Прокуратурі в Україні належить особливе місце не лише серед правоохоронних органів, але й в системі державних органів нашої країни. Прокуратура, будучи незалежним державним органом, займає особливе місце у владних структурах державиДата конвертації01.01.2017
Розмір444 b.

Прокуратурі в Україні належить особливе місце не лише серед правоохоронних органів, але й в системі державних органів нашої країни. Прокуратура, будучи незалежним державним органом, займає особливе місце у владних структурах держави. Такий її статус пов’язаний з тим, що тривалий час саме прокуратура здійснювала всеохоплюючий державний нагляд за дотриманням законів у всіх, без виключення, сферах людської діяльності в нашій державі.

  • Прокуратурі в Україні належить особливе місце не лише серед правоохоронних органів, але й в системі державних органів нашої країни. Прокуратура, будучи незалежним державним органом, займає особливе місце у владних структурах держави. Такий її статус пов’язаний з тим, що тривалий час саме прокуратура здійснювала всеохоплюючий державний нагляд за дотриманням законів у всіх, без виключення, сферах людської діяльності в нашій державі.

  • Курс нашої держави до Європейського Союзу став ще однією підставою до розгляду питань щодо перегляду функцій, повноважень та принципів організації і діяльності прокуратури. Вирішити ці нагальні питання без ґрунтовного наукового дослідження не можливо, що й обумовлює актуальність теми дипломної магістерської роботи.Об’єктом дослідження є суспільні відносини, що виникають, розвиваються та припиняються у сфері державної діяльності.

  • Об’єктом дослідження є суспільні відносини, що виникають, розвиваються та припиняються у сфері державної діяльності.

  • Предметом дослідження є проблеми діяльності прокуратури в Україні та шляхи їх вирішення.Метою роботи є розв’язання концептуальних проблем, пов’язаних з визначенням місця прокуратури в системі державно-правових інститутів України з діяльністю органів прокуратури, вдосконалення практики застосування законів в процесі наглядової та іншої діяльності органів прокуратури.

  • Метою роботи є розв’язання концептуальних проблем, пов’язаних з визначенням місця прокуратури в системі державно-правових інститутів України з діяльністю органів прокуратури, вдосконалення практики застосування законів в процесі наглядової та іншої діяльності органів прокуратури.Для досягнення зазначеної мети ставилися наступні завдання:

  • Для досягнення зазначеної мети ставилися наступні завдання:Наукова новизна дипломної роботи зумовлена дослідженням, у якому запропоновано комплексний підхід до вдосконалення правового регулювання діяльності прокуратури, можливого способу усунення існуючих проблем у цій сфері. Зокрема:

  • Наукова новизна дипломної роботи зумовлена дослідженням, у якому запропоновано комплексний підхід до вдосконалення правового регулювання діяльності прокуратури, можливого способу усунення існуючих проблем у цій сфері. Зокрема:

Практичне та теоретичне значення одержаних результатів дослідження полягає в тому, що вони впроваджені в науково-дослідницькій діяльності та в навчальний процес Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

  • Практичне та теоретичне значення одержаних результатів дослідження полягає в тому, що вони впроваджені в науково-дослідницькій діяльності та в навчальний процес Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка