Науковці б’ють на сполох електромагнітне поле, яке випромінює телефон, не може не шкодити. Німецькі дослідники дійшли висновку, що тривала розмова по мобільному телефону здатна підвищити артеріальний тискДата конвертації26.12.2016
Розмір445 b.

Науковці б’ють на сполох – електромагнітне поле, яке випромінює телефон, не може не шкодити. Німецькі дослідники дійшли висновку, що тривала розмова по мобільному телефону здатна підвищити артеріальний тиск. У дев’яти з десяти добровольців, на яких проводили випробовування, після 35-хвилинної розмови тиск підвищувався на 5-10 пунктів. У Росії провели експеримент: в інкубатор з тридцятьма курячими яйцями помістили мобільний телефон. Кожні чотири хвилини на нього додзвонювалися і з’єднання тривало дві хвилини. В результаті з яєць вилупилися лише семеро курчат – 23 зародки загинули. Вчені зробили висновок, що випромінювання мобільних телефонів особливо небезпечне для клітин, що діляться. Тобто дітям та вагітним жінкам користуватися мобільним зв’язком не варто.

 • Науковці б’ють на сполох – електромагнітне поле, яке випромінює телефон, не може не шкодити. Німецькі дослідники дійшли висновку, що тривала розмова по мобільному телефону здатна підвищити артеріальний тиск. У дев’яти з десяти добровольців, на яких проводили випробовування, після 35-хвилинної розмови тиск підвищувався на 5-10 пунктів. У Росії провели експеримент: в інкубатор з тридцятьма курячими яйцями помістили мобільний телефон. Кожні чотири хвилини на нього додзвонювалися і з’єднання тривало дві хвилини. В результаті з яєць вилупилися лише семеро курчат – 23 зародки загинули. Вчені зробили висновок, що випромінювання мобільних телефонів особливо небезпечне для клітин, що діляться. Тобто дітям та вагітним жінкам користуватися мобільним зв’язком не варто.Електромагнітне випромінювання мобільного телефону має малу потужність, але високу частоту. Такі техногенні електромагнітні випромінювання змінюють властивості води, особливо зв’язаної, яка є в організмі людини. Найбільше води – у нашому мозку, тому він у найбільшій небезпеці. Випромінювання мобільного телефону, а його тримаємо біля голови, здатне змінити функціональну активність мозку. Дітям до 16 років я б взагалі заборонив користуватися мобільним зв’язком”, – каже директор Інституту екології людини Михайло Курик. Найпростіші дослідження, які проводили в Інституті, – це заміри електропровідності води. Якщо горнятко з водою поставити на телефон і дати лише один виклик, електропровідність води змінюється.

 • Електромагнітне випромінювання мобільного телефону має малу потужність, але високу частоту. Такі техногенні електромагнітні випромінювання змінюють властивості води, особливо зв’язаної, яка є в організмі людини. Найбільше води – у нашому мозку, тому він у найбільшій небезпеці. Випромінювання мобільного телефону, а його тримаємо біля голови, здатне змінити функціональну активність мозку. Дітям до 16 років я б взагалі заборонив користуватися мобільним зв’язком”, – каже директор Інституту екології людини Михайло Курик. Найпростіші дослідження, які проводили в Інституті, – це заміри електропровідності води. Якщо горнятко з водою поставити на телефон і дати лише один виклик, електропровідність води змінюється.Максимальна потужність випромінювання базової станції - 20 Вт. Це у 34 рази менше, ніж випромінює мікрохвильова піч, та у 100 разів менше, ніж інфрачервоний обігрівач. Телефон випромінює більше, ніж базова станція, тому що базова станція далеко, а телефон безпосередньо біля голови. Чим гірше покриття, тим потужніше він працює і більше шкодить.

 • Максимальна потужність випромінювання базової станції - 20 Вт. Це у 34 рази менше, ніж випромінює мікрохвильова піч, та у 100 разів менше, ніж інфрачервоний обігрівач. Телефон випромінює більше, ніж базова станція, тому що базова станція далеко, а телефон безпосередньо біля голови. Чим гірше покриття, тим потужніше він працює і більше шкодить.

Дзвінки мобільних телефонів можуть довести до сказу власників ресторанів і кінотеатрів. Та індустрія мобільного зв’язку Канади повстала проти силового насадження етикету серед восьмимільйонної групи користувачів шляхом легалізації технології глушіння сигналу. Міністерство промисловості Канади планує почати тримісячне всенародне обговорення питання про можливість використання технології блокування сигналів стільникових телефонів у ресторанах, театрах, бібліотеках та інших громадських місцях. “Ми маємо намір заручитися підтримкою якомога більшої кількості громадян з приводу застосування глушників стільникових телефонів”, – сказав радник міністерства Девід Ворнс. Він повідомив газеті National Post, що до його відомства надходить безліч скарг у зв’язку із використанням стільникових телефонів у громадських місцях, а також запитів від служб безпеки, які бажають встановити глушники в переговорних кімнатах компаній з метою захисту конфіденційної інформації.

 • Дзвінки мобільних телефонів можуть довести до сказу власників ресторанів і кінотеатрів. Та індустрія мобільного зв’язку Канади повстала проти силового насадження етикету серед восьмимільйонної групи користувачів шляхом легалізації технології глушіння сигналу. Міністерство промисловості Канади планує почати тримісячне всенародне обговорення питання про можливість використання технології блокування сигналів стільникових телефонів у ресторанах, театрах, бібліотеках та інших громадських місцях. “Ми маємо намір заручитися підтримкою якомога більшої кількості громадян з приводу застосування глушників стільникових телефонів”, – сказав радник міністерства Девід Ворнс. Він повідомив газеті National Post, що до його відомства надходить безліч скарг у зв’язку із використанням стільникових телефонів у громадських місцях, а також запитів від служб безпеки, які бажають встановити глушники в переговорних кімнатах компаній з метою захисту конфіденційної інформації.

користуйтесь спеціальними чохлами для телефонів;

 • користуйтесь спеціальними чохлами для телефонів;

 • тримайте телефони подалі від тіла,;

 • не говоріть під час руху.;

 • використовуйте стільникові телефони із системою «вільні руки»;

 • не рекомендується використовувати стільникові телефони дітям дошкільного віку, вагітним, людям, які мають неврологічні захворювання;

 • обмежуйте тривалість розмови;

 • не класти його до кишені, особливо нагрудної.

 • неприпустимо носити телефон на шийному шнурочку, коли він звисає у ділянці сонячного сплетіння.

 • не можна залишати заряджатися на легкозаймистих предметах;

 • не купувати батареї невідомих виробників.Більшість людей не можуть уявити своє життя без них і дійсно не розуміють, як вони могли жити без них до цього. Практично кожний має такий пристрій, навіть наші діти. Вишки мобільних телефонів зведені всюди, при відсутності або невеликому запереченні громадськості. Багато з людей вважають, що якщо мобільними телефонами користуються всюди, виходить, вони безпечні. Будь-які незалежні дослідження, що доводять потенційний ризик швидко дискредитуються. Чи є підстави хвилюватися? У серпні 2000 року, Доктор Кристофер Ньюман, невролог, заповнив судовий позов стверджуючий, що тривале використання мобільних телефонів є причиною пухлини мозку, що повільно його вбивала. Він обвинувачував індустрію мобільних телефонів у тім, що вона, знаючи, що пристрої є небезпечними, свідомо ввела в оману громадськість у тім, що мобільні телефони не наносять шкоди.

 • Більшість людей не можуть уявити своє життя без них і дійсно не розуміють, як вони могли жити без них до цього. Практично кожний має такий пристрій, навіть наші діти. Вишки мобільних телефонів зведені всюди, при відсутності або невеликому запереченні громадськості. Багато з людей вважають, що якщо мобільними телефонами користуються всюди, виходить, вони безпечні. Будь-які незалежні дослідження, що доводять потенційний ризик швидко дискредитуються. Чи є підстави хвилюватися? У серпні 2000 року, Доктор Кристофер Ньюман, невролог, заповнив судовий позов стверджуючий, що тривале використання мобільних телефонів є причиною пухлини мозку, що повільно його вбивала. Він обвинувачував індустрію мобільних телефонів у тім, що вона, знаючи, що пристрої є небезпечними, свідомо ввела в оману громадськість у тім, що мобільні телефони не наносять шкоди.Річ у тім, що більшості людей, в яких втрапляє блискавка, вдається вижити тому, що завдяки високому електричному опору шкіри розряд розповсюджується по всій поверхні тіла, не проникаючи углиб. Проте матеріали-провідники можуть посилити дію розряду блискавки, спрямувавши його в тіло людини. Подібним провідником є і мобільний телефон, особливо увімкнутий.

 • Річ у тім, що більшості людей, в яких втрапляє блискавка, вдається вижити тому, що завдяки високому електричному опору шкіри розряд розповсюджується по всій поверхні тіла, не проникаючи углиб. Проте матеріали-провідники можуть посилити дію розряду блискавки, спрямувавши його в тіло людини. Подібним провідником є і мобільний телефон, особливо увімкнутий.


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка