Перші пам'ятники індійської архітектури з'являються ймовірно в II тисячолітті до нашої ериДата конвертації16.06.2016
Розмір445 b.Перші пам'ятники індійської архітектури з'являються ймовірно в II тисячолітті до нашої ери

 • Перші пам'ятники індійської архітектури з'являються ймовірно в II тисячолітті до нашої ери- Один з архітектурних комплексів Індії.

 • - Один з архітектурних комплексів Індії.

 • Ця кам'яна півсфера символізує небо у нас над головою. На вершині купола встановлений макет гори Меру.

 • Через всю будівлю храму, зверху донизу, проходить стрижень - вісь світу. Навколо цього рукотворного світу височить стіна. В її кутах прикрашені різьбленням і скульптурами стовпи.У I в. до н. е.. в культовій архітектурі Індії широко поширилися печерні храми - чайті. Центральний коридор відділений від бокових рядами колон із скульптурними капітелями. У дальньому кінці молитовного залу височіє ступа.

 • У I в. до н. е.. в культовій архітектурі Індії широко поширилися печерні храми - чайті. Центральний коридор відділений від бокових рядами колон із скульптурними капітелями. У дальньому кінці молитовного залу височіє ступа.Колони храму в Карлі виглядають дуже потужними і монументальними. Їх підстави мають вигляд глиняної посудини для води, а на капітелях колон розмістилися групи алегоричних людських фігур, що сидять на спинах уклінних слонів.

 • Колони храму в Карлі виглядають дуже потужними і монументальними. Їх підстави мають вигляд глиняної посудини для води, а на капітелях колон розмістилися групи алегоричних людських фігур, що сидять на спинах уклінних слонів. • храм Парашурамешвара в храм Махабодхі в

 • Бхубанешварі, VIII ст. Бодхгаї, XIII в. • Всього нараховується 29 пещер.

 • Фасад пещерного Центральний неф с монолітною

 • Будійского храма № 19 ступою.

 • Пещера №29. Пещера №29.Храм Кайласанатха в Еллоре є неперевершеним шедевром і одним з найбільш вражаючих архітектурних споруд. Храм будувався протягом 150 років, в його спорудженні брало участь 7000 чоловік. Він займає площу в два рази перевищує площу Парфенона в Афінах, по висоті перевершує його в півтора рази. Храм присвячений богу Шиві.

 • Храм Кайласанатха в Еллоре є неперевершеним шедевром і одним з найбільш вражаючих архітектурних споруд. Храм будувався протягом 150 років, в його спорудженні брало участь 7000 чоловік. Він займає площу в два рази перевищує площу Парфенона в Афінах, по висоті перевершує його в півтора рази. Храм присвячений богу Шиві. • Статуя Будди Статуя Бодхісатви из Гандхарі

 • Статуя Шиви із храма ГудімалламІсторія індійських бронзових статуеток нерозривно пов'язана з історією самої Індії, виникненням і падінням династій, з розвитком ідейних, релігійних і філософських течій.

 • Історія індійських бронзових статуеток нерозривно пов'язана з історією самої Індії, виникненням і падінням династій, з розвитком ідейних, релігійних і філософських течій.Найбільш відомим пам'ятником староіндійської живопису є стінні розписи в печерах Аджанти. У цьому буддійському комплексі що складається з 29 печер живопис покриває стіни і стелі внутрішніх приміщень. Стінопис Аджанти відноситься до IV-VII ст.

 • Найбільш відомим пам'ятником староіндійської живопису є стінні розписи в печерах Аджанти. У цьому буддійському комплексі що складається з 29 печер живопис покриває стіни і стелі внутрішніх приміщень. Стінопис Аджанти відноситься до IV-VII ст.Головна особливість могольской мініатюри, що переживала при перших імператорів свій розквіт, - все нарощуюча тенденція до передачі реального вигляду людей, предметів, природи. Одним з найцікавіших досягнень став «могольский портрет». Основна його мета ─ передати схожість, характерні особливості особи, а при можливості і психологічну характеристику персонажа.

 • Головна особливість могольской мініатюри, що переживала при перших імператорів свій розквіт, - все нарощуюча тенденція до передачі реального вигляду людей, предметів, природи. Одним з найцікавіших досягнень став «могольский портрет». Основна його мета ─ передати схожість, характерні особливості особи, а при можливості і психологічну характеристику персонажа.

 •               Основні розміри зображень: погрудні, поясні й на весь зріст.Слово "сангити", в багатьох індійських мовах означає "музика", буквально перекладається як "зведення воєдино і вираження всього"​​.

 • Слово "сангити", в багатьох індійських мовах означає "музика", буквально перекладається як "зведення воєдино і вираження всього"​​.

 •       Найважливіше місце серед музичних інструментів Стародавньої Індії належало ударним і струнним.Індійський театр часто включає в себе музику, танці та імпровізований діалог. Сюжети часто засновані на мотивах, запозичених з текстів індуїзму, а також на середньовічних літературних творах, соціальних і політичних новинах. Танцем виражалася складна гама почуттів і стосунків людини з Богом. Театру На Півночі країни - музично-танцювальна драма, так звана лила. На півдні країни з'явилася інша форма - так званий містеріческій театр.

 • Індійський театр часто включає в себе музику, танці та імпровізований діалог. Сюжети часто засновані на мотивах, запозичених з текстів індуїзму, а також на середньовічних літературних творах, соціальних і політичних новинах. Танцем виражалася складна гама почуттів і стосунків людини з Богом. Театру На Півночі країни - музично-танцювальна драма, так звана лила. На півдні країни з'явилася інша форма - так званий містеріческій театр.Давньоіндійська культура справила великий вплив на культуру інших країн. Вже з глибокої давнини її традиції перепліталися з традиціями Сходу.

 • Давньоіндійська культура справила великий вплив на культуру інших країн. Вже з глибокої давнини її традиції перепліталися з традиціями Сходу.

 • У сучасній Індії з повагою ставляться до культурної спадщини. Для цієї країни характерна живучість давніх традицій і не дивно, що багато досягнень староіндійської цивілізації увійшли в загальнокультурний фонд індійців. Вони стали невід'ємним компонентом і світової цивілізації, а сама Індія залишається однією з найулюбленіших і загадкових країн у світі, "країною мудреців".
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка