Метою є розроблення методу реєстрації координнатних інтерферограм, з подальшим знаходженням фаз у волоконно-оптичному гіроскопі (вог)Дата конвертації01.01.2017
Розмір445 b.З метою підвищення ефективності використання ресурсів у волоконно-оптичних датчиках які широко використовуються в різних галузях науки та техніки, перед нами постає задача на впровадження більш досконалих засобів, методів та алгоритмів реєстрації і обробки оптико-електричних сигналів. На сьогоднішній день існує велика кількість нових та вдосконалених електричних, оптико-електричних засобів, в яких швидкість прийому та обробки сигналів з кожним роком зростає.

  • З метою підвищення ефективності використання ресурсів у волоконно-оптичних датчиках які широко використовуються в різних галузях науки та техніки, перед нами постає задача на впровадження більш досконалих засобів, методів та алгоритмів реєстрації і обробки оптико-електричних сигналів. На сьогоднішній день існує велика кількість нових та вдосконалених електричних, оптико-електричних засобів, в яких швидкість прийому та обробки сигналів з кожним роком зростає.

  • Метою є розроблення методу реєстрації координнатних інтерферограм, з подальшим знаходженням фаз у волоконно-оптичному гіроскопі (ВОГ).

Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка