Проблема, над якою я працюю, спонукає до знаходження різноманітних підходів щодо організації навчальної діяльності учнів на урокахДата конвертації27.12.2016
Розмір445 b.

Проблема, над якою я працюю, спонукає до знаходження різноманітних підходів щодо організації навчальної діяльності учнів на уроках. Актуальність проблеми полягає у формуванні особистості з гнучким розумом, розвиненими потребами до дальшого пізнання та самостійних дій, певними навичками. Щоб досягти результату використовую ігрові методи навчання та впроваджую нові технології або їх елементи. Використання різних методів навчання дає учням можливість змістовно ознайомитися з темою і отримати відповіді на запитання, що виникають при подальшому самостійному вивченні теми.

  • Проблема, над якою я працюю, спонукає до знаходження різноманітних підходів щодо організації навчальної діяльності учнів на уроках. Актуальність проблеми полягає у формуванні особистості з гнучким розумом, розвиненими потребами до дальшого пізнання та самостійних дій, певними навичками. Щоб досягти результату використовую ігрові методи навчання та впроваджую нові технології або їх елементи. Використання різних методів навчання дає учням можливість змістовно ознайомитися з темою і отримати відповіді на запитання, що виникають при подальшому самостійному вивченні теми.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка