Конкурсу «Мій рідний край моя земля» за напрямком «Практична природоохоронна робота й екологія»Дата конвертації08.06.2016
Розмір445 b.

В.В. Грабовська - неодноразовий переможець обласних конкурсів в номінації «Природоохоронна робота й екологія». Кожного року Вікторія Володимирівна нагороджується грамотами за участь у обласних етапах Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край – моя земля» за напрямком «Практична природоохоронна робота й екологія», отримує подяки від екологічної організації «Екологічна варта» за участь у акціях «Первоцвіт», «Збережи ялинку» та інші. Вихованці Вікторії Володимирівни беруть участь у багатьох Всеукраїнських та обласних екологічних конкурсах та займають там призові місця, є постійними учасниками обласних науково-практичних конференцій «Ковиловий степ», «Юний еколог», «Юний зоолог», «Юний ботанік». Її власна авторська програма гуртка МАН «Біологія» посіла І місце в номінації «Краща програма МАН хіміко-біологічного напрямку».

  • В.В. Грабовська - неодноразовий переможець обласних конкурсів в номінації «Природоохоронна робота й екологія». Кожного року Вікторія Володимирівна нагороджується грамотами за участь у обласних етапах Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край – моя земля» за напрямком «Практична природоохоронна робота й екологія», отримує подяки від екологічної організації «Екологічна варта» за участь у акціях «Первоцвіт», «Збережи ялинку» та інші. Вихованці Вікторії Володимирівни беруть участь у багатьох Всеукраїнських та обласних екологічних конкурсах та займають там призові місця, є постійними учасниками обласних науково-практичних конференцій «Ковиловий степ», «Юний еколог», «Юний зоолог», «Юний ботанік». Її власна авторська програма гуртка МАН «Біологія» посіла І місце в номінації «Краща програма МАН хіміко-біологічного напрямку».Основна ідея роботи В.В. Грабовської – всебічний розвиток особистості учня, підвищення його творчого потенціалу, створення сприятливих умов для саморозвитку і самореалізації дитини. А також підвищення пізнавальної активності учнів, інтересу до біології і виховання дбайливого відношення до природи і до всього живого, включаючи і самих себе. Педагог формує у дітей основи екологічного мислення, розвиває екологічну грамотність, виховує культуру поведінки при спілкуванні з природою. Особливу роль вчитель приділяє формуванню компетенцій саморозвитку та самоосвіти.

  • Основна ідея роботи В.В. Грабовської – всебічний розвиток особистості учня, підвищення його творчого потенціалу, створення сприятливих умов для саморозвитку і самореалізації дитини. А також підвищення пізнавальної активності учнів, інтересу до біології і виховання дбайливого відношення до природи і до всього живого, включаючи і самих себе. Педагог формує у дітей основи екологічного мислення, розвиває екологічну грамотність, виховує культуру поведінки при спілкуванні з природою. Особливу роль вчитель приділяє формуванню компетенцій саморозвитку та самоосвіти.Дуже подобаються дітям екологічні ігри, традиційним стало проведення таких ігор, як «Екологічна естафета», «Брейн-ринг» та «Найрозумніший». Учні середньої ланки із зацікавленням беруть участь у різноманітних екологічних конкурсах та вікторинах.

  • Дуже подобаються дітям екологічні ігри, традиційним стало проведення таких ігор, як «Екологічна естафета», «Брейн-ринг» та «Найрозумніший». Учні середньої ланки із зацікавленням беруть участь у різноманітних екологічних конкурсах та вікторинах.При школі створена екологічна стежина, якою діти ходять на екскурсії, а гуртківці МАН проводять науково-дослідницьку роботу.

  • При школі створена екологічна стежина, якою діти ходять на екскурсії, а гуртківці МАН проводять науково-дослідницьку роботу.У школі щороку проводяться екологічний вернісаж, конкурси малюнків та плакатів з охорони природи.

  • У школі щороку проводяться екологічний вернісаж, конкурси малюнків та плакатів з охорони природи.Важливу роль у формуванні морального ставлення до природи, навичок спілкування з нею та грамотного поводження під час походів, екскурсій Вікторія Володимирівна організує для гуртківців екскурсії до лісових, степових біоценозів, прісноводних водойм. Діти не тільки отримують естетичне виховання під час цих заходів, а й проводять спостереження за птахами, ссавцями, безхребетними, проводять досліди з рослинами, збирають матеріали для дослідницьких робіт.

  • Важливу роль у формуванні морального ставлення до природи, навичок спілкування з нею та грамотного поводження під час походів, екскурсій Вікторія Володимирівна організує для гуртківців екскурсії до лісових, степових біоценозів, прісноводних водойм. Діти не тільки отримують естетичне виховання під час цих заходів, а й проводять спостереження за птахами, ссавцями, безхребетними, проводять досліди з рослинами, збирають матеріали для дослідницьких робіт.Розробки уроків і позакласних заходів В.В.Грабовської неодноразово друкувалися в педагогічних журналах «Біологія» (“Ранок”), «Все для вчителя», «Позакласний час». Вікторія Володимирівна розробила методику засвоєння екологічних понять на уроках заняттях гуртка МАН «Біологія» і застосовує її на практиці цілеспрямовано та наполегливо.

  • Розробки уроків і позакласних заходів В.В.Грабовської неодноразово друкувалися в педагогічних журналах «Біологія» (“Ранок”), «Все для вчителя», «Позакласний час». Вікторія Володимирівна розробила методику засвоєння екологічних понять на уроках заняттях гуртка МАН «Біологія» і застосовує її на практиці цілеспрямовано та наполегливо.

  • Сьогодні немає потреби говорити про актуальність екологічних проблем. Ліквідація глобальної екологічної кризи, що привела людство до краю прірви, є найважливішим завданням сучасної цивілізації. Однак людська свідомість не в змозі миттєво змінитися, і починати цю перебудову необхідно якнайраніше, від дитинства. Тому однією з найважливіших цілей занять з біології є формування відповідального ставлення до природи, формування соціальної компетентності на основі серйозних біологічних знань, освіта і виховання учнів на уроках, заняттях МАН і в позакласній роботі.


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка