Дипломний керівник: доцент к. т н Слива Ю. ВДата конвертації08.06.2016
Розмір445 b.


Виконавець: Синявська Ю.С.

  • Виконавець: Синявська Ю.С.

  • Дипломний керівник: доцент .к .т .н Слива Ю.В.


Мета – на основі дослідження теоретичних засад та аналізу сучасного стану виробництва безалкогольних напоїв ПрАТ «Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка» розробити елементи екологічного менеджменту згідно ДСТУ ISO14001:2006.

  • Мета – на основі дослідження теоретичних засад та аналізу сучасного стану виробництва безалкогольних напоїв ПрАТ «Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка» розробити елементи екологічного менеджменту згідно ДСТУ ISO14001:2006.

  • Об’єктом дослідження є можливість розробки системи екологічного менеджменту відповідно до вимог ДСТУ ISO 14001:2006 в умовах ПрАТ «Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка».

  • Предмет дослідження – сучасний стан виробництва безалкогольних напоїв в умовах підприємства ПрАТ «Київський завод безалкогольних напоїв «Росинка» та можливість впровадження системи екологічного менеджменту.

  • Матеріали: ДСТУ ISO14001:2006, технологія виробництва безалкогольних напоїв , звіти про стан виконання заходів з питань охорони навколишнього природного середовища на 2011 рік ПрАТ “Київського заводу безалкогольних напоїв “Росинка”.

Теоретичні дослідження та аналіз літератури довели, що необхідною передумовою економічного зростання та забезпечення ефективних умов для ринкового господарювання є системна перебудова природоохоронної діяльності й удосконалення екологічної безпеки підприємства.

  • Теоретичні дослідження та аналіз літератури довели, що необхідною передумовою економічного зростання та забезпечення ефективних умов для ринкового господарювання є системна перебудова природоохоронної діяльності й удосконалення екологічної безпеки підприємства.

  • Аналіз технології виробництва плодово-ягідних напоїв ПрАТ “Київський завод безалкогольних напоїв “Росинка ” дозволив констатувати, що діяльність підприємства призводить до небезпечних екологічних аспектів: забруднення повітря викидами від стаціонарних та пересувних джерел, утворення твердих виробничих відходів, скиду стічних вод в каналізаційні мережі.

  • Для аналізу екологічних аспектів з метою визначення їх небезпеки було запропоновано оцінки рівня вагомості екологічних аспектів згідно з якою було визначено, що найбільшої шкоди навколишньому середовищу завдають забруднення від пересувних джерел, теплоенергоустаткування (тому що містять парникові гази), а також розміщення твердих відходів на території підприємства (що призводить до вторинного забруднення довкілля).

  • Запропоновано заходи з розробки елементів екологічного менеджменту та підвищення екологічної безпеки підприємства в частині поводження з відходами, охорони атмосферного повітря та водних ресурсів, благоустрою території.


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка