Еластичність попитуДата конвертації08.06.2016
Розмір445 b.

Еластичність попиту – це процентна зміна попиту на товари в результаті зміни ціни на цей товар на відсоток. Позначивши кількість товару літерою К, а ціну літерою Ц, можемо побудувати таку математичну модель еластичності попиту за ціною (Ец):

  • Еластичність попиту – це процентна зміна попиту на товари в результаті зміни ціни на цей товар на відсоток. Позначивши кількість товару літерою К, а ціну літерою Ц, можемо побудувати таку математичну модель еластичності попиту за ціною (Ец):

Це гранично максимальна ціна, за яку споживачі чи пацієнти ще можуть придбати товар чи отримати послугу.

  • Це гранично максимальна ціна, за яку споживачі чи пацієнти ще можуть придбати товар чи отримати послугу.Це гранично мінімальна ціна, за якою виробники ще можуть виробляти товар чи надавати послугу.

  • Це гранично мінімальна ціна, за якою виробники ще можуть виробляти товар чи надавати послугу.Багато продавців продають різний за видом і якістю товар, тому вони і ціни ставитимуть різні і маркетингові розробки запроваджуватимуть різні.

  • Багато продавців продають різний за видом і якістю товар, тому вони і ціни ставитимуть різні і маркетингові розробки запроваджуватимуть різні.Небагато продавців продають різний товар, тому вони дуже чутливі до ціноутворення і маркетингової політики один одного.

  • Небагато продавців продають різний товар, тому вони дуже чутливі до ціноутворення і маркетингової політики один одного.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка