На фармацевтичному ринку з'явилися нові стоматологічні лікарські засобиДата конвертації08.06.2016
Розмір445 b.На фармацевтичному ринку з'явилися нові стоматологічні лікарські засоби

 • На фармацевтичному ринку з'явилися нові стоматологічні лікарські засобиКальцинова (Kalcinova) – комбінація фтору з кальцієм, фосфором і вітаміном Д3. Засіб використовується в період активного росту і розвитку дитини для процесів мінералізації твердих тканин зубів і кісток скелету. Таблетки кальцинови використовують в педіатричній практиці. Таблетка (1,8 г) містить кальцію 1,0, фосфору 0,077, вітаміну Д3 1000 МО, вітаміну В6 ) 0,0004, вітаміну С 0,15, вітаміну Р 100 МО. Діти дошкільного і шкільного віку приймають в день 4 – 5 таблеток. Засіб випускається також в гранулах. Дітям з грудного віку до 2-х років – призначають 1 столову ложку в день, від 2 до 4-х років по 2 столові ложки в день, після 4-х років по 4 ст. ложки в день.

 • Кальцинова (Kalcinova) – комбінація фтору з кальцієм, фосфором і вітаміном Д3. Засіб використовується в період активного росту і розвитку дитини для процесів мінералізації твердих тканин зубів і кісток скелету. Таблетки кальцинови використовують в педіатричній практиці. Таблетка (1,8 г) містить кальцію 1,0, фосфору 0,077, вітаміну Д3 1000 МО, вітаміну В6 ) 0,0004, вітаміну С 0,15, вітаміну Р 100 МО. Діти дошкільного і шкільного віку приймають в день 4 – 5 таблеток. Засіб випускається також в гранулах. Дітям з грудного віку до 2-х років – призначають 1 столову ложку в день, від 2 до 4-х років по 2 столові ложки в день, після 4-х років по 4 ст. ложки в день."Шипуча" таблетка, що містить кальцію 250 мг, натрію 170 мг, вуглеводів 881 мг, вітамін С 1000мг, вітамін Д 300МО, вітамін В6 15 мг. Призначають під час вагітності і лактації, в період росту, при фізичних навантаженнях. Засіб стимулює процеси епітелізації шкіри, слизової ротової порожнини, прискорює процеси мінералізації. 1 таб./добу (розчинити в склянці води)

 • "Шипуча" таблетка, що містить кальцію 250 мг, натрію 170 мг, вуглеводів 881 мг, вітамін С 1000мг, вітамін Д 300МО, вітамін В6 15 мг. Призначають під час вагітності і лактації, в період росту, при фізичних навантаженнях. Засіб стимулює процеси епітелізації шкіри, слизової ротової порожнини, прискорює процеси мінералізації. 1 таб./добу (розчинити в склянці води)– містить кальцій і магній, вітаміни групи В і аскорбінову кислоту. Препарат призначають при недостатності відповідних вітамінів і мінералів, при вагітності і лактації, в період швидкого росту, при хіміо- і антибіотикотерапії. Засіб випускається в "шипучих" розчинах, таблетках і таблетках в оболонці. Приймають по 1 таблетці на день.

 • – містить кальцій і магній, вітаміни групи В і аскорбінову кислоту. Препарат призначають при недостатності відповідних вітамінів і мінералів, при вагітності і лактації, в період швидкого росту, при хіміо- і антибіотикотерапії. Засіб випускається в "шипучих" розчинах, таблетках і таблетках в оболонці. Приймають по 1 таблетці на день.Захворювання, пов’язане з надмірним (> 1 мг/л) вмістом фтору у питній воді і проявляється порушенням процесів формування і мінералізації зубів.Певне значення мають соціально-гігієнічні умови, харчування, індивідуальна резистентність до хлору.

 • Захворювання, пов’язане з надмірним (> 1 мг/л) вмістом фтору у питній воді і проявляється порушенням процесів формування і мінералізації зубів.Певне значення мають соціально-гігієнічні умови, харчування, індивідуальна резистентність до хлору.

 • Розрізняють форми флюорозу:        штрихова;        плямиста;        крейдяно-краплинну;        ерозивну;        деструктивну.  

Діти, що проживають на території ендемічного флюорозу, починаючи з 2-х річного віку повинні отримувати достатню кількість молока і молокопродуктів, що містять достатню кількість кальцію, що знижує токсичний вплив фтору на організм.

 • Діти, що проживають на території ендемічного флюорозу, починаючи з 2-х річного віку повинні отримувати достатню кількість молока і молокопродуктів, що містять достатню кількість кальцію, що знижує токсичний вплив фтору на організм.Із харчування виключають продукти, що містять значну кількість фтору (міцний чай, морська риба, шпинат, тваринні жири). Для пиття замість води дають молоко, кефір, соки. В зимово-весняний період курси лікування вітамінами у відповідних вікових дозах.

 • Із харчування виключають продукти, що містять значну кількість фтору (міцний чай, морська риба, шпинат, тваринні жири). Для пиття замість води дають молоко, кефір, соки. В зимово-весняний період курси лікування вітамінами у відповідних вікових дозах.

Розчин перекису сечовини (карбамід)(Sol. Carbamidi peroxydi). Для відбілювання твердих тканин зуба при флюорозі, гіпоплазії і дисколоритах з інших причин (куріння, депульповані зуби) використовують засоби з 10% і 30% вмістом перекису карбаміду. Випускається переважноу вигляді гелів. Гелі, що містять 30 – 35% перекису карбаміду використовуються лише спеціалістами стоматологами ("Quik Start").

 • Розчин перекису сечовини (карбамід)(Sol. Carbamidi peroxydi). Для відбілювання твердих тканин зуба при флюорозі, гіпоплазії і дисколоритах з інших причин (куріння, депульповані зуби) використовують засоби з 10% і 30% вмістом перекису карбаміду. Випускається переважноу вигляді гелів. Гелі, що містять 30 – 35% перекису карбаміду використовуються лише спеціалістами стоматологами ("Quik Start").Засоби, що містять 10% перекису карбаміду можуть використовуватися пацієнтами самостійно в домашніх умовах (Brite Smile, White and Brite). Тривалість курсу відбілювання 10 – 14 днів в залежності від інтенсивності забарвлення. Для забезпечення контакту геля використовують індивідуальні капи.

 • Засоби, що містять 10% перекису карбаміду можуть використовуватися пацієнтами самостійно в домашніх умовах (Brite Smile, White and Brite). Тривалість курсу відбілювання 10 – 14 днів в залежності від інтенсивності забарвлення. Для забезпечення контакту геля використовують індивідуальні капи.Розчин перекису водню концентрований (Sol. Hydrargei peroxydi concentrata). Розчин містить 27,5 – 31% перекису водню.

 • Розчин перекису водню концентрований (Sol. Hydrargei peroxydi concentrata). Розчин містить 27,5 – 31% перекису водню.

 • Зараз у продажі великий вибір патентованих засобів, до складу яких входить 30% або 35% розчин перекису водню (Superoxol, Denta life plus, Perfechon White).

 • Для відбілювання твердих тканин (за Новиком) використовують суміш пергідролю з ефіром (5 : 1).Для видалення плям цією сумішшю використовують спеціальні резинові поліруючі чашечки на низьких обертах кутового наконечника.

 • Для видалення плям цією сумішшю використовують спеціальні резинові поліруючі чашечки на низьких обертах кутового наконечника.

Прогресуюче убування твердих тканин зуба на його вестибулярній поверхні. Вражаються різці, клики, премоляри. У виникненні цієї патології має значення сукупна дія факторів: інтенсивна механічна або хімічна дія (неправильне чищення або надмірна кількість кислих соків) на фоні загальних захворювань (тиреотоксикоз, подагра, нервово-психічні розлади). Для лікування використовують:

 • Прогресуюче убування твердих тканин зуба на його вестибулярній поверхні. Вражаються різці, клики, премоляри. У виникненні цієї патології має значення сукупна дія факторів: інтенсивна механічна або хімічна дія (неправильне чищення або надмірна кількість кислих соків) на фоні загальних захворювань (тиреотоксикоз, подагра, нервово-психічні розлади). Для лікування використовують:-     кальцію глюконат 10% для аплікацій тривалістю 20 хв (20 процедур) або для електрофорезу з анода 10 хвилин, курс 15 – 20 процедур; -    натрію флюорат 1% - для аплікацій на ділянку ерозії 2 – 3 хв (20 процедур) або для електрофорезу з анода 10 хв, курс 10 – 15 процедур;

 • -     кальцію глюконат 10% для аплікацій тривалістю 20 хв (20 процедур) або для електрофорезу з анода 10 хвилин, курс 15 – 20 процедур; -    натрію флюорат 1% - для аплікацій на ділянку ерозії 2 – 3 хв (20 процедур) або для електрофорезу з анода 10 хв, курс 10 – 15 процедур;-    фторлак (Phtorlacum) – комбінований препарат, до складу якого входить натрію фторид. Після нанесення фторлаку на поверхню зуба утворюється плівка, що забезпечує насичення іонами фтору емалі і дентину. Наносять на ділянку ерозії на 3 – 5 хв. На курс 3 процедури через три дні;

 • -    фторлак (Phtorlacum) – комбінований препарат, до складу якого входить натрію фторид. Після нанесення фторлаку на поверхню зуба утворюється плівка, що забезпечує насичення іонами фтору емалі і дентину. Наносять на ділянку ерозії на 3 – 5 хв. На курс 3 процедури через три дні;

 • -     ремодент (Remodentum) в порошку. 3% свіжоприготований розчин (порошок 3,0 на 100 мл кип’яченої води) наносять 15 – 20 хв (курс 5 – 6 процедур.

Біфлуорид 12 (Bifluorid 12)

 • Біфлуорид 12 (Bifluorid 12)

 • – лак, що містить сполуки натрію фториду і кальцію фториду, що забезпечує добрий терапевтичний ефект. Рекомендують дворазове покриття тканин зуба.

 • Флюокал гель (Fluocal gel) містить у своєму складі натрію фторид. На поверхню зубів наносять поролоновим тампоном або кісточкою.Фторлак (Phthorlacum) – комбінований препарат, до складу якого входить фторид натрію. Після нанесення на поверхню зуба, утворюється плівка, що забезпечує насичення емалі і дентину іонами фтору. Використовують триразове покриття фторлаком ділянок гіперестезії.

 • Фторлак (Phthorlacum) – комбінований препарат, до складу якого входить фторид натрію. Після нанесення на поверхню зуба, утворюється плівка, що забезпечує насичення емалі і дентину іонами фтору. Використовують триразове покриття фторлаком ділянок гіперестезії.

 • Ремадент (Remadentum) – свіжоприготовлений 3% розчин використовують для аплікацій (15 – 20 хв) 8 – 28 процедур на курс або у вигляді полоскань (4 рази на тиждень) по 3 хв. На курс лікування до 40 полосканьСтронцію хлорид (Strontium chloridum) застосовують у вигляді 75% пасти (5 хв 1 раз в день 2 – 3 процедури). При втиранні пасти утворюються стійкі сполуки стронцію з органічними речовинами тканин зуба.  

 • Стронцію хлорид (Strontium chloridum) застосовують у вигляді 75% пасти (5 хв 1 раз в день 2 – 3 процедури). При втиранні пасти утворюються стійкі сполуки стронцію з органічними речовинами тканин зуба.  

Цим пацієнтам рекомендують фторвмісні зубні пасти "Фтордент", "Oral B" "Localut-Sensetive".

 • Цим пацієнтам рекомендують фторвмісні зубні пасти "Фтордент", "Oral B" "Localut-Sensetive".Водорозчинний білий порошок. При контакті з емаллю зубів неорганічні елементи інтенсивно дифундують в її поверхневий шар, що веде до зміни проникності емалі і розчинності в кислотах. Проникаючи в патологічне вогнище карієсу неорганічні компоненти відновлюють її структуру. Водний розчин ремодента (3%) застосовують у вигляді аплікацій на попередню очищену і висушену поверхню емалі зубів (15 – 20), тампони міняють двічі. Після аплікації 2 год не можна полоскати ротову порожнину і їсти.

 • Водорозчинний білий порошок. При контакті з емаллю зубів неорганічні елементи інтенсивно дифундують в її поверхневий шар, що веде до зміни проникності емалі і розчинності в кислотах. Проникаючи в патологічне вогнище карієсу неорганічні компоненти відновлюють її структуру. Водний розчин ремодента (3%) застосовують у вигляді аплікацій на попередню очищену і висушену поверхню емалі зубів (15 – 20), тампони міняють двічі. Після аплікації 2 год не можна полоскати ротову порожнину і їсти.Курс лікування у стадії плями 2 – 28 аплікацій ( з періодичністю 2 аплікації на тиждень). Для профілактики карієсу 3% розчин ремодента застосовують у вигляді полоскань (1 – 2 рази на тиждень) протягом 10 хв. На одне полоскання 15 – 25 мл. Термін зберігання розчину 14 діб. Засіб входить до складу лаків, гелів і зубної пасти "Ремодент".

 • Курс лікування у стадії плями 2 – 28 аплікацій ( з періодичністю 2 аплікації на тиждень). Для профілактики карієсу 3% розчин ремодента застосовують у вигляді полоскань (1 – 2 рази на тиждень) протягом 10 хв. На одне полоскання 15 – 25 мл. Термін зберігання розчину 14 діб. Засіб входить до складу лаків, гелів і зубної пасти "Ремодент".

антисептичний і бактерицидний засіб. Ефективний до Грам+ і Грам- бактерій, має фунгіцидну дію. Протидіє утворенню зубних нашарувань. Застосовують для полоскань і обробки слизових після видалення зубних нашарувань 0,02 – 0,06% розчин. Не варто застосовувати більше 7 – 10 днів, бо це може вести до дисбактеріозу в ротовій порожнині. При використанні для полоскань можливе зворотнє зафарбування поверхні язика і зубів і зміна смакових властивостей

 • антисептичний і бактерицидний засіб. Ефективний до Грам+ і Грам- бактерій, має фунгіцидну дію. Протидіє утворенню зубних нашарувань. Застосовують для полоскань і обробки слизових після видалення зубних нашарувань 0,02 – 0,06% розчин. Не варто застосовувати більше 7 – 10 днів, бо це може вести до дисбактеріозу в ротовій порожнині. При використанні для полоскань можливе зворотнє зафарбування поверхні язика і зубів і зміна смакових властивостейКорсодил (Corsodyl) – засіб для полоскання ротової порожнини при гінгівіті і парадонтиті. Має у своєму складі 0,2% розчин хлоргексидину. Полоскання проводять двічі на день після очищення зубів 1 місяць. При полосканні в рот беруть 10 мл корсадолу. Пародіум (Parodium) - гель, що застосовують для лікування гінгівіту, при кровоточивості ясен, неприємному запахові з рота, болючості ясен при використанні зубних протезів. В 100мл гелю хлоргексидину біглюконат 20 мг, екстракту ревеню 200 мг і формальдегіду 100 мг. Гель наносять на ясна спеціальним аплікатором 3 рази на день. Випускають в тубах по 50 мл.

 • Корсодил (Corsodyl) – засіб для полоскання ротової порожнини при гінгівіті і парадонтиті. Має у своєму складі 0,2% розчин хлоргексидину. Полоскання проводять двічі на день після очищення зубів 1 місяць. При полосканні в рот беруть 10 мл корсадолу. Пародіум (Parodium) - гель, що застосовують для лікування гінгівіту, при кровоточивості ясен, неприємному запахові з рота, болючості ясен при використанні зубних протезів. В 100мл гелю хлоргексидину біглюконат 20 мг, екстракту ревеню 200 мг і формальдегіду 100 мг. Гель наносять на ясна спеціальним аплікатором 3 рази на день. Випускають в тубах по 50 мл.Етоній (Aethonium) має бактерицидну і бактеріостатичну дію на стрепто- і стафілококи. Для лікування парадонтиту застосовують 0,5% розчин або 0,5 – 1% мазь. Наносять у вигляді аплікацій на слизову ясен, вводять в парадонтальну кишеню. Фурацилін (Furacilinum) – Антибактеріальний засіб, що впливає на Грам+ і Грам- мікроорганізми. Ефективний при лікуванні гнійно-запальних процесів. Для полоскань і зрошень 0,02% розчин фурациліну навіть в стадії абсцедування.

 • Етоній (Aethonium) має бактерицидну і бактеріостатичну дію на стрепто- і стафілококи. Для лікування парадонтиту застосовують 0,5% розчин або 0,5 – 1% мазь. Наносять у вигляді аплікацій на слизову ясен, вводять в парадонтальну кишеню. Фурацилін (Furacilinum) – Антибактеріальний засіб, що впливає на Грам+ і Грам- мікроорганізми. Ефективний при лікуванні гнійно-запальних процесів. Для полоскань і зрошень 0,02% розчин фурациліну навіть в стадії абсцедування.Для лікування періодонтиту протеолітичні ферменти трипсин і хімотрипсин поєднують з антибіотиками широкого спектру дії (стрептоміцин, маноміцин, неоміцин, мікроцид).

 • Для лікування періодонтиту протеолітичні ферменти трипсин і хімотрипсин поєднують з антибіотиками широкого спектру дії (стрептоміцин, маноміцин, неоміцин, мікроцид).

 • Як розчинник використовують ізотонічний розчин натрію хлориду.

 • Для введення в кореневий канал на тривалий час (1 – 2) доби застосовують емульсію протеолітичних ферментів і антибіотиків 30% олійному розчині вітаміну Е.

Ретинол (Retinolum) – вітамін А. Необхідний для забезпечення цілості і диференціації епітеліальних клітин. Для стимуляції прцесів епітеліалізації слизової порожнини рота застосовують розчин ретинолу ацетату в олії 3,44% і розчин ретинолу пальмітату в олії 5,5%. Аплікації 10 – 15 хв 3 – 4 рази на день 7 – 10 днів.

 • Ретинол (Retinolum) – вітамін А. Необхідний для забезпечення цілості і диференціації епітеліальних клітин. Для стимуляції прцесів епітеліалізації слизової порожнини рота застосовують розчин ретинолу ацетату в олії 3,44% і розчин ретинолу пальмітату в олії 5,5%. Аплікації 10 – 15 хв 3 – 4 рази на день 7 – 10 днів.

 • Токоферолу ацетат (Tocopheroli acetas) приймає участь в біосинтезі гема і білків, проліферації клітин. Стимулює процеси клітинного метаболізму, заживляє пошкодження м’яких тканин. Для покращення епітелізації використовують 5%, 10%, 30% олійні розчини у вигляді аплікацій 10 – 15 хв 3 – 4 рази на день. Курс 7 – 10 днів. оранжевого скла по 100 мл.Аевіт (Aevitum) – олійний розчин, що містить в 1 мл ретинолу ацетату 35 мг і токоферолу ацетату 100мг. Аплікаціїи 3 – 4 рази на день по 10 – 15 хв.

 • Аевіт (Aevitum) – олійний розчин, що містить в 1 мл ретинолу ацетату 35 мг і токоферолу ацетату 100мг. Аплікаціїи 3 – 4 рази на день по 10 – 15 хв.

 • Аекол (Aecolum) – комплексний засіб, в 100 мл якого: ретинолу ацетату олійного 1,04 г, токоферолу ацетату 0,18 г, 2-метил-1,4-нафтохінону (віт. К) 0,21 г, каротину (провітаміну А) до 100мл. Призначають при ерозивних і виразкових процесах. Призначають у вигляді аплікацій на уражені ділянки 3 – 4 рази в день по 10 хв. Курс 10 – 14 днів. Випускається у флаконахОлія шипшини (Oleum Rosae) – олія із насіння шипшини. Містить насичені, ненасичені жирні кислоти, каротиноїди, токофероли. Засіб накладають 3 – 4 рази/день

 • Олія шипшини (Oleum Rosae) – олія із насіння шипшини. Містить насичені, ненасичені жирні кислоти, каротиноїди, токофероли. Засіб накладають 3 – 4 рази/день

 • на 10 – 15 хв до повної епітелізації. Випускається в флаконах по 100 мл.

 • Каротолін (Carotolinum) – олійний екстракт з м’якушу плодів шипшини. Містить каротиноїди, токоферол, ненасичені жирні кислоти. Призначають прилікуванні травматичних, трофічних, алергічних і інших ерозивно-виразкових ураженнях слизової оболонки у вигляді аплікацій. Випускається в флаконах по 100 мл.– отримують з плодів і листя облепихи. Містить суміш каротину і каротиноїдів, токоферолів, хлорофілових речовин, лінолевої, олеїнової, пальмітинової, стеаринової кислот. Крім креато-пластичної дії сприяє підвищенню резистентності слизової ротової порожнини до подразнюючих впливів. Застосовують при ураженні променевому, трофічних виразках, ерозивно-виразковій формі червоного плоского лишая. Аплікації 10 – 15 хв 3 – 4 рази на день. На курс лікування 10 – 15 процедур. Випускається у флаконах 20, 50 і 100 мл.

 • – отримують з плодів і листя облепихи. Містить суміш каротину і каротиноїдів, токоферолів, хлорофілових речовин, лінолевої, олеїнової, пальмітинової, стеаринової кислот. Крім креато-пластичної дії сприяє підвищенню резистентності слизової ротової порожнини до подразнюючих впливів. Застосовують при ураженні променевому, трофічних виразках, ерозивно-виразковій формі червоного плоского лишая. Аплікації 10 – 15 хв 3 – 4 рази на день. На курс лікування 10 – 15 процедур. Випускається у флаконах 20, 50 і 100 мл.– пластинка із колагену з додаванням олії облепихи. Плівку можна накладати на слизову на 2 – 3 години, внаслідок чого пролонгується лікувальна дія олії облепихи і заживлення іде швидше. Разом з тим, плівка механічно захищає слизову від подразнень. Поверхню ерозії чи виразки перед накладанням плівки очищають від фібринозних чи некротичних нашарувань. Плівку попередньо викроюють за необхідними розмірами і поміщають у стерильний фізіологічний розчин. На курс 3 – 5 аплікацій.

 • – пластинка із колагену з додаванням олії облепихи. Плівку можна накладати на слизову на 2 – 3 години, внаслідок чого пролонгується лікувальна дія олії облепихи і заживлення іде швидше. Разом з тим, плівка механічно захищає слизову від подразнень. Поверхню ерозії чи виразки перед накладанням плівки очищають від фібринозних чи некротичних нашарувань. Плівку попередньо викроюють за необхідними розмірами і поміщають у стерильний фізіологічний розчин. На курс 3 – 5 аплікацій.

депротеїнізований екстракт із телячої крові з низькомолекулярними пептидами і похідними нуклеїнових кислот. Покращує постачання тканин киснем, активує процеси обміну, прискорює регенерацію тканин. Застосовують 20% желе, 5% крем або 5%мазь для аплікацій на ділянки ураження 2 – 3 рази в день по 10 – 15 хв.

 • депротеїнізований екстракт із телячої крові з низькомолекулярними пептидами і похідними нуклеїнових кислот. Покращує постачання тканин киснем, активує процеси обміну, прискорює регенерацію тканин. Застосовують 20% желе, 5% крем або 5%мазь для аплікацій на ділянки ураження 2 – 3 рази в день по 10 – 15 хв.– аналогічний препарат застосовують у вигляді 5% мазі або 10% желе для аплікацій 2 – 3 рази /добу по 15 – 20 хв. Іноді при аплікації солкосерину-желе може з’явитися відчуття печії, що не вимагає відміни препарату. При лікуванні ерозивно-виразкової форми черевного плоского лишаю солкосерил вводять по 2 мл внутрішньом’язево протягом 10 днів.

 • – аналогічний препарат застосовують у вигляді 5% мазі або 10% желе для аплікацій 2 – 3 рази /добу по 15 – 20 хв. Іноді при аплікації солкосерину-желе може з’явитися відчуття печії, що не вимагає відміни препарату. При лікуванні ерозивно-виразкової форми черевного плоского лишаю солкосерил вводять по 2 мл внутрішньом’язево протягом 10 днів.використовується при загальних захворюваннях парадонта (гінгівіт і парадонтит). Має протизапальну і стимулюючу епітелізацію дію. Застосовують пасту як парадонтальну пов’язку при гінгівіті і в перед- і післяопераційному періодах лікування пародонтиту.

 • використовується при загальних захворюваннях парадонта (гінгівіт і парадонтит). Має протизапальну і стимулюючу епітелізацію дію. Застосовують пасту як парадонтальну пов’язку при гінгівіті і в перед- і післяопераційному періодах лікування пародонтиту.

– має широкий спектр антимікробної активності, діє на мікрофлору (грам+ і грам-), грибки, трихомонади. Застосовують 1% лінімент, 1% і 0,2% спиртовий розчин для обробки слизової ротової порожнини.  

 • – має широкий спектр антимікробної активності, діє на мікрофлору (грам+ і грам-), грибки, трихомонади. Застосовують 1% лінімент, 1% і 0,2% спиртовий розчин для обробки слизової ротової порожнини.  Квіти ромашки (Flores Chamomile) містять азулен, ефірне масло, глікозиди. Азуленмає протизапальну дію, спазмолітичну і гіпосенсибілізуючу, посилює процеси регенерації. Застосовують настій.

 • Квіти ромашки (Flores Chamomile) містять азулен, ефірне масло, глікозиди. Азуленмає протизапальну дію, спазмолітичну і гіпосенсибілізуючу, посилює процеси регенерації. Застосовують настій.

 • Ромазулон (Romasulon) містить екстракт ромашки і ефірне масло. Має протизапальну і дезодоруючу дію. Випускають в флаконах по 100мл. Чайну ложку засобу розводять у склянці води і застосовують для полоскання ротової порожнини.застосовують як настій і настоянку на спирті. Має в’яжучу, протизапальну, кровоспинну і стимулюючу епітелізацію дії. Застосовують у вигляді полоскань, ротових ванночок.

 • застосовують як настій і настоянку на спирті. Має в’яжучу, протизапальну, кровоспинну і стимулюючу епітелізацію дії. Застосовують у вигляді полоскань, ротових ванночок.– комбінований засіб, що містить екстракт ромашки, ноготків і тисячолисникка (2:1:1). Застосовують як протизапальний, кровоспинний і підсилюючий регенерацію засіб. Випускають у флаконах. 1 чайну ложку засобу розводять у склянці води і застосовують для полоскання.

 • – комбінований засіб, що містить екстракт ромашки, ноготків і тисячолисникка (2:1:1). Застосовують як протизапальний, кровоспинний і підсилюючий регенерацію засіб. Випускають у флаконах. 1 чайну ложку засобу розводять у склянці води і застосовують для полоскання.Новоіманін (Novoimaninum) – засіб із листя звіробою продирявленого (1% спиртовий розчин). Має антибактеріальну (грам+) дію. У розведенні 1 : 10 вводять в парадонтальні кишені, 1 : 100 – для аплікацій.

 • Новоіманін (Novoimaninum) – засіб із листя звіробою продирявленого (1% спиртовий розчин). Має антибактеріальну (грам+) дію. У розведенні 1 : 10 вводять в парадонтальні кишені, 1 : 100 – для аплікацій.

 • Піралвекс (Pyralvex) має протизапальну і антибактеріальну дію. В 100 мл спиртового розчину або гелю є 5 г екстракту ревеня і 1 г саліцилової кислоти. Наносять кісточкою на ділянки ураженої слизової.


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка