Князь галицько-волинський і великий князь київський,перший король Русі. Син князя Романа Мстиславича з династії РюриковичівДата конвертації22.12.2016
Розмір444 b.Князь галицько-волинський і великий князь київський,перший король Русі .Син князя Романа Мстиславича з династії Рюриковичів.

  • Князь галицько-волинський і великий князь київський,перший король Русі .Син князя Романа Мстиславича з династії Рюриковичів.Данило Галицький мав брата Василька Романовича князь Белзький, Брестський, Волинський і сестру Марію Галицьку.

  • Данило Галицький мав брата Василька Романовича князь Белзький, Брестський, Волинський і сестру Марію Галицьку.Був одружений на дочці Мстислава Удатного Анні Мстиславівні Смоленській.Мав 5 синів і 3 дочок.

  • Був одружений на дочці Мстислава Удатного Анні Мстиславівні Смоленській.Мав 5 синів і 3 дочок.У 1211 р. був ставлений боярами на князювання в Галичі, але у 1212 р . вигнаний.

  • У 1211 р. був ставлений боярами на князювання в Галичі, але у 1212 р . вигнаний.У 1223 році князь Данило Романович разом зі своєю дружиною брав участь в спільному поході кількох російських князів і половецьких ханів проти монгольської орди і в битві на ріці Калці 31 травня.

  • У 1223 році князь Данило Романович разом зі своєю дружиною брав участь в спільному поході кількох російських князів і половецьких ханів проти монгольської орди і в битві на ріці Калці 31 травня.У результаті, Данило, після запеклої боротьби з сусідами і галицкими боярами поєднав Волинь (1227 р.). У 1229 р. віддані йому галичани запросили його на престол; Данило взяв місто в облогу, та, попри спалення мосту через Дністер, узяв його.

  • У результаті, Данило, після запеклої боротьби з сусідами і галицкими боярами поєднав Волинь (1227 р.). У 1229 р. віддані йому галичани запросили його на престол; Данило взяв місто в облогу, та, попри спалення мосту через Дністер, узяв його.У 1253 р. в Дорогочині на Бузі посланець папи Іннокентія IV коронував Данила, як короля.Він став першим королем на Русі.

  • У 1253 р. в Дорогочині на Бузі посланець папи Іннокентія IV коронував Данила, як короля.Він став першим королем на Русі.В різних містах України встановленні пам’ятникі на честь Данила Галицького.

  • В різних містах України встановленні пам’ятникі на честь Данила Галицького.Отже, за своє правління Данило Галицький зумів зміцнити Волинсько-Галицьке князівство , але тимчасово.

  • Отже, за своє правління Данило Галицький зумів зміцнити Волинсько-Галицьке князівство , але тимчасово.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка