Освіти в Німеччині регулюється державою на федеральному рівні. Однак загалом освіта в Німеччині передбачає чотири рівні: початкова, двоступенева середня та вища освітаДата конвертації16.06.2016
Розмір445 b.Система освіти в Німеччині регулюється державою на федеральному рівні. Однак загалом освіта в Німеччині передбачає чотири рівні: початкова, двоступенева середня та вища освіта.

 • Система освіти в Німеччині регулюється державою на федеральному рівні. Однак загалом освіта в Німеччині передбачає чотири рівні: початкова, двоступенева середня та вища освіта.

 • Дев'ятирічна шкільна освіта обов'язкова, загальна та безплатна. Триває 4 роки. Є три види середніх шкіл. Перший вид - школа з практичним підходом і меншою кількістю складних предметів. Другий – після закінчення школи учень отримує атестат про закінчену середню загальну освіту. Третій — найпрестижніший вид середньої освіти. • Вантажоперевезення і пасажироперевезення здійснюються залізницями, автошляхами і водними шляхами. Країна вкрита густою мережею швидкісних автомагістралей високого класу,має потужний морський флот.Серед нобелівських лауреатів 103 науковця Німеччини. Впродовж 20-го століття німецькі лауреати здобули більше нагород, ніж будь-яка інша нація, особливо в галузі природничих наук. На сучасному етапі наукові дослідження в Німеччині здійснюються в університетах, науково-дослідних організаціях та в дослідницьких відділеннях великих корпорацій. Роботи Альберта Ейнштейна та Макса Планка мали вирішальне значення для подальшого розвитку сучасної фізики. Водночас їхнім відкриттям передували роботи Германа фон Гельмгольца, Йозефа Фраунгофера, Даніеля Габріеля Фаренгейта.

 • Серед нобелівських лауреатів 103 науковця Німеччини. Впродовж 20-го століття німецькі лауреати здобули більше нагород, ніж будь-яка інша нація, особливо в галузі природничих наук. На сучасному етапі наукові дослідження в Німеччині здійснюються в університетах, науково-дослідних організаціях та в дослідницьких відділеннях великих корпорацій. Роботи Альберта Ейнштейна та Макса Планка мали вирішальне значення для подальшого розвитку сучасної фізики. Водночас їхнім відкриттям передували роботи Германа фон Гельмгольца, Йозефа Фраунгофера, Даніеля Габріеля Фаренгейта.

 • Німеччина — також батьківщина численних математиків, серед них Карл Гаус і Герман Вейль.Рівно чверть століття тому до Німеччини було надіслано перше електронне повідомлення, що вважається офіційним початком ери Інтернету у Федеративній Республіці Німеччина. Нині електронною поштою користуються 60 відсотків громадян країни.

 • Рівно чверть століття тому до Німеччини було надіслано перше електронне повідомлення, що вважається офіційним початком ери Інтернету у Федеративній Республіці Німеччина. Нині електронною поштою користуються 60 відсотків громадян країни.

 • За цей час електронна пошта стала практично невід’ємною частинного повсякдення німців. Згідно з опитуванням, близько 60 відсотків населення Німеччини користуються E-Mail. 88 відсотків опитаних заявили, що якість їхнього життя поліпшилася завдяки новій формі спілкування, 84 відсотки – що для них став простішим доступ до інформації, а 66 – що електронна пошта допомагає їм у роботі.Німецька медицина - це унікальний синтез науки і лікувальної справи. Але медицина в Німеччині не була б настільки блискучою без плеяди вчених, відомих у всьому світі.

 • Німецька медицина - це унікальний синтез науки і лікувальної справи. Але медицина в Німеччині не була б настільки блискучою без плеяди вчених, відомих у всьому світі.

 • Державна система медичного страхування Німеччини завжди була відома як система, що забезпечує всім громадянам доступ до кваліфікованої і високоякісної медичної допомоги за ціною, що вважається соціально прийнятною.

 • Основним принципом німецької системи медичного страхування є те, що уряд не бере на себе відповідальність за фінансування охорони здоров’я .

 • У Німеччині діє одна з найбільш розвинутих систем соціального медичного страхування.Культура Німеччини сходить корінням в глибоку стародавність. У 1678 році у Гамбурзі відкрився перший Національний музичний німецький театр. Яскравим представником романтизму в німецькій літературі був Т. Гофман. Архітектура епохи Відродження у Німеччині - це пишне, монументальне бароко. У другій половині ХVIII ст. в мистецтві Німеччини починають виявлятися тенденції класицизму. У ХVIII ст. у Німеччині отримало великий розвиток мистецтво порцеляни, що завоювала світову славу. Найвидатнішим представником музичного мистецтва був Л.Бетховен. В поезії прославився великий поет Г. Гейне. У мистецтві в цей період в Німеччині представлені такі напрямки, як романтизм , реалізм, імпресіонізм. В образотворчому мистецтві і літературі початку ХХ ст. отримав широкий розвиток експресіонізм. Проте трагічні події ХХ ст. були важкими ударами для німецької культури. Численні діячі культури виявилися в еміграції.

 • Культура Німеччини сходить корінням в глибоку стародавність. У 1678 році у Гамбурзі відкрився перший Національний музичний німецький театр. Яскравим представником романтизму в німецькій літературі був Т. Гофман. Архітектура епохи Відродження у Німеччині - це пишне, монументальне бароко. У другій половині ХVIII ст. в мистецтві Німеччини починають виявлятися тенденції класицизму. У ХVIII ст. у Німеччині отримало великий розвиток мистецтво порцеляни, що завоювала світову славу. Найвидатнішим представником музичного мистецтва був Л.Бетховен. В поезії прославився великий поет Г. Гейне. У мистецтві в цей період в Німеччині представлені такі напрямки, як романтизм , реалізм, імпресіонізм. В образотворчому мистецтві і літературі початку ХХ ст. отримав широкий розвиток експресіонізм. Проте трагічні події ХХ ст. були важкими ударами для німецької культури. Численні діячі культури виявилися в еміграції.Частка ФРН у світовому імпорті – 9 %, в експорті – 11 %. Країна значною мірою залежить від імпорту, сировини, напівфабрикатів і деяких видів промислових товарів. Близько ¾ зовнішньоторговельних операцій припадає на економічно розвинуті країни,особливо країни – ЄС та США.У країни, що розвивається, Німеччина постачає машини та обладнання, а одержує звідти сировину та напівфабрикати. До самої Німеччини традиційно інвестують капітал США. Найбільшими торговельними партнерами Німеччини є індустріально розвинені держави Заходу. Найважливішим партнером є Франція. В області імпорту Нідерланди та США. Головними імпортерами німецьких товарів і послуг були Франція, США і Великобританія.

 • Частка ФРН у світовому імпорті – 9 %, в експорті – 11 %. Країна значною мірою залежить від імпорту, сировини, напівфабрикатів і деяких видів промислових товарів. Близько ¾ зовнішньоторговельних операцій припадає на економічно розвинуті країни,особливо країни – ЄС та США.У країни, що розвивається, Німеччина постачає машини та обладнання, а одержує звідти сировину та напівфабрикати. До самої Німеччини традиційно інвестують капітал США. Найбільшими торговельними партнерами Німеччини є індустріально розвинені держави Заходу. Найважливішим партнером є Франція. В області імпорту Нідерланди та США. Головними імпортерами німецьких товарів і послуг були Франція, США і Великобританія.У Німеччині туристів всюди чекають визначні пам’ятки і пам’ятники багатовікової культури: замки і палаци, церкви і монастирі, стародавні міста з фортечними мурами, воротами і баштами. Навіть в невеликих містах є музеї. Художні колекції Німеччини – одні з найбагатших в світі. У Німеччині є все, щоб зробити перебування гостей приємним: готелі на будь-який смак, безліч магазинів, затишні кафе і ресторани, громадський транспорт, а також місцева гостинність, що підняла якість обслуговування туристів до дуже високого рівня. Особливе місце в Німеччині займає його стара і нова столиця – Берлін. Майже кожне місто має по-своєму вируюче міське ” життя, яке починається вранці з ділової суєти і закінчується пізно увечері цілою гаммою розважальних і культурних заходів.

 • У Німеччині туристів всюди чекають визначні пам’ятки і пам’ятники багатовікової культури: замки і палаци, церкви і монастирі, стародавні міста з фортечними мурами, воротами і баштами. Навіть в невеликих містах є музеї. Художні колекції Німеччини – одні з найбагатших в світі. У Німеччині є все, щоб зробити перебування гостей приємним: готелі на будь-який смак, безліч магазинів, затишні кафе і ресторани, громадський транспорт, а також місцева гостинність, що підняла якість обслуговування туристів до дуже високого рівня. Особливе місце в Німеччині займає його стара і нова столиця – Берлін. Майже кожне місто має по-своєму вируюче міське ” життя, яке починається вранці з ділової суєти і закінчується пізно увечері цілою гаммою розважальних і культурних заходів.До 70-х років XIX ст. Німеччина не мала єдиної грошової системи. Водночас на території, що їй належала використовувалося сім різних грошових систем. Після об'єднання Німеччини було введено єдину валюту золоту марку й випущено в обіг монети по 5, 10 і 20 марок. Для фінансування воєнних дій Німеччині були потрібні кошти. Перша світова війна змінила позиції країн-кредиторів і країн-боржників. Німеччина втратила майже 90% своїх іноземних інвестицій, наслідки війни призвели до нової форми міжнародної заборгованості — державних боргів. 1924 р. у Німеччині запроваджено золото-девізний стандарт, який протримався до 1931.До початку Другої світової війни Німеччина витратила майже весь золотий запас, а за воєнні роки готівкова маса в обігу збільшилася майже в сім разів, що призвело до нового сплеску інфляції. Поразка у Другій світовій війні завдала нищівного удару економіці країни.

 • До 70-х років XIX ст. Німеччина не мала єдиної грошової системи. Водночас на території, що їй належала використовувалося сім різних грошових систем. Після об'єднання Німеччини було введено єдину валюту золоту марку й випущено в обіг монети по 5, 10 і 20 марок. Для фінансування воєнних дій Німеччині були потрібні кошти. Перша світова війна змінила позиції країн-кредиторів і країн-боржників. Німеччина втратила майже 90% своїх іноземних інвестицій, наслідки війни призвели до нової форми міжнародної заборгованості — державних боргів. 1924 р. у Німеччині запроваджено золото-девізний стандарт, який протримався до 1931.До початку Другої світової війни Німеччина витратила майже весь золотий запас, а за воєнні роки готівкова маса в обігу збільшилася майже в сім разів, що призвело до нового сплеску інфляції. Поразка у Другій світовій війні завдала нищівного удару економіці країни. • Дика Галина

 • Кортко Іванна

 • Прохера Ольга

 • Прихідько Василь
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка