Електромеханічний пристрій, призначений для економії споживаної електроенергії з центральної мережі електропостачанняДата конвертації02.06.2016
Розмір445 b.

На думку заявника потужність електроенергії, яка знімається з генератора в локальну електромережу в рази більша від потужності, яка споживається двигуном із центральної мережі, відповідно до збільшення крутного моменту. Відтак, на думку заявника, має місце економія споживаної електроенергії і він назвав свій пристрій - «Електромеханічний пристрій, призначений для економії споживаної електроенергії з центральної мережі електропостачання». Термін «електромеханічний» характеризує принцип дії і відповідно конструкцію пристрою і ніяким чином не характеризує сферу людської діяльності для певного перетворення матеріального світу відповідно до потреб людей. Термін «економія» також не вказує на суть матеріального перетворення, яке, на думку заявника, забезпечує даний пристрій. У даному випадку правильним формулюванням призначення заявленого об’єкта, яке точно характеризує матеріальне перетворення, є вираз - «Електромеханічний пристрій для перетворення меншої кількості електроенергії у більшу її кількість».

  • На думку заявника потужність електроенергії, яка знімається з генератора в локальну електромережу в рази більша від потужності, яка споживається двигуном із центральної мережі, відповідно до збільшення крутного моменту. Відтак, на думку заявника, має місце економія споживаної електроенергії і він назвав свій пристрій - «Електромеханічний пристрій, призначений для економії споживаної електроенергії з центральної мережі електропостачання». Термін «електромеханічний» характеризує принцип дії і відповідно конструкцію пристрою і ніяким чином не характеризує сферу людської діяльності для певного перетворення матеріального світу відповідно до потреб людей. Термін «економія» також не вказує на суть матеріального перетворення, яке, на думку заявника, забезпечує даний пристрій. У даному випадку правильним формулюванням призначення заявленого об’єкта, яке точно характеризує матеріальне перетворення, є вираз - «Електромеханічний пристрій для перетворення меншої кількості електроенергії у більшу її кількість».


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка