Пошедін олег ІвановичДата конвертації08.06.2016
Розмір445 b.

ПОШЕДІН Олег Іванович

 • ПОШЕДІН Олег Іванович

 • кандидат історичних наук, доцент,

 • доцент кафедри

 • Полковник запасу. Автор близько 60 наукових та науково-методичних праць. Наукові інтереси: міжнародні відносини, європейська інтеграція, євроатлантична безпека.

ШЕРЕМЕТЬЄВА Лариса Анатоліївна старший викладач кафедри

 • ШЕРЕМЕТЬЄВА Лариса Анатоліївна старший викладач кафедри

 • Автор понад 20 наукових праць.

 • Наукові інтереси: питання європеїзації державного управління, європейський адміністративний простір.Місія: підготовка фахівців-управлінців, діяльність яких спрямована на формування стратегії розвитку держави та оперативне прийняття рішень з метою забезпечення ефективної реалізації політики європейської інтеграції України.

 • Місія: підготовка фахівців-управлінців, діяльність яких спрямована на формування стратегії розвитку держави та оперативне прийняття рішень з метою забезпечення ефективної реалізації політики європейської інтеграції України.

 • Предмет: теоретичні та практичні аспекти публічного управління у сфері європейської інтеграції.Механізми управління та адміністрування горизонтальними політиками ЄС /3 Механізми та інструменти реалізації горизонтальних політик ЄС. Соціальна, регіональна, освітня, охорони навколишнього середовища, міграційна політики ЄС: виклики та уроки для України.

 • Механізми управління та адміністрування горизонтальними політиками ЄС /3 Механізми та інструменти реалізації горизонтальних політик ЄС. Соціальна, регіональна, освітня, охорони навколишнього середовища, міграційна політики ЄС: виклики та уроки для України.

 • Механізми управління та адміністрування секторальними політиками ЄС /3 Механізми та інструменти реалізації секторальних політик ЄС. Політики ЄС у сферах рибальства, сільського господарства, енергетики, транспорту, науково-технічній, інноваційній.8. Організаційно-правові засади регулювання внутрішнього ринку ЄС /5 Інституційні засади забезпечення функціонування внутрішнього ринку ЄС. Спільна конкурентна політика ЄС. Спільна зовнішньоторговельна політика ЄС як основа інтеграції третіх країн до внутрішнього ринку ЄС. Стан та актуальні проблеми розвитку внутрішнього ринку ЄС.

 • 8. Організаційно-правові засади регулювання внутрішнього ринку ЄС /5 Інституційні засади забезпечення функціонування внутрішнього ринку ЄС. Спільна конкурентна політика ЄС. Спільна зовнішньоторговельна політика ЄС як основа інтеграції третіх країн до внутрішнього ринку ЄС. Стан та актуальні проблеми розвитку внутрішнього ринку ЄС.9. Європейська політика згуртування: вироблення та впровадження /3 Сутність, інструменти, практика та сучасний етап європейської політики згуртування. Управлінський вимір політики згуртування ЄС: орієнтири для України. Міжкультурні фактори і роль комунікацій в європейській політиці згуртування.

 • 9. Європейська політика згуртування: вироблення та впровадження /3 Сутність, інструменти, практика та сучасний етап європейської політики згуртування. Управлінський вимір політики згуртування ЄС: орієнтири для України. Міжкультурні фактори і роль комунікацій в європейській політиці згуртування.виконувати комплексний аналіз взаємозв’язку цілей, функцій та завдань ієрархічних рівнів стратегічного управління державою в умовах втілення політики європейської інтеграції та оцінювати його ефективність, готувати пропозиції щодо їх оптимізації, а також чинників, які здійснюють вплив на складові вказаного управління, визначати наявні проблеми та обґрунтовувати пропозиції щодо їх вирішення з використанням керівних документів;

 • виконувати комплексний аналіз взаємозв’язку цілей, функцій та завдань ієрархічних рівнів стратегічного управління державою в умовах втілення політики європейської інтеграції та оцінювати його ефективність, готувати пропозиції щодо їх оптимізації, а також чинників, які здійснюють вплив на складові вказаного управління, визначати наявні проблеми та обґрунтовувати пропозиції щодо їх вирішення з використанням керівних документів;

 • ідентифікувати мотиви та інтереси суб’єктів міжнародних відносин та аргументовано відстоювати позицію України, а також фахово представляти інтереси України в установах ЄС та в інших міжнародних організаціях;
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка