Помилковою є поведінка, коли нереалізована людина, яка не досягла психологічного здоров’я, намагається допомогти іншимДата конвертації03.06.2016
Розмір445 b.Помилковою є поведінка, коли нереалізована людина, яка не досягла психологічного здоров’я, намагається допомогти іншим (італійський психотерапевт Антоніо Менегетті).

 • Помилковою є поведінка, коли нереалізована людина, яка не досягла психологічного здоров’я, намагається допомогти іншим (італійський психотерапевт Антоніо Менегетті).

Імажинативні методи використовують також для зниження концентрації уваги на стресогенному чиннику. Діяльність мозку влаштована так, що в ньому не може бути водночас кілька осередків активності. Тому, якщо людина збуджена, сусідні ділянки мозку блокуються: погіршується увага, чіткість зорового сприймання, ефективність інтелектуальної діяльності тощо.

 • Імажинативні методи використовують також для зниження концентрації уваги на стресогенному чиннику. Діяльність мозку влаштована так, що в ньому не може бути водночас кілька осередків активності. Тому, якщо людина збуджена, сусідні ділянки мозку блокуються: погіршується увага, чіткість зорового сприймання, ефективність інтелектуальної діяльності тощо.

Рухатися і тренуватися (по 20-30 хв. тричі на тиждень). Регулярні фізичні вправи сприяють виведенню з організму хімічних речовин, що утворюються внаслідок стресу, поглиблюють релаксацію, поліпшують сон. Будь-які фізичні вправи, якщо навантаження не дуже великі, корисні для організму.

 • Рухатися і тренуватися (по 20-30 хв. тричі на тиждень). Регулярні фізичні вправи сприяють виведенню з організму хімічних речовин, що утворюються внаслідок стресу, поглиблюють релаксацію, поліпшують сон. Будь-які фізичні вправи, якщо навантаження не дуже великі, корисні для організму.

 • Правильно дихати. Рівне і глибоке дихання діє заспокійливо.

Робити перерви під час роботи, активно відпочивати, влаштовувати розвантажувальні дні зі зміною діяльності, екскурсіями, прогулянками і поїздками на природу. Організовувати свята для себе, своєї родини, близьких людей або колег.

 • Робити перерви під час роботи, активно відпочивати, влаштовувати розвантажувальні дні зі зміною діяльності, екскурсіями, прогулянками і поїздками на природу. Організовувати свята для себе, своєї родини, близьких людей або колег.

 • Сказати «НІ» шкідливим звичкам.

 • Дбати про збереження позитивного настрою упродовж усього дня. Розвивати звички позитивного самонавіювання і мислення, формувати позитивні установки.Спілкуватися з природою.

 • Спілкуватися з природою.

 • Спілкуватися з домашнім улюбленцем.

 • Знаходити час для піклування про себе, слухати музику, дивитися улюблені телевізійні передачі, фільми, читати книжки.

 • Культивувати відчуття спокою. Не допускати, щоб пригнічений настрій руйнував душевну рівновагу і благополуччя.

 • Використовувати техніки саморегуляції психічного стану.Навчіться розуміти свої почуття. Усвідомлення того, що відбувається з вами в цей момент, вже є «рятівною паличкою» в ситуації стресу, навіть якщо у вас немає можливості поділитися з кимось своїми проблемами;

    • Навчіться розуміти свої почуття. Усвідомлення того, що відбувається з вами в цей момент, вже є «рятівною паличкою» в ситуації стресу, навіть якщо у вас немає можливості поділитися з кимось своїми проблемами;
    • Привчіть себе починати розмову про особисті невдачі та проблеми описом своїх досягнень та успіхів. Це принесе вам внутрішню гармонію та врівноваженість.База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка