Наркоманія – дорога в безодню!Дата конвертації18.06.2016
Розмір500 b.


Наркоманія – дорога в безодню!


Перше знайомство з наркотиками сталося на зорі людства після того, як люди навчилися користуватися вогнем. Розпалюючи в печері багаття, первісні люди вдихали оксид вуглецю, що утворюється під час горіння. Одурманення відбувалося і від вдихання диму під час згорання різних рослин, серед яких могли бути мак, коноплі, тютюн.

  • Перше знайомство з наркотиками сталося на зорі людства після того, як люди навчилися користуватися вогнем. Розпалюючи в печері багаття, первісні люди вдихали оксид вуглецю, що утворюється під час горіння. Одурманення відбувалося і від вдихання диму під час згорання різних рослин, серед яких могли бути мак, коноплі, тютюн.

  • Інший шлях ознайомлення з наркотиками – випадкове вживання в їжу або жування рослин, що мають наркотичні властивості. Цей феномен фіксувався в пам'яті, а потім поширювався серед одноплемінників.

  • Віщуни, служителі культу різних релігійних напрямів під час свят, обрядів і ритуалів часто застосовували всілякі наркотичні речовини, що викликали особливе почуття психічного підйому з елементами порушення свідомості. Рецепти одурманювальних засобів, як правило, часто тримали в секреті.  • Наркотики це речовини, які викликають токсичне отруєння, психологічну і психічну залежність організму. Вживання наркотиків створює загрозу для здоров‛я людини, суспільства, призводить до скоєння правопорушень.

  • Наркотики – це такі речовини, які за трьома критеріями (медичним, соціальним, правовим) завдають величезного лиха як особі, так і суспільству вцілому.

Чи варто ризикувати?- Наркоман, якщо він почав приймати наркотики в молодому віці, живе до 30 – 35 років. - 50 % наркоманів закінчують життя самогубством. - Фізичний стан наркомана після лікування приходить до норми лише через 2-3 місяці . - Навіть через кілька років після останнього вживання наркотиків людину не можна вважати здоровоюНАРКОТИЧНА НЕБЕЗПЕКА  • Жадан Л. В. Наркоманія – отрута суспільства // Айболить. – 2001. -№5 – 6

  • Новосадюк Є.О. Наркозалежність // Позакласний час. – 2000. -№3

  • Що потрібно знати про наркоманію// Позакласний час. - 2005. - № 17
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка