Лікарські рослини найбільше диво природиДата конвертації16.06.2016
Розмір445 b.


Лікарські рослини - найбільше диво природи, царство краси і наше цілюще багатство. З глибокої старовини людина використовувала природні блага рослинного світу і як джерело свого прожитку, і для полегшення своїх недуг. Спостережливість і народна мудрість заклали основу вживання рослин в лікуванні людини спочатку з місцевої флори, а в ході суспільного розвитку і налагодження торгівельних стосунків - практично зі всієї земної кулі. Обмін знаннями дозволив людині створити вельми значний арсенал лікарських засобів. З незапам'ятних часів людина використовувала лікарські рослини в народній медицині для лікування самих різних захворювань.

  • Лікарські рослини - найбільше диво природи, царство краси і наше цілюще багатство. З глибокої старовини людина використовувала природні блага рослинного світу і як джерело свого прожитку, і для полегшення своїх недуг. Спостережливість і народна мудрість заклали основу вживання рослин в лікуванні людини спочатку з місцевої флори, а в ході суспільного розвитку і налагодження торгівельних стосунків - практично зі всієї земної кулі. Обмін знаннями дозволив людині створити вельми значний арсенал лікарських засобів. З незапам'ятних часів людина використовувала лікарські рослини в народній медицині для лікування самих різних захворювань.


Звіт про роботу гуртка «Юні знавці лікарських рослин» за 2014 – 2015 н.р.

  • Звіт про роботу гуртка «Юні знавці лікарських рослин» за 2014 – 2015 н.р.За 2014 - 2015 н.р. керівником і дітьми була пророблена величезна робота.

  • За 2014 - 2015 н.р. керівником і дітьми була пророблена величезна робота.

Участь гутківців у конкурсі

  • Участь гутківців у конкурсі

  • « Квітковий вернісаж»
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка