І. цд 1 типу (деструкція бета-клітин, що веде до абсолютної інсулінової недостатності)Дата конвертації08.06.2016
Розмір445 b.І. ЦД 1 типу (деструкція бета-клітин, що веде до абсолютної інсулінової недостатності)

  • І. ЦД 1 типу (деструкція бета-клітин, що веде до абсолютної інсулінової недостатності)

  • ІІ. ЦД 2 типу (від переважання резистентності до інсуліну з відносною інсуліновою недостатністю до переважання секреторного дефекту з інсуліновою резистентністю або без неї)

  • ІІІ. Інші специфічні типи діабету:А. Генетичні дефекти бета-клітинної функції

Центральний (нейрогенннй), при якому утворюється мало вазопресину, і нефрогенний, в основі якого - нечутливість епітеліальних клітин дистальних відділів нефронів і збірних трубок до дії вазопресину (відсутність або мало V2-рецепторів).

  • Центральний (нейрогенннй), при якому утворюється мало вазопресину, і нефрогенний, в основі якого - нечутливість епітеліальних клітин дистальних відділів нефронів і збірних трубок до дії вазопресину (відсутність або мало V2-рецепторів).

  • У патогенезі основних проявів нецукрового діабету провідну роль відіграє зменшення факультативної реабсорбції води в нирках. Це призводить до поліурії (добовий діурез зростає до 25 л - сечовиснаження) і зневоднення. Останнє зумовлює спрагу (полідипсію). У декомпенсованому стані зменшується об'єм циркулюючої крові (гіповолемія) і падає артеріальний тиск, розвивається гіпоксія.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка