Харківський державний університет харчування та торгівлі Презентує навчальні посібникиДата конвертації08.06.2016
Розмір445 b.


Харківський державний університет харчування та торгівлі

  • Презентує навчальні посібники

  • розділу “ Плодоовочеві товари ”


Плодоовочеві та смакові товари: Довідник - короткий зміст книгиТоварознавство плодоовочевих товарів, пряно-ароматичних рослин та прянощів: навчальний посібник – короткий зміст книгиУкладачі:Плодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика плодів

Плодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика плодів

  • Дуріан

  • На Таїті його називають «королем фруктів». За розміром і формою – справжній їжак, тільки зелений. Через шпичаки розрізати плід непросто, але це залюбки роблять продавці. За смаком дуріан не схожий ні на що. Гурмани стверджують – вишуканішого фрукта на планеті не існує. Але – увага! Всі одностайно запевняють – ніщо в світі так огидно і сильно не смердить.

  • Цікавий факт - цей фрукт багатий вуглеводами, білками, жирами і вітамінами. М'якоть дуріана містить багато комплексних вітамінів В, а кількість вітаміну С набагато більша, ніж міститься в солодкому апельсині. А його специфічний запах приписують до наявності органічної сірки, оздоровчі властивості якої ще вивчаються.Плодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика плодівПлодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика плодівПлодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика плодівПлодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика овочівПлодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика овочівПлодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика овочівПлодоовочеві та смакові товари Коротка характеристика овочівДякую за увагу!
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка