Наявність у людини спроможності діяти в умовах перманентно змінюваного середовища є визначальним чинником, який забезпечить їй успішне існування в сучасному інформаційному суспільствіДата конвертації29.12.2016
Розмір445 b.Наявність у людини спроможності діяти в умовах перманентно змінюваного середовища є визначальним чинником, який забезпечить їй успішне існування в сучасному інформаційному суспільстві.

  • Наявність у людини спроможності діяти в умовах перманентно змінюваного середовища є визначальним чинником, який забезпечить їй успішне існування в сучасному інформаційному суспільстві.

  • Якщо в традиційному суспільстві соціальну компетентність особистості визначає передусім здатність адаптуватися до сталих суспільних умов, то в добу інформаційного суспільства місія соціальної компетентності полягає у спроможності діяти в умовах перманентного середовища та прискорюваних темпів. Секрет зростання й розвитку особистості полягає в тому, щоб навчитися поводитись із силами змін, управляти ними.


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка