Інститут трансформації суспільстваДата конвертації08.06.2016
Розмір444 b.невеликі територіальні анклави, які надають сприятливі податкові, фінансові та юридичні умови для господарської та зовнішньоекономічної діяльності по залученню іноземних і місцевих підприємств, і створює усе необхідне для виробництва і ділової інфраструктури.

  • невеликі територіальні анклави, які надають сприятливі податкові, фінансові та юридичні умови для господарської та зовнішньоекономічної діяльності по залученню іноземних і місцевих підприємств, і створює усе необхідне для виробництва і ділової інфраструктури.Українська економіка надзвичайно потерпає від того, що кошти з держави вимивалися і продовжують вимиватися такими собі «офшорними хвилями». Свого часу Інститут трансформації суспільства під час круглого столу «Вивіз капіталу з України: світова тенденція чи кримінальний злочин?» оприлюднив таку інформацію: за роки незалежності з України вивезено від 20 до 40 млрд. доларів. І це при тому, що прямі іноземні інвестиції в нашу економіку ледь перевищують 4 млрд. доларів.

  • Українська економіка надзвичайно потерпає від того, що кошти з держави вимивалися і продовжують вимиватися такими собі «офшорними хвилями». Свого часу Інститут трансформації суспільства під час круглого столу «Вивіз капіталу з України: світова тенденція чи кримінальний злочин?» оприлюднив таку інформацію: за роки незалежності з України вивезено від 20 до 40 млрд. доларів. І це при тому, що прямі іноземні інвестиції в нашу економіку ледь перевищують 4 млрд. доларів.

  • Отже, - навіть якщо справжніми власниками офшорної компанії є резиденти України, інвестиції компанії в Україні розглядаються як іноземні. На практиці інвестування в Україну юридичними особами-резидентами офшорних зон є поширеним. У самій Україні офшорні зони відсутні. Крім того, не всі існуючі у світі офшорні зони офіційно визнаються в Україні такими. Так, перелік офшорних зон, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2011 р. N 143-р, включає лише невелику частину існуючих у світі офшорних зон.


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка