Гори: Альпи, Апеніни, Піренеї; Гори: Альпи, Апеніни, ПіренеїДата конвертації01.06.2016
Розмір445 b.

Гори: Альпи, Апеніни, Піренеї;

  • Гори: Альпи, Апеніни, Піренеї;

  • Річки: Дунай, Рейн, По, Ельба;

  • Моря: Балтійське, Північне, Адріатичне, Середземне.

Імперія ФІШБАН має потужну мінерально-сировинну базу. На території видобувають кам’яне вугілля, кам’яну і калійну солі, залізну руду та будівельні матеріали. Це відіграє величезну роль в економіці країни.

  • Імперія ФІШБАН має потужну мінерально-сировинну базу. На території видобувають кам’яне вугілля, кам’яну і калійну солі, залізну руду та будівельні матеріали. Це відіграє величезну роль в економіці країни.Імперія ФІШБАН є багатонаціональною державою, тому вагоме місце в соціальній політиці займає захист населення. В країні відсутня будь-яка дискримінація, середня і вища освіта є безкоштовною, запроваджено страхову систему в медицині. В державі проводяться реформи для збільшення робочих місць. Тому рівень життя є досить високий, рівень безробіття становить 3%.

  • Імперія ФІШБАН є багатонаціональною державою, тому вагоме місце в соціальній політиці займає захист населення. В країні відсутня будь-яка дискримінація, середня і вища освіта є безкоштовною, запроваджено страхову систему в медицині. В державі проводяться реформи для збільшення робочих місць. Тому рівень життя є досить високий, рівень безробіття становить 3%.Особливістю соціального життя Імперії є легалізація марихуани. Вчені довели, що вона не приносить більшої шкоди здоров’ю людини, ніж паління тютюну. Дослідження виявили, що помірне споживання марихуани запобігає розвиткові раку голови та шиї, а також раку легень та раку грудей. Тому закон дозволяє вживати її на території держави.

  • Особливістю соціального життя Імперії є легалізація марихуани. Вчені довели, що вона не приносить більшої шкоди здоров’ю людини, ніж паління тютюну. Дослідження виявили, що помірне споживання марихуани запобігає розвиткові раку голови та шиї, а також раку легень та раку грудей. Тому закон дозволяє вживати її на території держави.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка