Достатній + високий рівні



Дата конвертації17.06.2016
Розмір445 b.





Достатній + високий рівні

  • Достатній + високий рівні

  • Українська мова 64 %

  • Історія України 65 %

  • Математика 58 %

  • Фізика 50 %

  • Хімія 100 %

  • Біологія 63 %

  • Географія 100 %

  • Англійська мова 67 %









Українська мова – Кривошапка Д. (учитель Шелюх Т. М.)

  • Українська мова – Кривошапка Д. (учитель Шелюх Т. М.)

  • Історія -Кривошапка Д.

  • ( учитель Перерва О. Ю.)



- конкурс захист науково-дослідницьких робіт МАН (валеологія) – Гречко А., І м;

  • - конкурс захист науково-дослідницьких робіт МАН (валеологія) – Гречко А., І м;

  • міський конкурс з укр. мови ім. П. Яцика – Гречко А., ІІ м.;

  • Всеукраїнський конкурс учнівської творчості – Зубакова Д., ІІІ м.;

  • - Всеукраїнські предметні олімпіади: Яворська Я. (ІІ м.математика); Ларчиков Д. (ІІ м., математика);

  • Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»:

  • Черенов О.,Вінник О., Петрушенко Д. – відмінний результат, Звягільський І., Ковбаса О.,Тараданчик В., Акулов Є., Крилов О., Найдьонов О., Захарова А., Лобач Г. – добрий результат;

  • Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвич»:

  • Щербань Д., Чуйков О. – золотий сертифікат, Лигіна Д. – срібний сертифікат, Морозова В. – бронзовий сертифікат;

  • Всеукраїнський інтерактивний конкурс «Кришталева сова»:

  • Кротова К., Ткаченко Ю., Ткаченко В., Замах О., Коваленко І., Ільченко К., Ткаченко Е. – дипломи І ступеня, Ємченко К. – диплом ІІ ступеня, Рвачова Д., Дегтярьова Т., Медведєва Т., Лобарєва А., Ємлютіна А., Дмитрієнко К.,Пурахіна Г., Фардзінов В., Ковбаса О. – диплом ІІ ступеня;



Всеукраїнський конкурс «Соняшник»:

  • Всеукраїнський конкурс «Соняшник»:

  • Черенов О., Коваленко І., Крилов О., Грекова К., Дмитрієнко К., Горбова Н., Атаманюк А. – диплом І ступеня; Плужнікова К., Кротова К., Ткаченко В., Поварова Ю., Нестерова І., Груцин Є., Вітовщик Я., Малашина А. – диплом ІІ ступеня; Пурахіна Г., Бібікова М., Тищенко Ю., Ковбаса О., Винник О., Мальцева Д., Яворська Я., Петрушенко Д., Лигіна Д., Королєх Є., Паніна О., Перерва Є. – диплом ІІІ ступеня;

  • Міжнародний природничий конкурс «Колосок»:

  • Толмосова В., Ярошенко С., Греков К., Акулова Д., Чуйков О., Орєшкіна К., Кузьменко М., Лагус Є, Акулов С., Хмарук Я., Павлов Т., Ковальова Є., Коваль А., Камишова М., Яворська Я., Перерва Є., Ткаченко Д., Кротова Л. – призери конкурсу; Дмитрієнко К., Ковбаса О., Паніна Д., Ємлютіна А., Димченко К., Пурахіна Г., Винник О., Акулов Є., Остроушко Є., Ткаченко О., Путілов О., Тищенко Ю., Коваленко І., Панін О., Мальцева Д., Бірюков І., Селіфінов В., Щербак Б., Шкребець А., Миронова Е. - лауреати конкурсу.



- міський конкурс «Красномовна Донеччина»: Оноприєнко М. – ІІ м.;

  • - міський конкурс «Красномовна Донеччина»: Оноприєнко М. – ІІ м.;

  • - обласний конкурс «Місто оригамі»: Шароді Д. – ІІ м.;

  • - обласний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій край»: Дмитрієнко К. – ІІ м.;

  • - міський конкурс «Знай і люби свій край»: Фардзінова О. – ІІ м., Дмитрієнко К. – І м., Фардзінова А. – ІІІ м., Колесникова К. – І м.;

  • - міський конкурс «Мистецтво оригамі»: Греков К. – призер, Красова А. – призер;

  • - міський конкурс «Дитячі фарби Донеччини»: Юзакова Г. – І м.;

  • - міський конкурс малюнків «Безпека дорожнього руху»: Фардзінова А. – ІІ м., Перерва Є. – ІІІ м.;

  • - міський конкурс малюнків «Діти за чисту енергію»: Ткаченко К. – І м.;

  • - міський конкурс «Таємниці народних ремесел»: Фардзінова А. – І м., Петрушенко Д. – ІІ м.;

  • - міський конкурс виконавців дитячої пісні «Юні дарування»: Марчук М. – ІІІ м.;

  • - міський конкурс «Від уміння до майстерності»: Лобарєва А. – І м.



-міський конкурс дитячих робіт з початкового технічного моделювання:

  • -міський конкурс дитячих робіт з початкового технічного моделювання:

  • Білошапка М. – ІІІ м., Попов Р. – ІІІ м., Ніжура М. – ІІІ м.

  • - міський конкурс загонів ЮІР – ІІ командне місце;

  • - змагання з туризму (м.Дружківка) – Широка В., ІІ м.;

  • - чемпіонат України по карате (м.Донецьк): Єфимчук І. – І м.;





Комп' ютерні класи – 2

  • Комп' ютерні класи – 2

  • Клас з інтерактивним комплектом – 1



Гурток «Світ фантазій» - керівник Чекмарьова Л. В.

  • Гурток «Світ фантазій» - керівник Чекмарьова Л. В.







Бажаємо успіхів у новому навчальному році!

  • Бажаємо успіхів у новому навчальному році!




База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка