Гу міндоходів у Харківській області є територіальним органом Міністерства доходів І зборів України та забезпечує реалізацію повноважень Міндоходів на території відповідної адміністративно-територіальної одиниціДата конвертації03.06.2016
Розмір445 b.ГУ Міндоходів у Харківській області є територіальним органом Міністерства доходів і зборів України та забезпечує реалізацію повноважень Міндоходів на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

 • ГУ Міндоходів у Харківській області є територіальним органом Міністерства доходів і зборів України та забезпечує реалізацію повноважень Міндоходів на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

 • ГУ забезпечує адміністрування податків і зборів, митних платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 • Міністерством доходів і зборів України розроблено Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів України на 2013 – 2018 роки, в якому визначені Місія, Бачення та Принципи роботи для всіх ланок Міндоходів

 • Місія:

 • Адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, надання послуг громадянам і бізнесу та, як результат, забезпечення наповнення дохідної частини бюджету, створення умов для розвитку підприємництва та міжнародної торгівлі.Структура Міндоходів була побудована з урахуванням об'єднання двох служб та покладання функції з адміністрування єдиного соціального внеску. У регіоні утворено, як юридичні особи публічного права, Головне управління та митниця Міндоходів, а також державні податкові інспекції ГУ Міндоходів.В процесі перебудови кількість податкових інспекцій було зменшено на 5,2 % (до 18). Це призвело до зменшення витрат на утримання, створення ефективної системи обслуговування платників, впровадження стандартизованих та прозорих форм і методів обслуговування субєктів господарювання, забезпечення умов для партнерських взаємовідносин з платниками податків.

 • Структура Міндоходів була побудована з урахуванням об'єднання двох служб та покладання функції з адміністрування єдиного соціального внеску. У регіоні утворено, як юридичні особи публічного права, Головне управління та митниця Міндоходів, а також державні податкові інспекції ГУ Міндоходів.В процесі перебудови кількість податкових інспекцій було зменшено на 5,2 % (до 18). Це призвело до зменшення витрат на утримання, створення ефективної системи обслуговування платників, впровадження стандартизованих та прозорих форм і методів обслуговування субєктів господарювання, забезпечення умов для партнерських взаємовідносин з платниками податків.

 • Кількість штатних посад у Головному управлінні Міндоходів скорочено на 4,2%

15 серпня 2013 року Міндоходів затвердило Правила поведінки посадових осіб Міністерства та його територіальних органів.

 • 15 серпня 2013 року Міндоходів затвердило Правила поведінки посадових осіб Міністерства та його територіальних органів.

 • Співробітники мають дотримуватися цих правил як під час виконання службових повноважень, так і в позаробочий час.

 • Посадовим особам органів Міндоходів забороняється

 • безпосередньо або через інших осіб одержувати дарунки (пожертви) від фізичних або юридичних осіб: за рішення, дії чи бездіяльність в інтересах дарувальника, що приймаються, вчиняються як безпосередньо такою особою, так і за її сприяння іншими посадовими особами та органами;

 • якщо особа, яка дарує (здійснює) дарунок (пожертву), перебуває в підпорядкуванні такої особи.

 • У разі якщо на адресу посадової особи все ж надійшла пропозиція щодо неправомірної вигоди або дарунка (пожертви), вона повинна: відмовитися від такої пропозиції; за можливості ідентифікувати особу, яка зробила таку пропозицію; залучити свідків, якщо це можливо, у тому числі з числа колег;письмово повідомити про таку пропозицію безпосереднього керівника або спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції • В м.Харкові та області створено 33 Центри обслуговування платників: на базі 19 податкових інспекцій, на ТЦ «Барабашово» та у 13 відділеннях податкових інспекцій області. Приміщення кожного з них відповідають вимогам наказу Міністерства доходів і зборів України від 30.09.2013 року №519 «Про затвердження Концепції та документів для забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів центрами обслуговування платників”.З метою реалізації антикорупційного проекту Міністерства доходів і зборів України, забезпечення оперативного реагування на інформацію фізичних і юридичних осіб та встановлення зворотного зв’язку з платниками, ліквідації перешкод, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунення складнощів у спілкуванні із посадовими особами, працює сервіс «Пульс»

 • З метою реалізації антикорупційного проекту Міністерства доходів і зборів України, забезпечення оперативного реагування на інформацію фізичних і юридичних осіб та встановлення зворотного зв’язку з платниками, ліквідації перешкод, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунення складнощів у спілкуванні із посадовими особами, працює сервіс «Пульс»

 • У 2013 році до ГУ Міндоходів у Харківській області надійшло 451 інформація щодо можливих неправомірних дій або бездіяльності працівників органів. Кожне із звернень ретельно розглянуто. Усі громадяни отримали вичерпні відповіді.У 2013 році Міндоходів поставило за мету максимально електронізувати процес адміністрування податків, зборів, митних платежів і єдиного соціального внеску.

 • У 2013 році Міндоходів поставило за мету максимально електронізувати процес адміністрування податків, зборів, митних платежів і єдиного соціального внеску.

 • Громадяни і бізнес Харківської області мають змогу беоплатно отримати послуги електронного цифрового підпису у 8 представництвах Акредитованого центру сертифікації ключів.

 • У 2013 році безкоштовні послуги електронного цифрового підпису отримали 51 134 платників податків. Сформовано 70 505 посилених сертифікатів відкритих ключів. У порівнянні з 2012 роком ці показники збільшилися у 11 та 8 разів відповідно. • Сертифікати

 • 2012 – 9 258, 2013 -70 505Забезпечено інформаційну підтримку та надання технічної допомоги платникам під час подання звітності в електронному вигляді та реєстрації податкових накладних. В ЦОПах створено спеціалізовані робочі місця для платників, на базі яких проводяться навчання-тренінги та надається практична допомога при складанні електронної звітності.

 • Забезпечено інформаційну підтримку та надання технічної допомоги платникам під час подання звітності в електронному вигляді та реєстрації податкових накладних. В ЦОПах створено спеціалізовані робочі місця для платників, на базі яких проводяться навчання-тренінги та надається практична допомога при складанні електронної звітності.

 • Протягом 2013 року в двічі збільшилась кількість суб’єктів, що користуються інформаційним порталом для подання звітності та отримання електронних сервісів.

 • У 2013 році через централізовану систему приймання податкової звітності було прийнято в електронному вигляді 1,1 млн. звітів від 59 тис. платників податків Харківській області.Головне управління Міндоходів у Харківській області та Харківська митниця Міндоходів забезпечила надходження платежів до Зведеного бюджету України у сумі 14,9 млрд. грн., або 54,7 відс. доходів по області. До державного бюджету забезпечено 10,2 млрд. грн., у тому числі до загального фонду державного бюджету – 10,1 млрд. грн. платежів.

 • Головне управління Міндоходів у Харківській області та Харківська митниця Міндоходів забезпечила надходження платежів до Зведеного бюджету України у сумі 14,9 млрд. грн., або 54,7 відс. доходів по області. До державного бюджету забезпечено 10,2 млрд. грн., у тому числі до загального фонду державного бюджету – 10,1 млрд. грн. платежів.

 • Завдяки реалізації заходів з детінізації економіки забезпечено випереджаючі темпи зростання платежів над економічними показниками. Зокрема, темп росту платежів загального фонду державного бюджету, закріплених за головними управліннями, у 2013 році склав 108,7 відс., при зменшенні обсягів виробництва промислової продукції на 5,1 відс., темп росту платежів, закріплених за митницями, – 94,2 відс., при імпорті товарів - 85,2 відсотка.

 • До місцевих бюджетів надходження платежів склали 4,7 млрд. гривень. Приріст надходжень до минулого року становить 0,2 млрд. грн. або 4,8 відсотка.Найбільшу частку надходжень до державного бюджету від ГУ Міндоходів у Харківській області та Харківської митниці займають: податок на додану вартість (56,7 відс.), плата за користування надрами (25,3 відс.), податок на прибуток (9,6 відс.), акцизний податок (3,3 відс.), ввізне мито (2,6 відс.).

 • Найбільшу частку надходжень до державного бюджету від ГУ Міндоходів у Харківській області та Харківської митниці займають: податок на додану вартість (56,7 відс.), плата за користування надрами (25,3 відс.), податок на прибуток (9,6 відс.), акцизний податок (3,3 відс.), ввізне мито (2,6 відс.).Податок на додану вартість

 • Податок на додану вартість

 • Податок на додану вартість є основним джерелом наповнення бюджету. Питома вага податку у надходженнях платежів склала 56,7 відсотка. У 2013 році до державного бюджету України забезпечено збір ПДВ у сумі 5,8 млрд.грн., у тому числі до загального фонду – 5,7 млрд.грн., що становить 56,5 відс. доходів, які контролюються ГУ Міндоходів у Харківській області та Харківською митницею.

 • Надходження ПДВ з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) склали 1,7 млрд.грн. При цьому забезпечено випереджаючі темпи росту ПДВ економічним показникам. Зокрема, при темпі росту збору ПДВ 97,2 відс., індекс промислової продукції склав 94,9 відсотка.

 • На зменшення у 2013 році надходжень з ПДВ до загального фонду державного бюджету вплинуло як зменшення обсягів реалізації продукції на 8,1 відс., так і зниження обсягів імпорту товарів на 4,8 відсотка.Акцизний податок та збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

 • Акцизний податок та збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

 • У 2013 році до Загального фонду Державного бюджету України надійшло 120,1 млн. грн. акцизного податку.

 • Основною галуззю, яка забезпечує 96,3 відс. надходжень акцизного податку з вітчизняних товарів до загального фонду державного бюджету, є лікеро – горілчана галузь.

 • Також, протягом 2013 року до Загального фонду Державного бюджету надійшло 43,5 млн. грн. збору на розвиток виноградарства, садівництва та хмелярства.Податок на прибуток

 • Податок на прибуток

 • За січень-грудень 2013 року Головним управлінням Міндоходів у Харківській області мобілізовано до загального фонду державного бюджету 954,6 млн. грн. податку на прибуток, що дало змогу забезпечити виконання завдання на 114 відс., приріст – на 117,0 млн. гривень.

 • У 2013 році основні джерела надходжень податку на прибуток – сумлінна сплата податку та відпрацювання ризикових категорій платників.

 • За результатами декларування податку на прибуток за 4 квартал 2012 року (у березні 2013 року) нарахування склали 241,5 млн.грн. Адекватність росту нарахувань до відповідного періоду минулого року (з урахуванням коригування на ставку податку на прибуток - 21%, індексу промислового виробництва по Харківському регіону - 97,6% та змін контингенту платників - 3,8 млн.грн.) - 13 відсотків (+27,6 млн.грн.)

 • У галузевому розрізі досягнуто зростання надходжень податку на прибуток до зведеного бюджету, тис.грн. • За 2013 рік до Місцевого бюджету Харківської області по платежах за землекористування та місцевих податках і зборах надійшло 825,4 млн. грн., що на 83,7 млн. грн. (або на 11,3 відс.) більше, ніж у 2012 році, в загальній сумі надходжень питома вага надходження по платі за землю з юридичних та фізичних осіб – 542, 5 млн. грн., що більше минулорічних надходжень на 42,5 млн. грн.Найбільша частка доходів місцевих бюджетів належить податку на доходи фізичних осіб. За 2013 рік вона склала 69,6 відс. (3,3 млрд. грн.). Надходження єдиного податку 0,4 млрд. грн., або 8,4 відс. загальної суми надходжень.

 • Найбільша частка доходів місцевих бюджетів належить податку на доходи фізичних осіб. За 2013 рік вона склала 69,6 відс. (3,3 млрд. грн.). Надходження єдиного податку 0,4 млрд. грн., або 8,4 відс. загальної суми надходжень.За 2013 рік податку на доходи фізичних осіб надійшло 3 298,4 млн. грн., що на 234,8 млн. грн. (7,7 відс.) більше надходжень минулого року. Динаміка надходжень з 2010 по 2013 рік показує на постійне його зростання та ефективність адміністрування підрозділами доходів і зборів з фізичних осіб.

 • За 2013 рік податку на доходи фізичних осіб надійшло 3 298,4 млн. грн., що на 234,8 млн. грн. (7,7 відс.) більше надходжень минулого року. Динаміка надходжень з 2010 по 2013 рік показує на постійне його зростання та ефективність адміністрування підрозділами доходів і зборів з фізичних осіб.

 • Єдиного соціального внеску надійшло 10 668,5 млн.грн., що на 565,9 млн.грн. (105,6 відс.) більше надходжень минулого року.За 2013 рік надходження в рахунок погашення податкового боргу складали:

 • За 2013 рік надходження в рахунок погашення податкового боргу складали:

 • До Зведеного бюджету – 345,2 млн.грн. Із них:

 • - стягнуто з розрахункових рахунків – 7,2 млн.грн.,

 • - стягнуто готівкових коштів – 0,5 млн.грн.,

 • - надходження від боржників-банкрутів - 84,5 млн.грн.,

 • - стягнуто по виконавчим документами – 1,5 млн.грн.,

 • надходження від реалізації заставного майна – 6,4 млн.грн.Основними складовими якісного податкового аудиту є, насамперед, кропітка аналітична робота, спрямована на визначення ймовірних податкових порушень, відбір до перевірки тільки тих платників, що мають найбільшу кількість податкових ризиків з вагомою фінансовою значимістю й звичайно ж якісне документування встановлених порушень. Це необхідна умова для безперешкодної реалізації результатів перевірки, без оскаржень в адміністративному й судовому порядку.

 • Основними складовими якісного податкового аудиту є, насамперед, кропітка аналітична робота, спрямована на визначення ймовірних податкових порушень, відбір до перевірки тільки тих платників, що мають найбільшу кількість податкових ризиків з вагомою фінансовою значимістю й звичайно ж якісне документування встановлених порушень. Це необхідна умова для безперешкодної реалізації результатів перевірки, без оскаржень в адміністративному й судовому порядку.

 • Пріоритетом ризикоорієнтованої системи при організації контрольно – перевірочної роботи на сьогодні, є виявлення не посередників, а конкретних замовників послуг схем мінімізації, тобто представників реального сектора економіки.За результатами проведених перевірок у 2013 році:

 • За результатами проведених перевірок у 2013 році:Рівень стягнення за 2013 рік склав 99,2% проти 83,2% за 2012 рік

 • Рівень стягнення за 2013 рік склав 99,2% проти 83,2% за 2012 рікРЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ СЛІДЧИХ ПІДРОЗДІЛІВ ФІНАНСОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ

 • РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ СЛІДЧИХ ПІДРОЗДІЛІВ ФІНАНСОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ

 • За період січень-грудень 2013 року в провадженні слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Харківській області знаходилося 715 (+489 проваджень) кримінальних проваджень. За аналогічний період минулого року знаходилось 226 кримінальних справ.

 • У 2013 році слідчими податкової міліції області розпочато 562 (+345 проваджень) кримінальних провадження, із яких 223 (+164 провадження) розпочато про тяжкі злочини, в том числі 168 проваджень про злочини, що передбачені ч.3 ст. 212, ч.3 ст.212-1 КК України. У 2012 році цей показник становив, відповідно, 59 та 48 справ.

 • Навантаження на одного слідчого у 2013 році склало 1,59 проваджень, проти 1,37 справи у 2012 році (+0,22 справи).РОБОТА ОПЕРАТИВНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

 • РОБОТА ОПЕРАТИВНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

 • За підсумками 2013 року оперативними підрозділами досягнуто наступні результати:

 • Виявлено ознаки кримінальних правопорушень та розпочато 235 досудових розслідувань.

 • Протягом 2013 року сума відшкодованих збитків за кримінальними провадженнями, відкритими за матеріалами оперативних підрозділів ГУ Міндоходів у Харківській області склала 14,056 млн. грн. За 2012 рік аналогічний показник дорівнював сумі в 12,323 млн. грн.

 • В 2013 році попереджено 18 фактів безпідставного декларування ПДВ на суму 14,3 млн. грн.

 • Впродовж року виявлена діяльність 4 «конвертаційних» центрів. Загальна сума проконвертованих коштів склала близько 265 млн. грн., сума втрат бюджету склала 40 млн. грн.Співробітниками управління внутрішньої безпеки протягом 2013 року проводився комплекс заходів, направлених на виявлення, попередження та запобігання злочинів, а також корупційних проявів у сфері службової діяльності посадових осіб Міндоходів у Харківській області.

 • Співробітниками управління внутрішньої безпеки протягом 2013 року проводився комплекс заходів, направлених на виявлення, попередження та запобігання злочинів, а також корупційних проявів у сфері службової діяльності посадових осіб Міндоходів у Харківській області.

 • З метою недопущення посадових злочинів, корупційних дій та інших порушень чинного законодавства з боку співробітників Міндоходів області, управлінням внутрішньої безпеки упродовж 2013 року здійснено 565 профілактичних заходів, у тому числі проведено 205 лекцій у колективах, підготовлено 262 публікації в засобах масової інформації.

 • Одним з найважливіших факторів запобіганню корупції серед працівників Міндоходів є добір та розстановка кадрів. Робота у напрямку підбору кандидатів повинна здійснюватись, у першу чергу, виходячи із професійних та моральних якостей кандидатів. Це питання безпосередньо пов’язано і з подальшим дотриманням даними співробітниками вимог чинного законодавства. Так протягом 2013 року, з 747 кандидатів на працевлаштування, управління внутрішньої безпеки змушено заперечити в призначені на посади 7 кандидатам.За 2013 рік надійшло 822 скарги, в яких було оскаржено 1 235 податкових повідомлень-рішень, що в порівнянні з минулим роком менше на 423 та 581 відповідно.

 • За 2013 рік надійшло 822 скарги, в яких було оскаржено 1 235 податкових повідомлень-рішень, що в порівнянні з минулим роком менше на 423 та 581 відповідно.

 • Відділом адміністративного оскарження управління правової роботи розглянуто 1316 оскаржених платниками податків податкових повідомлень-рішень (рішень). Залишено без змін 1210 податкове повідомлення-рішення на 957,8 млн. грн.; скасовано (повністю або частково) 297 податкових повідомлень-рішень на 57,7 млн.грн.

 • У 108 випадках збільшено суми податків і штрафних (фінансових) санкцій на 17,4 млн.грн.У цілому, з усіх категорій справ, розглянутих у 2013 році, на користь податкових інспекцій вирішено 4 190 справ (у т.ч. немайнові спори) на суму 2,2 млрд. грн., що складає 92,3 відс. кількості та 76,1 відс. суми розглянутих судами справ, з них по 3 506 справах (83,7 відс.) на суму 749,9 млн.грн. (34,1 відс.) провадження закінчено (винесені остаточні рішення).

 • У цілому, з усіх категорій справ, розглянутих у 2013 році, на користь податкових інспекцій вирішено 4 190 справ (у т.ч. немайнові спори) на суму 2,2 млрд. грн., що складає 92,3 відс. кількості та 76,1 відс. суми розглянутих судами справ, з них по 3 506 справах (83,7 відс.) на суму 749,9 млн.грн. (34,1 відс.) провадження закінчено (винесені остаточні рішення).Особливістю Харківського регіону є наявність загального україно-російської кордону, що межує з Бєлгородською областю Російської Федерації, довжиною 315 кілометрів. Зона діяльності митниці – Харківська область (9 районів міста Харкова та 27 районів області).

 • Особливістю Харківського регіону є наявність загального україно-російської кордону, що межує з Бєлгородською областю Російської Федерації, довжиною 315 кілометрів. Зона діяльності митниці – Харківська область (9 районів міста Харкова та 27 районів області).

 • До структури митниці входить: 11 митних постів, з яких 8 здійснюють митний контроль в пунктах пропуску (пунктах контролю) на державному кордоні, 3 митних поста є «внутрішніми» - «Харків-центральний», «Пісочин», «Харків-автомобільний».

 • 14 пунктів пропуску та контролю: З них:

 • 4 для автомобільного сполучення: («Гоптівка-Нехотеєвка», «Плетенівка-Шебекіно» (міжнародні); «Чугунівка-Веригівка», «Піски-Логачівка» (міждержавні).

 • 8для залізничного сполучення: («Харків-Пасажирський» (міжнародний пункт контролю); «Козача Лопань-Долбіно», «Тополі-Валуйки» (міжнародні), «Одноробівка-Головчино», «Вовчанськ-Нежеголь» (міждержавні), «Харків-Сортувальний», «Куп’янск-Сортувальний», «Куп’янск-Вузловий» (міжнародні).

 • 2 пункту пропуску для авіаційного сполучення:«Харків-Аеропорт» та «Сокольники».

 • Одним із пріоритетних напрямків діяльності митниці для створення сприятливих умов для громадян та суб’єктів ЗЕД, є припинення нелегального ввозу товарів на територію України.

Мито

 • Мито

 • У 2013 році до державного бюджету сплачено 280 млн. гривень мита, з якого практично вся сума або 99% - це ввізне мито.

 • До загального фонду державного бюджету надійшло 267 млн. гривень ввізного мита.

 • Акцизний податок

 • У 2013 році до державного бюджету сплачено 212 млн. гривень акцизного податку, що на 40%, або 61 млн. гривень більше 2012 року.

 • До загального фонду державного бюджету надійшло 24 млн. гривень акцизного податку, що на 38%, або 7 млн. гривень більше 2012 року.

Одним зі шляхів реалізації митного сервісу є спрощення й прискорення митних формальностей.

 • Одним зі шляхів реалізації митного сервісу є спрощення й прискорення митних формальностей.

 • У 2013 році в Харківській митниці Міндоходів скорочено час проходження митних формальностей:

 • Пасажирським легковим автотранспортом («зелений коридор») - з 12 до 3-5 хвилин;

 • Громадянами на авіатранспорті - з 10 до 1,5-2 годин;

 • Вантажним транспортом («червоний коридор») - з 2 годин 10 хвилин до 1 години 25 хвилин.

 • Так при нормативі митного оформлення митних декларацій 4 робочих години, вдалося більш ніж удвічі скоротити час оформлення митних декларацій, який на сьогодні становить у середньому 1 ч. 39 хв.(імпорт - 2 ч.18 хв.; експорт – 1 ч..; транзит - 19 хв.).

 • При цьому рішення про проведення митного огляду приймається з урахуванням автоматизованої системи аналізу та управління ризиками (АСАУР), що практично усуває людський фактор. У 2013 році в Харківській митниці Міндоходів оглядали лише 2,5% товарів, що відповідає Європейському рівню в 5%.

 • З 4 липня 2013 року в Харківському регіоні діє Програма контролю транзитних переміщень із використанням електронних замків з функцією GPS-GSM навігації.

 • Протягом 2013 року в Харківській митниці Міндоходів було оформлено понад 400 декларацій типу «ЕА». Спостерігалась динаміка постійного збільшення кількості оформлених митних декларацій типу «ЕА».В ГУ Міндоходів у Харківській області функціонує оновлений суб-сайт офіційного веб-порталу органів Міндоходів України, завдяки якому платники податків мають можливість оперативно отримувати необхідну інформацію з актуальних питань оподаткування.

 • В ГУ Міндоходів у Харківській області функціонує оновлений суб-сайт офіційного веб-порталу органів Міндоходів України, завдяки якому платники податків мають можливість оперативно отримувати необхідну інформацію з актуальних питань оподаткування.

 • Протягом січня – грудня 2013 року на інтернет – сторінці суб-сайту ГУ Міндоходів у Харківській області розміщено 3 113 матеріалів. Для зручності платників податків було створено та наповнено банери «Центри обслуговування платників», «Митні пости», «Заходи для платників податків» тощо.

За ініціативи ГУ Міндоходів у Харківській області в регіоні впроваджується медіа-проект «Податковий та митний вісник». На шпальтах газети розміщуються інформаційні матеріали про діяльність ГУ Міндоходів в Харківській області та Харківської митниці Міндоходів, інтерв’ю керівників, роз’яснювальні статті, листи Міністерства доходів і зборів України, повідомлення та інші матеріали.

 • За ініціативи ГУ Міндоходів у Харківській області в регіоні впроваджується медіа-проект «Податковий та митний вісник». На шпальтах газети розміщуються інформаційні матеріали про діяльність ГУ Міндоходів в Харківській області та Харківської митниці Міндоходів, інтерв’ю керівників, роз’яснювальні статті, листи Міністерства доходів і зборів України, повідомлення та інші матеріали.

 • Майже кожного місяця виходить спецвипуск газети з актуальних податково-митних питань.

 • За роки свого існування газета не лише не загубилась серед великої кількості газет та журналів, а й стала більш насиченою інформаційними матеріалами та цікавою для читачів. У 2013 році – газета “Податковий та митний вісник” повністю змінила свій інтер-фейс, її перша та остання сторінки стали повнокольоровими.З 2011 року по теперішній час у Харківській області на каналі ХОДТРК виходить оновлена телепрограма «Податковий та митний коментар». Передача, що створюється фахівцями ГУ Міндоходів у Харківській області разом з журналістами телеканалу, виходить до ефіру 2 рази на місяць з повторами на 5 харківських телеканалах: ОТБ, «Фора», «Фаворит», «7 каналі» та «Р-1». За 2013 рік підготовлено 25 телепрограм.

 • З 2011 року по теперішній час у Харківській області на каналі ХОДТРК виходить оновлена телепрограма «Податковий та митний коментар». Передача, що створюється фахівцями ГУ Міндоходів у Харківській області разом з журналістами телеканалу, виходить до ефіру 2 рази на місяць з повторами на 5 харківських телеканалах: ОТБ, «Фора», «Фаворит», «7 каналі» та «Р-1». За 2013 рік підготовлено 25 телепрограм.Протягом 2013 року ГУ Міндоходів у Харківській області організовано і проведено 2048 заходів з інститутами громадянського суспільства та громадськістю: 577 „круглих столів”, 1206 зборів, зустрічей з громадськістю, 119 конференцій, 67 форумів, 79 громадських слухань.

 • Протягом 2013 року ГУ Міндоходів у Харківській області організовано і проведено 2048 заходів з інститутами громадянського суспільства та громадськістю: 577 „круглих столів”, 1206 зборів, зустрічей з громадськістю, 119 конференцій, 67 форумів, 79 громадських слухань.Одним з важливих напрямів роботи ГУ Міндоходів області є тісна співпраця та встановлення конструктивного діалогу з громадськістю та бізнес-спільнотою

 • Одним з важливих напрямів роботи ГУ Міндоходів області є тісна співпраця та встановлення конструктивного діалогу з громадськістю та бізнес-спільнотою

 • З метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, у 2013 році при ГУ Міндоходів у Харківській області було створено постійно діючий консультативно-дорадчий орган - Громадську раду.

 • До складу Громадської ради ввійшли представники впливових громадських організацій та бізнесових середовищ регіону.

Особливе місце в роботі займає виховання майбутніх платників податків, зборів, платежів, які все більше цікавляться питаннями оподаткування.

 • Особливе місце в роботі займає виховання майбутніх платників податків, зборів, платежів, які все більше цікавляться питаннями оподаткування.

 • В цьому напрямку у навчальних закладах проводяться лекції на податкову тематику, ділові ігри, акції, конкурси, вікторини, Дні відкритих дверей у податкових тощо. Тематика заходів включає в себе ознайомлення школярів та студентів з основами податкової, митної політики. Всього у 2013 році з майбутніми платниками податків проведено 909 заходів, у тому числі 28 – фахівцями інформаційно-комунікаційного управління.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка