Лікування дорогоцінними і напівдорогоцінними каміннямиДата конвертації26.12.2016
Розмір445 b.


Лікування дорогоцінними і напівдорогоцінними каміннями


– це мінерали з особливими властивостями, які використовуються в основному для ювелірних прикрас. Вони відрізняються блиском, прозорістю, розсіюванням світла, піддаються огранці.

 • – це мінерали з особливими властивостями, які використовуються в основному для ювелірних прикрас. Вони відрізняються блиском, прозорістю, розсіюванням світла, піддаються огранці.БІРЮЗА

 • БІРЮЗА

 • Бірюза є чудовим діагностом. У разі хвороби людини, яка носить перстень чи кулон з цього каменю, бірюза змінює свій колір, але після поліпшення стану здоров'я набуває попереднього вигляду. Камінь знімає негативний вплив, поліпшує зір. Він налагоджує роботу ендокринної та нервової системи, зцілює кістки і хребет, шкірні захворювання, виліковує безсоння і захворювання сечостатевої системи. Для лікування найліпше носити намисто.ГЕМАТИТ Інша назва каменю - кривавик. Почнемо з того, що кривавик є могутнім засобом очищення крові, він відновлює червоні кров'яні тільця, змушує працювати кістковий мозок на відновлення організму і, що особливо важливо, нормалізує тиск. Камінь також добре допомагає від імпотенції, сприяє збільшенню молока в матерів, котрі годують груддю, лікує сечостатеву систему, шлунковий тракт. Є дані про використання кривавика у разі розладів гормональної системи.

 • ГЕМАТИТ Інша назва каменю - кривавик. Почнемо з того, що кривавик є могутнім засобом очищення крові, він відновлює червоні кров'яні тільця, змушує працювати кістковий мозок на відновлення організму і, що особливо важливо, нормалізує тиск. Камінь також добре допомагає від імпотенції, сприяє збільшенню молока в матерів, котрі годують груддю, лікує сечостатеву систему, шлунковий тракт. Є дані про використання кривавика у разі розладів гормональної системи.ГРАНАТ Цей камінь лікує серце, кров'яну систему, підвищує регенерацію організму, вбиває віруси, прекрасно лікує захворювання, пов'язані з лімфатичною системою. Гранат знімає ниркові кольки, регулює тиск, активізує імунну систему.

 • ГРАНАТ Цей камінь лікує серце, кров'яну систему, підвищує регенерацію організму, вбиває віруси, прекрасно лікує захворювання, пов'язані з лімфатичною системою. Гранат знімає ниркові кольки, регулює тиск, активізує імунну систему.Щоб перевірити, чи справжня перлина, слід кинути її на скло Справжня - підстрибне кілька разів, оскільки має велику пружність. Найвищі лікувальні властивості мають звичайно, морські перли, хоча річкові та штучно вирощені також не дуже поступаються їм своїми якостями. Завдяки своїм лікувальним властивостям перли входять до складу багатьох ліків. Вони допомагають у лікуванні шкірних захворювань і ушкоджень, лікують зуби, серце, поліпшують склад крові. Вода, настояна на перлах, помічна у разі захворювань ендокринної, сольової й обмінної систем організму, жіночих хвороб. Перлова вода - прекрасна для заварювання лікарських трав і запивання інших препаратів. Перли - індикатор здоров'я. Хворий організм швидкоїх руйнує.

 • Щоб перевірити, чи справжня перлина, слід кинути її на скло Справжня - підстрибне кілька разів, оскільки має велику пружність. Найвищі лікувальні властивості мають звичайно, морські перли, хоча річкові та штучно вирощені також не дуже поступаються їм своїми якостями. Завдяки своїм лікувальним властивостям перли входять до складу багатьох ліків. Вони допомагають у лікуванні шкірних захворювань і ушкоджень, лікують зуби, серце, поліпшують склад крові. Вода, настояна на перлах, помічна у разі захворювань ендокринної, сольової й обмінної систем організму, жіночих хвороб. Перлова вода - прекрасна для заварювання лікарських трав і запивання інших препаратів. Перли - індикатор здоров'я. Хворий організм швидкоїх руйнує.Гранат

 • Гранат

 • Цей камінь лікує серце, кров'яну систему, підвищує регенерацію організму, вбиває віруси, прекрасно лікує захворювання, пов'язані з лімфатичною системою. Гранат знімає ниркові кольки, регулює тиск, активізує імунну систему.СМАРАГД

 • СМАРАГД

 • Смарагд найліпше носити на мізинці правої руки. До каменя треба звикнути: він змінює колір і може бути чудовим провісником, але не тільки щодо здоров'я. Якщо його власник - жорстока людина або планує щось погане, смарагд може навіть розколотися. Камінь поліпшує зір, корисний для серцевого м'яза, омолоджує і сприяє довголіттю.1 група: алмаз, сапфір, рубін, ізумруд;

 • 1 група: алмаз, сапфір, рубін, ізумруд;

 • 2 група: александрит, сапфір оранжевий, зелений і фіолетовий, чорний опал, жадеіт;

 • 3 група: демантоід, шпінель, білий і огранений опал, аквамарин, топаз, родоліт, турмалін;

 • 4 група: хризоліт, циркон, кунцит, місячний камінь, сонячний камінь, берил жовтий і рожевий, альмандин, аметист, бірюза, хризопраз, цитрин.

 • До напівдорогоцінних каменів відносяться: малахіт, лазурит, нефрит, яшма, гранат і інші.

 • Корал, янтар (бурштин), перли не являються камінням за своєю природою, але люди полюбили їх за красу і лікувальну силу.Простий спосіб: тримати камінь в руці на протязі 20 хв із закритими очима, бажано в тиші або при звуках приємної музики.

 • Простий спосіб: тримати камінь в руці на протязі 20 хв із закритими очима, бажано в тиші або при звуках приємної музики.

 • Корисно носити свій камінь на протязі дня біля хворого місця, можна в кишені.

 • Якщо повертати камінь над раною проти часової стрілки, то біль стихає.

 • За допомогою каменів можна робити масаж, переміщуючи їх вздовж тіла на відстані 10-15 см. При переміщуванні рекомендується повертати камінь по часовій стрілці. Такий масаж заспокоює і розслаблює, знімає втому.Для визначення “співдружності” каменю і його власника в старі часи користувались одним рецептом. Цей рецепт використовують і сьогодні. Камінь перед сном прив’язують до середини зовнішньої сторони руки, біля лівого плеча, і в такому положенні лягають спати. Якщо при цьому сняться кошмарні сни, значить камінь не підходить, якщо хороші – камінь можна спокійно носити, він принесе щастя і забезпечить здоров’я. Ніч, проведена без сновидінь, свідчить про нейтральність каменю.

 • Для визначення “співдружності” каменю і його власника в старі часи користувались одним рецептом. Цей рецепт використовують і сьогодні. Камінь перед сном прив’язують до середини зовнішньої сторони руки, біля лівого плеча, і в такому положенні лягають спати. Якщо при цьому сняться кошмарні сни, значить камінь не підходить, якщо хороші – камінь можна спокійно носити, він принесе щастя і забезпечить здоров’я. Ніч, проведена без сновидінь, свідчить про нейтральність каменю.Агат буває чистим, з прожилками, золотистими вкрапленнями, малюнком на зрізі. Колір – рожевий, червоний, білий, сизий, чорний.

 • Агат буває чистим, з прожилками, золотистими вкрапленнями, малюнком на зрізі. Колір – рожевий, червоний, білий, сизий, чорний.

 • Агат допомагає очищати імунну систему, знижує подразливість, що веде до врівноваженості нервової системи.

 • Білий агат попереджує небезпеку. Чорний агат оберігає господаря від неприємностей, небезпеки, наділяє милосердямАквамарин – різновидність берилла. Колір – синювато-зелений, голубий, темно-синій, колір морської хвилі. Прозорий.

 • Аквамарин – різновидність берилла. Колір – синювато-зелений, голубий, темно-синій, колір морської хвилі. Прозорий.

 • Аквамарин сприяє зниженню нервової і розумової напруги, знімає стан занепокоєння. Позитивно впливає на роботу нирок і щитовидної залози.

 • В силу своїх природних якостей і кольорової гамми аквамарин охолоджує бурхливі емоції.Аквамарин – різновидність берилла. Колір – синювато-зелений, голубий, темно-синій, колір морської хвилі. Прозорий.

 • Аквамарин – різновидність берилла. Колір – синювато-зелений, голубий, темно-синій, колір морської хвилі. Прозорий.

 • Аквамарин сприяє зниженню нервової і розумової напруги, знімає стан занепокоєння. Позитивно впливає на роботу нирок і щитовидної залози.

 • В силу своїх природних якостей і кольорової гамми аквамарин охолоджує бурхливі емоції.Прозорий мінерал фіолетового кольору, являється різновидністю кварца.

 • Прозорий мінерал фіолетового кольору, являється різновидністю кварца.

 • Аметист сприяє очищенню і відновленню організму. Він послаблює інтоксикацію і запальні процеси в організмі людини. Людям, хворим подагрою, рекомендується частіше тримати камінь в руках. Він пробуджує почуття, але в той же час заспокоює зайві емоції, гнів. Може допомогти виправити дефекти мови, для цього його треба носити в 3-й, 7-й і 11-й дні місяця.Мінерал голубувато-зеленого або небесно-голубого кольору. Має матовий блиск і восковий наліт.

 • Мінерал голубувато-зеленого або небесно-голубого кольору. Має матовий блиск і восковий наліт.

 • Бірюза допомагає позбутися від дурних снів. Виліковує хвороби очей. Сприяє вилікуковуванню виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, а також ревматоїдного артриту. Намисто із бірюзи лікує захворювання дихальних шляхів. Цей камінь підтримує здоров’я молодих людей. Не рекомендується носити бірюзу людям похилого віку.

 • Бірюзу корисно надягати перед публічними виступами, так як вона зменшує страх.Гірський кришталь являє собою кристали прозорого безколірного кварцу.

 • Гірський кришталь являє собою кристали прозорого безколірного кварцу.

 • Покласти кристал в склянку з талою водою, поставити під промінь світла (лампа або сонце) на 20-30 хв і після цього воду випити. Вода, оброблена таким чином, очистить організм від токсинів.

 • Гірський кришталь покращує пам’ять, мову, загострює процеси мислення. В стародавні часи його використовували маги для отримання тайної інформації. Для цього із кварца виготовляють шари і піраміди. Останні найбільш вдало концентрують енергію, застосовують для лікувальної медитації і енерголікування.Темно-вишневий, гарного окрасу, прозорий дорогоцінний камінь. Являється абразивом.

 • Темно-вишневий, гарного окрасу, прозорий дорогоцінний камінь. Являється абразивом.

 • Гранат використовується для лікування лихоманки, жовтухи, при бронхітах з великою кількістю харкотиння. В цих випадках гранат треба носити на шиї. Він корисний для виводу токсинів з організму при депресії і порушеннях функції щитовидної залози. Для цього треба пити воду, в якій на протязі ночі лежав гранат.Перли складаються із перламутру, який утворюється між створками раковин молюсків. Перлини мають правильну округлу форму. Вони мають кровозупинні властивості, загальноукріплюючу дію. 4-5 маленьких перлин помістити в склянку з водою і залишити на ніч. Воду використовують на слідуючий день для пиття, з її допомогою лікують почуття печії в очах, лікують захворювання сечового міхура. Перлинна вода регулює кислотно-лужну рівновагу і допомагає при гострих запальних станах.

 • Перли складаються із перламутру, який утворюється між створками раковин молюсків. Перлини мають правильну округлу форму. Вони мають кровозупинні властивості, загальноукріплюючу дію. 4-5 маленьких перлин помістити в склянку з водою і залишити на ніч. Воду використовують на слідуючий день для пиття, з її допомогою лікують почуття печії в очах, лікують захворювання сечового міхура. Перлинна вода регулює кислотно-лужну рівновагу і допомагає при гострих запальних станах.

 • Той, хто носить перли, не має страху в коханні.Прозорий, хрупкий, яскравозелений або темно-зелений камінь. Його слід носити на мізинці, тоді яскравіше проявляються його лікувальні властивості.

 • Прозорий, хрупкий, яскравозелений або темно-зелений камінь. Його слід носити на мізинці, тоді яскравіше проявляються його лікувальні властивості.

 • Він допомагає при захворюваннях печінки, шлунка, при епілепсії. Ізумруд лікує опіки, рани, запальні процеси шкіри, має антисептичну дію. Цей камінь ефективний при захворюваннях суглобів, шкіри, нормалізує артеріальний тиск, оберігає від інсульту.

 • Ізумруд дає людині мудрість, холоднокровність, розширює свідомість, допомагає в медитації.Корал являє собою скелет морських безхребетних тварин, непрозорий, з восковим блиском білого, рожевого, червоного, оранжевого, чорного кольорів.

 • Корал являє собою скелет морських безхребетних тварин, непрозорий, з восковим блиском білого, рожевого, червоного, оранжевого, чорного кольорів.

 • Рожевий корал діє на нервову систему заспокійливо, викликає сонливість, м’язеву слабість, знижує збудження, регулює настрій. Цей камінь ефективний при лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, селезінки, печінки.

 • Корал знімає від’ємні емоції – ненависть, гнів, заздрість. Для цього корал рекомендується носити на вказівному пальці правої руки. Корал оберігає від нещастя на воді, раніше морякам радили брати його з собою в море.Непрозорий камінь зі скляним матовим блиском. Може бути голубого, зеленувато-синього, фіолетового відтінку, окрас часто з плямами.

 • Непрозорий камінь зі скляним матовим блиском. Може бути голубого, зеленувато-синього, фіолетового відтінку, окрас часто з плямами.

 • Лазурит застосовують при захворюваннях очей, остеохондрозі, при ряді захворювань шкіри.

 • Є вказівки на те, що порошок лазуриту з медом і соком листя гранатового дерева здатний лікувати шкірні захворювання, виразки, лишаї, екзему. Не виключено, що ці лікувальні властивості лазуриту пов’язані з наявністю в його складі сульфідної сірки.

 • Цей камінь символізує вдачу. Його слід носити на шиї – джерело успіху. Надає життєву енергію.Малахіт – камінь яскравий, сочного ізумрудно-зеленого окрасу, з гарним візерунком на зрізі.

 • Малахіт – камінь яскравий, сочного ізумрудно-зеленого окрасу, з гарним візерунком на зрізі.

 • Малахіт має антисептичну дію, його застосовують при ревматизмі і артритах. Ефективний при всіх видах вологих виразок, сприяє укріпленню зубів, відновлює еластичність кровоносних судин, покращує колір шкіри.

 • Є в цього каменя одна цікава властивість: він викликає у людей підвищену цікавість до його господаря. Позитивно впливає на чоловіків, які вважають себе емоційно закритими. Малахіт забороняє людині казати неправду, кривити душею • Сапфір – прозора різновидність корунду синього, голубого, зелено-фіолетового, волошкового і жовтого кольорів.

 • Лікувальний ефект сапфіру досить широкий: він застосовується при ревматичних болях, захворюваннях хребта, невралгічних болях, епілепсії, істерії. Рекомендується носити сапфір на шиї. Камінь лікує захворювання шкіри.

 • Сапфір – камінь дівочості. Він символізує скромність, безкорисливість. Захищає житло від ворогів.Сердолік – різновидність холцедону. Колір – блідорожевий, жовтий, червоний, оранжовий, червонувато-коричневий. Має прозорі і непрозорі ділянки.

 • Сердолік – різновидність холцедону. Колір – блідорожевий, жовтий, червоний, оранжовий, червонувато-коричневий. Має прозорі і непрозорі ділянки.

 • Омулети із сердоліка оберігають від захворювань. Він підвищує імунні властивості організму, лікує захворювання шкіри, щитовидної залози, покращує обмінні процеси, стабілізує нервову систему.

 • Сердолік піднімає настрій, стримує гнів. • Це вид кварцу з великою кількістю волокон коричневого, бурого, золотисто-жовтого кольору зі шовковим блиском.

 • Вода, настояна на тигровому оці, регулює діяльність шлунково-кишкового тракту.

 • Тигрове око заспокоює людину, вносить порядок в хаос думок, приносить вдачу і забезпечує захист свого володаряЦе камінь жовтого, голубого, рожевого і інших кольорів або без кольору. Прозорий топаз відноситься до дорогоцінних каменів.

 • Це камінь жовтого, голубого, рожевого і інших кольорів або без кольору. Прозорий топаз відноситься до дорогоцінних каменів.

 • Топаз заспокоює нерви, виліковує безсоння, надає енергію. Камінь допомагає виходити із важких і заплутаних ситуацій, сприяє розвитку інтелекту.Флюорит – це плавиковий шпат. В його основу входять кальцій і фтор. Колір – білий, жовтий, оранжовий, червоний, зелений, фіолетово-синій, малиновий. Зустрічається безколірний флюорит.

 • Флюорит – це плавиковий шпат. В його основу входять кальцій і фтор. Колір – білий, жовтий, оранжовий, червоний, зелений, фіолетово-синій, малиновий. Зустрічається безколірний флюорит.

 • Флюорит знімає болі в кістках (поперекового відділу хребта, зубів), сприяє лікуванню захворювань десен. • Міцний камінь з м’яким блиском; колір – зелений, яблучно- і трав’янистозелений, зеленувато-жовтуватий.

 • Вода, настояна на нефриті, укріплює м’язи, кості, очищує кров, підвищує статеву потенцію і заспокоює нерви.

 • Нефрит сприяє довголіттю і процвітанню в житті.Опал може бути прозорим, без кольору, а може бути білого, чорного, синього кольорів. Існують сонячний (коричневий, медово-жовтий опали), золотий (жовтий), вогняний (яскравочервоний) опали.

 • Опал може бути прозорим, без кольору, а може бути білого, чорного, синього кольорів. Існують сонячний (коричневий, медово-жовтий опали), золотий (жовтий), вогняний (яскравочервоний) опали.

 • Лікувальні властивості опалу направлені на хронічні і в’ялопротікаючі захворювання, особливо верхніх дихальних шляхів. Вогняний опал стимулює статевий потяг і виліковує захворювання статевих органів запального характеру.

 • Опал закріплює закладені в людині таланти, допомагає втримати біля себе близьких людей, попереджує негаразди в сім’їКамінь темно-червоного, фіолетово-червоного кольору. Різновидність корунду. Другий за твердістю після алмазу.

 • Камінь темно-червоного, фіолетово-червоного кольору. Різновидність корунду. Другий за твердістю після алмазу.

 • Вплив червоного кольору і випромінювання червоних каменів ефективно для стимуляції імунітету. Рубін допомагає людям, які страждають на депресію: у них покращується сон, загальний стан, покращується апетит, повертаються втрачені сили. Як лікувальний камінь він необхідний гіпотонікам, лікує захворювання крові, недокрів’я. Червоний рубін не рекомендується носити людям, які страждають на гіпертонію, а також людям злим, так як рубін посилює і загострює їх природню жорстокість.

 • Рубін надає хоробрості, дарує бадьорістьДорогоцінний камінь темно-зеленого або золотисто-зеленого кольору.

 • Дорогоцінний камінь темно-зеленого або золотисто-зеленого кольору.

 • Хризоліт рекомендується для кращого засвоєння їжі, заживлення виразок травного каналу, для покращення роботи підшлункової залози. Ефективний камінь при захворюваннях печінки, жовчного міхура.

 • Рекомендують вранці натще пити воду, в якій цілу ніч настоювали хризоліт.

 • Хризоліт допомагає від депресії, позбавляє страшних снів.Прозорий камінь лимонно-жовтого кольору, різновидність кварцу.

 • Прозорий камінь лимонно-жовтого кольору, різновидність кварцу.

 • Намисто і персні з цитрином допомагають позбавитись від токсинів, укріплюють нервову систему. Цитрин корисний людям, які страждають дефектами мови, укріплює психіку, сприяє інтелектуальному розвитку, логічно передавати думки. Цитрин корисний працівникам розумової праці.Янтар – смола хвойних дерев палеогенного періоду. Янтар має всі відтінки жовтого кольору: від світло- до буро-жовтого. Буває прозорим, напівпрозорим і непрозорим.

 • Янтар – смола хвойних дерев палеогенного періоду. Янтар має всі відтінки жовтого кольору: від світло- до буро-жовтого. Буває прозорим, напівпрозорим і непрозорим.

 • Про лікувальні властивості цього каменю знали в давнину, литовська назва янтаря – “гінтарс”, що означає “захист від захворювань”. Римські матрони носили шари із янтаря на шиї для збільшення фізичної і розумової сили.

 • Для лікування кращим вважається янтар кольору воску, прозорий і червоний із жовтим відтінком. Янтар допомагає при гіперфункції щитовидної залози, але протипоказаний при гіпофункції.

 • В кусочку янтаря заключена енергія сонця. Вода, в яку був занурений янтар, має антисептичну дію. Якщо кусочок янтаря розтовкти і чистити зуби, він надає їм блиск, робить їх білими і укріплює десна.

 • Янтар захищає свого володаря від нечистої сили, чаклунських чар.Яшма

     • Яшма
 • Являє собою поєднання халцедону і кварцу. Це непрозорий з матовим блиском багатокольоровий камінь.

 • Яшма оранжового відтінку має широкий спектр лікувальної дії. Зелена яшма із червоними вкрапленнями виявляє ефект при захворюваннях печінки, селезінки, недокрів’я. Рекомендується носити намисто або кулони цього каменя на рівні серця.

 • Кровава яшма наділяє даром позитивного виховання дітей. Сприяє розумовому розвитку дитини (класти під подушку).ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

 • ДЯКУЮ ЗА УВАГУ
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка