яких можуть знадобитись окремі товари чи послуги і окремі комплекси маркетингу.Сегмент ринку

 • Сегмент ринку

 • - сукупність, група споживачів, які однаково реагують на один і той самий товар чи маркетинговий комплекс.З одного боку, це бізнес­ринок, головна мета якого – збагачення,

 • З одного боку, це бізнес­ринок, головна мета якого – збагачення,

 • а з іншого – об’єктом збагачення є найдорожче – здоров’я та життя. Саме в цій галузі гроші впритул стикаються з етикою, з проблемою вартості життя і потребою чітко визначити його матеріальний еквівалент.Останнім часом зростання ринку медичних послуг було настільки стрімким, що навіть криза і щорічне відкриття на території України кількох тисяч приватних медичних закладів не спричинювали відчутної конкуренції між гравцями ринку.

 • Останнім часом зростання ринку медичних послуг було настільки стрімким, що навіть криза і щорічне відкриття на території України кількох тисяч приватних медичних закладів не спричинювали відчутної конкуренції між гравцями ринку.З огляду на те, що медичний бізнес обслуговує базові потреби людини, ємкість активно зростаючого, але поки що недостатньо розвиненого ринку приватних медичних послуг України експерти оцінюють щонайменше у 3 млрд дол.

 • З огляду на те, що медичний бізнес обслуговує базові потреби людини, ємкість активно зростаючого, але поки що недостатньо розвиненого ринку приватних медичних послуг України експерти оцінюють щонайменше у 3 млрд дол.Отож, незважаючи на недосконалість нормативної бази, застарілі вимоги та протиріччя законодавства, складності входження в бізнес не лякають охочих розпочати власну справу. Приватна медицина повільно, але впевнено зміцнює свої позиції на ринку надання медичних послуг. Перші приватники підкорили ті сегменти, де завжди була слабко розвинена державна медицина та водночас зберігався стійкий попит: стоматологію, гінекологію, косметологію тощо. Тому левова частка суб’єктів ринку – вузькопрофільні клініки локального масштабу. За статистикою, майже кожний українець хоч раз у житті звертався до такого медзакладу.

 • Отож, незважаючи на недосконалість нормативної бази, застарілі вимоги та протиріччя законодавства, складності входження в бізнес не лякають охочих розпочати власну справу. Приватна медицина повільно, але впевнено зміцнює свої позиції на ринку надання медичних послуг. Перші приватники підкорили ті сегменти, де завжди була слабко розвинена державна медицина та водночас зберігався стійкий попит: стоматологію, гінекологію, косметологію тощо. Тому левова частка суб’єктів ринку – вузькопрофільні клініки локального масштабу. За статистикою, майже кожний українець хоч раз у житті звертався до такого медзакладу.Клієнти готові платити за відчуття комфорту і приватність. Саме на це зробили основну маркетингову ставку приватні заклади. І виграли. Багато приватних клінік за інтер’єром скоріше нагадують готель з комфортабельними номерами, аніж лікарню. Крім того, адміністрація закладу забезпечує режим конфіденційності та систему підвищеної особистої безпеки клієнтів. Зручність місцерозташування – інша конкурентна перевага невеликих приватних закладів: сімейних клінік, стоматологічних чи косметологічних кабінетів.

 • Клієнти готові платити за відчуття комфорту і приватність. Саме на це зробили основну маркетингову ставку приватні заклади. І виграли. Багато приватних клінік за інтер’єром скоріше нагадують готель з комфортабельними номерами, аніж лікарню. Крім того, адміністрація закладу забезпечує режим конфіденційності та систему підвищеної особистої безпеки клієнтів. Зручність місцерозташування – інша конкурентна перевага невеликих приватних закладів: сімейних клінік, стоматологічних чи косметологічних кабінетів.Приватні клініки зорієнтовані на потреби клієнта. Проте іноді пацієнт стає лише джерелом збагачення для клініки, коли йому призначають зайві дорогі обстеження чи неефективне лікування. Істотно ускладнює роботу приватних клінік відсутність чіткої регламентації обстеження та лікування у вигляді затверджених стандартів і протоколів. Водночас у всьому цивілізованому світі лікар не зробить зайвого кроку без стандартів, у яких чітко прописано, що саме клініка чи конкретний лікар має робити за умови того чи іншого діагнозу, як лікувати, які маніпуляції виконувати. Відсутність таких стандартів породжує спокусу для лікарів збільшити проблеми пацієнта і призначити зайві процедури.

 • Приватні клініки зорієнтовані на потреби клієнта. Проте іноді пацієнт стає лише джерелом збагачення для клініки, коли йому призначають зайві дорогі обстеження чи неефективне лікування. Істотно ускладнює роботу приватних клінік відсутність чіткої регламентації обстеження та лікування у вигляді затверджених стандартів і протоколів. Водночас у всьому цивілізованому світі лікар не зробить зайвого кроку без стандартів, у яких чітко прописано, що саме клініка чи конкретний лікар має робити за умови того чи іншого діагнозу, як лікувати, які маніпуляції виконувати. Відсутність таких стандартів породжує спокусу для лікарів збільшити проблеми пацієнта і призначити зайві процедури. • Якісне обладнання та висококласні фахівці можуть гарантувати клієнтові якісне обслуговування. Все це коштує великих грошей і тому значно впливає на реальну вартість послуг».

 • Консультація фахівця елітної клініки обійдеться від 200 до 2500 грн. Виклик «швидкої» – щонайменше 800–900 грн, одноденне перебування у стаціонарі (без оперативного лікування) – від 1 до 4 тис. грн. Вартість комплексного лабораторного обстеження у приватній клініці сягне близько 15 тис. грн.Загалом гравці ринку приватних медпослуг зізнаються: що вища вартість послуги, то нижча її рентабельність. Ось чому повернення вкладених коштів у невеликий приватний медичний кабінет (приміром, стоматологічний чи косметологічний) досить швидке – 2–3 роки. Зовсім інша справа, коли на повернення капіталовкладень доведеться чекати 8–12 років. Інвесторів, готових витрачати кошти на таких умовах, знайти складно.

 • Загалом гравці ринку приватних медпослуг зізнаються: що вища вартість послуги, то нижча її рентабельність. Ось чому повернення вкладених коштів у невеликий приватний медичний кабінет (приміром, стоматологічний чи косметологічний) досить швидке – 2–3 роки. Зовсім інша справа, коли на повернення капіталовкладень доведеться чекати 8–12 років. Інвесторів, готових витрачати кошти на таких умовах, знайти складно.

 • І все ж приватна медицина може і буде конкурентоздатною порівняно з державним сектором, адже багато приватних клінік за останні роки навчилися надавати якісну допомогу з високим рівнем сервісу, а зарплата лікаря залежить від його фаховості й популярності серед пацієнтів.Крім заможних людей, які оплачують лікування зі своєї кишені, до користувачів послуг брендових приватних клінік належать і клієнти страхових компаній.

 • Крім заможних людей, які оплачують лікування зі своєї кишені, до користувачів послуг брендових приватних клінік належать і клієнти страхових компаній.

 • У рамках свого соціального пакета, наданого роботодавцем, застраховані працівники одержують можливість лікуватися у приватних клініках. Фізичних осіб, які купують поліс добровільного медичного страхування, значно менше, адже, щоб страховка покривала обслуговування в клініках високого класу, за неї доведеться викласти щонайменше 5–7 тис. грн. Тому, якщо серйозних проблем зі здоров’ям немає, дешевше все таки платити медзакладу безпосередньо.

Німеччина.

 • Німеччина.

  • Вартість послуг дуже висока, але завдяки найсучаснішому обладнанню пацієнти, від яких уже відмовились у своїй країні, можуть отримати тут другий шанс. Це стосується більшості найскладніших діагнозів.


Франція.

 • Франція.

 • Законодавиця моди та столиця краси славиться пластичною хірургією.Центральна Європа.

 • Центральна Європа.

 • Польщу, Угорщину та Словаччину часто відвідують західні європейці, які хочуть зекономити на лікуванні зубів або пластичних операціях. Для прикладу, збільшення грудей у Польщі коштує 3200 доларів США, у Німеччині – до 10000 дол. Операція зі зміни форми носа в Польщі обійдеться до 2500 дол., у Німеччині – до 7500 дол. США.Таїланд

 • Таїланд

 • один із лідерів медичного туризму, пропонує широкий спектр медпослуг – від стоматологічних до найскладніших операцій на серці чи руховому апараті. До тайських ескулапів приїздять мільйони пацієнтів щороку зі 189 країн світу. Крім дешевої медицини, їх приваблює хороший сервіс і нагода чудово відпочитиІндія.

 • Індія.

 • Тут лікують практично від усього, особливо затребувані галузі – кардіологія, ортопедія, косметична хірургія. Високий рівень індійської медицини й одні з найнижчих цін на послуги зробили її лідером галузі. Багатомільйонні ватаги туристів приносять до бюджету країни понад мільярд доларів на рік, ця цифра постійно зростаєІзраїль.

 • Ізраїль.

 • Клініки цієї країни пропонують кваліфіковану допомогу з кардіології, хірургії та онкології. Порівняно з європейськими, ціни тут в 1,5-2 рази нижчі (курс лікування пухлини головного мозку – 30000 євро, в Європі – 60000 євро)ОАЕ.

 • ОАЕ.

 • Гравець, який активно розвивається. 2010 року відкрили медичний центр світового рівня, що має шанси стати найбільшим і найпрестижнішим у всій Євразії.Малайзія.

 • Малайзія.

 • В 2008 р. її відвідали 300000 пацієнтів, найпопулярніші галузі – стоматологія, косметологія, кардіохірургія.

 • Сингапур.

 • Його систему охорони здоров’я вважають найкращою в Азії. Центр кардіології та судинної інженерії.Центральна та Південна Америка, Мексика, Коста-Рика, Бразилія

 • Центральна та Південна Америка, Мексика, Коста-Рика, Бразилія

 • приваблюють здебільшого медтуристів зі США, основні статті доходів – пластична хірургія та стоматологія. Для порівняння: підтяжка шкіри на обличчі: у США – 7000-10000 дол., у Бразилії – 2500-3500 дол. Кубинська медицина допомагає десяткам тисяч пацієнтів, здебільшого з Європи та Латинської Америки, широким спектром доступних і якісних послуг.Україна

 • Україна

 • Приїздять медичні туристи і в Україну. Здебільшого це мешканці країн СНД, а також представники нашої діаспори з Північної Америки. Вони користуються тут послугами стоматології, які дешевші в декілька разів івд Європейських.Визначення рівнів та поширення захворюваності

 • Визначення рівнів та поширення захворюваності

 • Визначення структури захворюваності

 • Вивчення причин смертностіАнкетний метод

 • Анкетний метод

 • Інтерв’ювання

 • Аналіз звертальностіАналіз захворюваності за ряд років

 • Аналіз захворюваності за ряд років

 • Визначення тенденції динаміки захворюваностіВизначення попиту на окремі види медичної допомоги

 • Визначення попиту на окремі види медичної допомогиПроблема невідповідності розмірів фінансування охорони здоров’я комплексу послуг, надання яких гарантується населенню, існує у всіх постсоціалістичних країнах.

 • Проблема невідповідності розмірів фінансування охорони здоров’я комплексу послуг, надання яких гарантується населенню, існує у всіх постсоціалістичних країнах.

 • Наприклад, в Естонії вказана проблема виникла через більш високі темпи росту цін на комунальні послуги у порівнянні з темпами росту внесків на обов’язкове медичне страхування.

 • В Болгарії, Польщі, Румунії проблема незбалансованості наявних коштів та гарантій держави в галузі охорони здоров’я була ще гострішою, тому що в цих державах не тільки медична допомога, але й ліки надавалися населенню безкоштовно.

 • Одним із шляхів в такій ситуації є зміна зобов’язань держави щодо надання безкоштовних медичних послуг населенню.Деякі країни Центральної та Східної Європи встановили певну вартість медичних послуг. В Естонії береться плата в розмірі 5 ест. крон ($0,4 USA) за кожне відвідування лікаря.

 • Деякі країни Центральної та Східної Європи встановили певну вартість медичних послуг. В Естонії береться плата в розмірі 5 ест. крон ($0,4 USA) за кожне відвідування лікаря.

 • В Чехії в 1997 році уряд ввів плату за лікарняне обслуговування в розмірі 80 крон ( 2,3$) за день перебування в лікарні та оплату швидкої допомоги – 50 крон за виклик.

 • В Польщі та Румунії введені платні ліки.В Латвії в 1995 році уряд прийняв рішення про встановлення часткової оплати медичних послуг (до 25%). Медична допомога дітям та інвалідам, а також термінова допомога залишалися безкоштовними.

 • В Латвії в 1995 році уряд прийняв рішення про встановлення часткової оплати медичних послуг (до 25%). Медична допомога дітям та інвалідам, а також термінова допомога залишалися безкоштовними.

 • В Грузії з 1995 року взагалі скасовано право на безкоштовну здоровоохорону через нестачу коштів. Майже всі медичні заклади було переведено на самофінансування Держава фінансує тільки програму медичної допомоги соціальн незахищенним верствам населення, а також послуги пологових будинків та лікування дітей.Які особливості ринку медичних послуг?

 • Які особливості ринку медичних послуг?

 • Чим відрізняється медична послуга від медичної допомоги?

 • Які особливості медичної послуги?


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка