Положення про класифікацію надзвичайних ситуацій в Україні, в якому визначені основні поняття і класи-фікація надзвичайних ситуа-ційДата конвертації01.06.2016
Розмір445 b.


“Причини виникнення та класифікація надзвичайних ситуацій. Транспортні катастрофи, їх медико-тактична характеристика. Лікувально-евакуаційні заходи в осередку транспортних аварій і катастроф


Постановою Кабінету Мініст-рів України від 15 липня 1998 року № 1099 прийняте Положення про класифікацію надзвичайних ситуацій в Україні, в якому визначені основні поняття і класи-фікація надзвичайних ситуа-цій.

  • Постановою Кабінету Мініст-рів України від 15 липня 1998 року № 1099 прийняте Положення про класифікацію надзвичайних ситуацій в Україні, в якому визначені основні поняття і класи-фікація надзвичайних ситуа-цій.Аварія:

  • вихід із ладу, зруйнування споруд, будівель, обладнання, транспортних засобів та пору-шення виробничого чи транспортного процесу, внаслідок якого на об’єкті, певній території створюється загроза для життя та здоров’я людей.Аварія

  • ситуація на об’єкті або території, при якій виникли чи можуть виникнути людські та матеріальні втрати, порушені нормальні умови життєдіяльності людей внаслідок аварій і катастроф.За походженням надзвичайні ситуації бувають:За походженням надзвичайні ситуації бувають:За походженням надзвичайні ситуації бувають:За походженням надзвичайні ситуації бувають:Класифікація надзвичайних ситуацій за рівнямиНС державного рівня:НС регіонального рівня:НС місцевого рівня:НС об’єктового рівня:Фактори ризику виникнення надзвичайних ситуацій в Україні:

Смертність від травм та отруєнь, всі вікові групи (на 100 тис. чол.)Інтегральний показник техногенної і природної небезпеки регіонів України за 2003 рікУ нашій державі

  • У нашій державі

  • захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру покладено на систему Цивільного захисту, яка є правонаступницею системи Цивільної оборони України і повинна трансформуватися у всенародну службу порятунку.  • Кожен громадянин України має право:

  • на захист свого життя і здоров’я від наслідків надзвичайних ситуацій та на вимогу гарантій реалізації цього права від держави.Держава як гарант цього права створює систему цивільного захисту, яка має за свою мету:

  • Держава як гарант цього права створює систему цивільного захисту, яка має за свою мету:

  • 1. Реалізацію державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, мате-ріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків НС у мирний час та в особливий період.

  • 2. Подолання наслідків НС, у т.ч. наслідків НС на територіях іноземних держав відповідно до міжнародних договорів України (за згодою Верховної Ради України).Основні терміни:Система цивільного захисту в Україні базується на основних засадах міжнародного гуманітарного праваПОЛОЖЕННЯ міжнародного гуманітарного праваЖеневське правоЖеневські конвенції (12.08.1949 р.) “Про поліпшення долі поранених і хворих в діючій армії” і Додаткові протоколи до них (03.06.1977 р.)Головні положення “женевського” і “гаагського” праваГоловні положення “женевського” і “гаагського” праваДякую за увагу !
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка