На кращому святі я ще не був!Дата конвертації16.06.2016
Розмір445 b.

На кращому святі я ще не був!

 • На кращому святі я ще не був!

 • Г. Лютий

 • 20 листопада відбулося свято з нагоди тридцятиріччя колегіуму, на яке завітали гості з районного та міського відділу освіти, випускники колегіуму, бійці АТО, вчителі, батьки та учні.

 • У теплій атмосфері лунали побажання процвітання та слова подяки від шановних гостей, а учні колегіуму – учасники концерту подарували усім присутнім на святі незабутні враження від яскравих виступів.Вітання батьків, Кумар Яни, голови Ради колегіантів, та Баженової Юлії

 • Вітання батьків, Кумар Яни, голови Ради колегіантів, та Баженової Юлії

 • На свято завітав Григор’єв І. В. –

 • боєць АТО, почесний гість колегіуму

“…Я хочу подякувати за допомогу у створенні та підтримці колегіуму адміністрації, вчителям, працівникам та хочу зізнатися у тому, що я так люблю наш колегіум, наших учнів, вчителів, батьків, що не можу втримати сліз…”

 • “…Я хочу подякувати за допомогу у створенні та підтримці колегіуму адміністрації, вчителям, працівникам та хочу зізнатися у тому, що я так люблю наш колегіум, наших учнів, вчителів, батьків, що не можу втримати сліз…”Неповторну святкову атмосферу на концерті подарували ведучі: вчителі Хрущак Леся Леонідівна, Чебикіна Світлана Павлівна, Власова Олена Вікторівна; Головань Микола та Черниш Катерина, що нині є студентами ВИШів, а також Михайлик Павло – учень 11 касу.

 • Неповторну святкову атмосферу на концерті подарували ведучі: вчителі Хрущак Леся Леонідівна, Чебикіна Світлана Павлівна, Власова Олена Вікторівна; Головань Микола та Черниш Катерина, що нині є студентами ВИШів, а також Михайлик Павло – учень 11 касу.Слова подяки пролунали на честь вчителів колегіуму від випускників колегіуму, котрі працюють в освітянській царині. Зокрема, з привітанням виступив Доновський Сергій випускник колегіуму, а нині директор СШ № 100.

 • Слова подяки пролунали на честь вчителів колегіуму від випускників колегіуму, котрі працюють в освітянській царині. Зокрема, з привітанням виступив Доновський Сергій – випускник колегіуму, а нині директор СШ № 100.

Четвертого грудня відбувся благодійний ярмарок. Усі зібрані кошти були направлені на допомогу воїнам зони АТО. За словами учнів, котрі брали участь у ярмарку, вони старанно готувалися: випікали солодощі, робили прикраси та сувеніри; а також, звичайно, малювали вітальні листівки та писали листи зі словами підтримки для бійців на Сході. Весь день коридорами школи лунали щасливі дитячі голоси та відчувалися смачні запахи домашньої випічки 

 • Четвертого грудня відбувся благодійний ярмарок. Усі зібрані кошти були направлені на допомогу воїнам зони АТО. За словами учнів, котрі брали участь у ярмарку, вони старанно готувалися: випікали солодощі, робили прикраси та сувеніри; а також, звичайно, малювали вітальні листівки та писали листи зі словами підтримки для бійців на Сході. Весь день коридорами школи лунали щасливі дитячі голоси та відчувалися смачні запахи домашньої випічки 

У 1985 році відкрилася середня школа № 96, було набрано 40 класів. Згодом ця школа перетворилася на наш сучасний колегіум «Елінт»,що може пишається своїми учнями й вчителями.

 • У 1985 році відкрилася середня школа № 96, було набрано 40 класів. Згодом ця школа перетворилася на наш сучасний колегіум «Елінт»,що може пишається своїми учнями й вчителями.

 • З першого дня заснування нашої школи і по сьогоднішній день в ній працюють шановані нами вчителі:

 • Зайковська Олена Анатоліївна, Бабіч Лариса Іванівна, Байша Віра Григоріївна, Сафроненко Олена Львівна;

 • Спітворчість педагогів і колегіантів, особистісно-орієнтована освіта - це ті чинники, що розкривають індивідуальність дитини, дають можливість їй проявити себе і розвинути. На даний час у колегіумі  навчаються  1116 учнів, як і 30 років тому. За цей час відбулося дуже багато нових змін, були відкриті різноманітні гуртки:

 • - студія петриківського розпису; - ляльковий театр; - фольклорний ансамбль "Джерельце"; - вокальний ансамбль "Мрія"; - спортивні секції: баскетбол, теніс, волейбол; - студія народного танцю "Струмочок"; - музей колегіуму "Елінт".

 • Також були створені учнівські клуби,центри:  "Прес-центр", "Здоров'я", "Інтелект", "Дисципліна та порядок", "Дозвілля", "Моя земля - земля моїх батьків".

 • Запорізький колегіум «Елінт» досяг великих успіхів не тільки в інтелектуальному напрямі,але й у розвитку творчої особистості в кожному учневі,і надалі буде прагнути до кращого майбутнього. • Сьогодні нашій рідній школі виповнюється 30 років! Тільки уявіть цю цифру, цілих 30 років поріг колегіуму переступають сумлінні учні, талановиті вчителі, шановні батьки. 30 років тому він був звичайною школою, але перевершував інші навчальні заклади своїм зовнішнім виглядом та завзятим прагненням до розвитку. Моя мама – випускниця колегіуму «Елінт», вона згадує, що школа подарувала їй незабутні враження, дискотеки, екскурсії до різних міст України, а також – веселі свята у колі рідного класу. Минуло багато років, зараз перед нами постав зовсім інший колегіум. Він зміцнів, розширився, сьогодні тут навчається більше 1000 учнів, кількість яких нестримно збільшується щороку. У цей святковий день хотілося б із задоволенням побажати нашій другій «оселі» не зупинятися і продовжувати власний прогрес, у якому їй обов’язково допоможуть вдячні учні, вчителі та найкращий директор! Учениця 9-А класу - Катерина СаліховаНа початку грудня Рада колегіантів зробила подарунок для учнів старшої школи – організувала дискотеку у стилі Чикаго 30-х років.

 • На початку грудня Рада колегіантів зробила подарунок для учнів старшої школи – організувала дискотеку у стилі Чикаго 30-х років.

 • Гангстери та їх прекрасні міс – на фото.


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка