Літературний твірДата конвертації03.06.2016
Розмір445 b.
ТипЗаконлітературний твір, автором якого є письменник, поет і т.д.;

 • літературний твір, автором якого є письменник, поет і т.д.;

 • програмний продукт, за допомогою якого літературний твір доноситься до читача і автором якого є програміст;

 • малюнки і ілюстрації, якими супроводжується текст літературного твору і автором яких є художник, дизайнер і т.д.;

 • музичні твори, які є аудіо супроводом при читанні електронних книг і автором яких є композитор.являє собою складний продукт, що є складеним твором, до якого включено кілька творів, що представляють результат творчої праці кількох авторів.

 • являє собою складний продукт, що є складеним твором, до якого включено кілька творів, що представляють результат творчої праці кількох авторів.

 • Закон України «Про авторське право та суміжні права» (ст. 8, п. 1):

 • Стаття 8. Об'єкти авторського права

 • 15) … інші складені твори за умови, що вони є результатом творчої праці за добором, координацією або упорядкуванням змісту без порушення авторських прав на твори, що входять до них як складові частиниСтаття 19. Авторське право на збірники та інші складені твори

 • Стаття 19. Авторське право на збірники та інші складені твори

 • 1. Авторові збірника та інших складених творів (упорядникові) належить авторське право на здійснені ним підбір і розташування творів та (або) інших даних, що є результатом творчої праці (упорядкування).

 • Упорядник збірника користується авторським правом за умови дотримання ним прав авторів кожного з творів, включених до складеного твору.

 • Автори творів, включених до складеного твору, мають право використовувати свої твори незалежно від складеного твору, якщо інше не передбачено авторським договором з упорядником збірника.

 • Авторське право упорядника збірника не перешкоджає іншим особам здійснювати самостійний підбір або розташування тих самих творів та (або) інших даних для створення своїх творів.Особа, яка створила електронну книгу, матиме право використовувати авторське право, що в неї виникло, виключно в тому випадку, якщо у неї будуть належним чином оформлені авторські договори з усіма авторами та / або правовласниками творів, що входять до складу створеної ним електронної книги, крім випадків, коли термін дії авторського права на використані ним твори закінчиться.

 • Особа, яка створила електронну книгу, матиме право використовувати авторське право, що в неї виникло, виключно в тому випадку, якщо у неї будуть належним чином оформлені авторські договори з усіма авторами та / або правовласниками творів, що входять до складу створеної ним електронної книги, крім випадків, коли термін дії авторського права на використані ним твори закінчиться.У разі якщо автор електронної книги не отримає згоди на використання хоча б одного твору у складі свого складного твору (електронної книги), незважаючи на ту обставину, що його авторське право на електронну книгу виникне, здійснювати авторські права відносно даного об'єкта, у тому числі права на відтворення, розповсюдження, імпорт, публічний показ і т.д. електронної книги, автор буде не вправі.

 • У разі якщо автор електронної книги не отримає згоди на використання хоча б одного твору у складі свого складного твору (електронної книги), незважаючи на ту обставину, що його авторське право на електронну книгу виникне, здійснювати авторські права відносно даного об'єкта, у тому числі права на відтворення, розповсюдження, імпорт, публічний показ і т.д. електронної книги, автор буде не вправі.У даному випадку будь-які дії автора електронної книги, спрямовані на реалізацію зазначених прав, будуть відбуватися в порушення чинного законодавства України і автор (чи правовласник) твору, що входить до складу електронної книги, з яким належним чином не буде укладено авторський договір на використання його твору, матиме право захищати свої права способами, передбаченими ЦК України та Законом «Про авторське право та суміжні права»

 • У даному випадку будь-які дії автора електронної книги, спрямовані на реалізацію зазначених прав, будуть відбуватися в порушення чинного законодавства України і автор (чи правовласник) твору, що входить до складу електронної книги, з яким належним чином не буде укладено авторський договір на використання його твору, матиме право захищати свої права способами, передбаченими ЦК України та Законом «Про авторське право та суміжні права»У разі поширення електронних книг, створених з порушенням прав автора будь-якого з творів, використаного при їх створенні, поширювані екземпляри електронних книг будуть контрафактними, у зв'язку з чим за заявою зацікавленої особи суд може винести рішення про їх конфіскацію, про конфіскації обладнання та інших матеріалів, використаних для їх створення та розповсюдження

 • У разі поширення електронних книг, створених з порушенням прав автора будь-якого з творів, використаного при їх створенні, поширювані екземпляри електронних книг будуть контрафактними, у зв'язку з чим за заявою зацікавленої особи суд може винести рішення про їх конфіскацію, про конфіскації обладнання та інших матеріалів, використаних для їх створення та розповсюдженняТакож серед найпоширеніших порушень в галузі електронної книги слід вказати на незаконне використання творів, використаних при створенні електронної книги, у зв'язку з неналежним укладанням авторського договору або у зв'язку з укладанням авторського договору з неналежною особою.

 • Також серед найпоширеніших порушень в галузі електронної книги слід вказати на незаконне використання творів, використаних при створенні електронної книги, у зв'язку з неналежним укладанням авторського договору або у зв'язку з укладанням авторського договору з неналежною особою.укладання авторського договору з автором або правовласником, однак відсутність у зазначеному договорі прямих вказівок на передачу прав на розповсюдження твору у мережі Інтернет.

 • укладання авторського договору з автором або правовласником, однак відсутність у зазначеному договорі прямих вказівок на передачу прав на розповсюдження твору у мережі Інтернет.

 • В даному випадку, незважаючи на укладення авторського договору і навіть за умови передачі виключних прав на твір і права використовувати твір будь-яким способом, у правовласника будуть відсутні права на використання цього твору в Інтернеті, тому що відповідно до ст. 33 Закону:

 • п. 8. Усі майнові права на використання твору, які передаються за авторським договором, мають бути у ньому визначені. Майнові права, не зазначені в авторському договорі як передані суб'єктом авторського права, вважаються такими, що не передані, і зберігаються за ним.Видавці електронних книг, намагаючись отримати законні права на той чи інший твір, майнові права на які вже передані авторами певним правовласникам, укладають договори передачі прав із даними правовласниками, не перевіряючи при цьому обсяг прав правовласників, в тому числі наявність в авторському договорі з автором прав на використання творів у мережі Інтернет.

 • Видавці електронних книг, намагаючись отримати законні права на той чи інший твір, майнові права на які вже передані авторами певним правовласникам, укладають договори передачі прав із даними правовласниками, не перевіряючи при цьому обсяг прав правовласників, в тому числі наявність в авторському договорі з автором прав на використання творів у мережі Інтернет.З одного боку, у видавців електронних книг є укладені авторські договори, що дають їм права на використання відповідних творів, укладені з правовласниками, а з іншого боку, у самих правовласників відсутні права, які ними передаються за авторським договором.

 • З одного боку, у видавців електронних книг є укладені авторські договори, що дають їм права на використання відповідних творів, укладені з правовласниками, а з іншого боку, у самих правовласників відсутні права, які ними передаються за авторським договором.

 • В результаті, використання зазначених творів в Інтернеті буде незаконним до моменту отримання належних прав від їх автора.

 • У договорах про передачу виключних прав не завжди присутнє положення, що дає правовласнику можливість переуступити отримані ним права від автора третім особам.перед початком процесу створення даного складного об'єкта авторського права заздалегідь в установленому порядку оформляти належні правові документи, наявність яких в подальшому убезпечить від можливих домагань з боку третіх осіб, в тому числі, правоохоронних органів, і буде сприяти збільшенню вартості створюваного продукту

 • перед початком процесу створення даного складного об'єкта авторського права заздалегідь в установленому порядку оформляти належні правові документи, наявність яких в подальшому убезпечить від можливих домагань з боку третіх осіб, в тому числі, правоохоронних органів, і буде сприяти збільшенню вартості створюваного продукту

Каталог: bitstream -> 123456789 -> 5273


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка