Комунікативні тренінгиДата конвертації17.06.2016
Розмір445 b.


Комунікативні тренінги


Комунікативний тренінг – це процес навчання, направлений на усвідомлення, актуалізацію, формування і вдосконалення вад, необхідних в ситуаціях взаємодії з партнером. Це навчання вмінню будувати процес спілкування, враховуючи стан, інтереси і цілі клієнта, колеги, колективу.

  • Комунікативний тренінг – це процес навчання, направлений на усвідомлення, актуалізацію, формування і вдосконалення вад, необхідних в ситуаціях взаємодії з партнером. Це навчання вмінню будувати процес спілкування, враховуючи стан, інтереси і цілі клієнта, колеги, колективу.На комунікативному тренінгу переслідуються цілі: - Дати уявлення про основи комунікації. - Виявити, усвідомити, сформувати і практично відпрацювати комунікативні навички. - Сформувати команду з метою підвищення якості та ефективності її подальшого взаємодії. - Усвідомлення учасниками закономірностей ділового спілкування, що визначають його ефективність при співпраці з партнерами. - Формування і відпрацювання навичок встановлення контакту; активного слухання; аргументації; емоційної регуляції в процесі спілкування. - Усвідомлення кожним учасником групи його сильних сторін і ресурсів у сфері ділового спілкування.

  • На комунікативному тренінгу переслідуються цілі: - Дати уявлення про основи комунікації. - Виявити, усвідомити, сформувати і практично відпрацювати комунікативні навички. - Сформувати команду з метою підвищення якості та ефективності її подальшого взаємодії. - Усвідомлення учасниками закономірностей ділового спілкування, що визначають його ефективність при співпраці з партнерами. - Формування і відпрацювання навичок встановлення контакту; активного слухання; аргументації; емоційної регуляції в процесі спілкування. - Усвідомлення кожним учасником групи його сильних сторін і ресурсів у сфері ділового спілкування.

Олександр Висоцький Бізнес – лектор, засновник компанії “ Visotsky Consulting” , автор школи володіння бізнесом.Дмитро Карпачов Коуч, терапевт, бізнес тренер.Світлана Митрофанова Клінічний психолог, медіатор, коуч, тренер міжнародного класу.Борис Пахоль Психолог, бізнес – тренер, консультантНаталя Холоденко Психолог, тренер.Комаровський Євген Олегович Лікар, кандидат медичних наук, автор.

Дякую за увагу
Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка