Прозі митця притаманні природні переходи від історії до сучасності, полемічна й публіцистична наснаженість, широке охоплення типів українського народного характеру, вдале використання засобів умовності, новаторський пошук формиДата конвертації24.12.2016
Розмір445 b.

Прозі митця притаманні природні переходи від історії до сучасності, полемічна й публіцистична наснаженість, широке охоплення типів українського народного характеру, вдале використання засобів умовності, новаторський пошук форми, індивідуально-самобутній письменницький стиль.

  • Прозі митця притаманні природні переходи від історії до сучасності, полемічна й публіцистична наснаженість, широке охоплення типів українського народного характеру, вдале використання засобів умовності, новаторський пошук форми, індивідуально-самобутній письменницький стиль.Дослідники артикулюють майстерність П.Загребельного при художній інтерпретації різних документальних джерел. Наголошують на вмілому використанні таких характеротворчих засобів поетики, як народні перекази, думи, легенди, бувальщини, пісні.

  • Дослідники артикулюють майстерність П.Загребельного при художній інтерпретації різних документальних джерел. Наголошують на вмілому використанні таких характеротворчих засобів поетики, як народні перекази, думи, легенди, бувальщини, пісні.П.Загребельний, письменник-філософ, проникаючи у таємницю людського життя, на перше місце ставить людину, жінку, її світ. ця людина – не якась абстрактність, це індивід, що ввібрав у себе зміст і значення духовної епохи.

  • П.Загребельний, письменник-філософ, проникаючи у таємницю людського життя, на перше місце ставить людину, жінку, її світ. ця людина – не якась абстрактність, це індивід, що ввібрав у себе зміст і значення духовної епохи.Цей роман – найпопулярніший твір письменника – розповідає про легендарну Настю Лісовську з Рогатина, якій випала доля стати улюбленою дружиною султана Сулеймана, упродовж сорока років “потрясати безмежну Османську імперію і всю Європу”. Привабливий і цікавий образ Роксолани в романі Загребельного дещо програє поряд із тим, що створив західноукраїнський письменник Осип Назарчук більше сконцентрував увагу на постаті самої Роксолани, а не на широкому історичному полотні.

  • Цей роман – найпопулярніший твір письменника – розповідає про легендарну Настю Лісовську з Рогатина, якій випала доля стати улюбленою дружиною султана Сулеймана, упродовж сорока років “потрясати безмежну Османську імперію і всю Європу”. Привабливий і цікавий образ Роксолани в романі Загребельного дещо програє поряд із тим, що створив західноукраїнський письменник Осип Назарчук більше сконцентрував увагу на постаті самої Роксолани, а не на широкому історичному полотні.Чи не найскладніший за композиційною організацією роману у нашій літературі. Рік 992 – початковий відлік “романного часу” завершується розгортанням подій у 1966 році. Отже, у полі зору Загребельного-художника – тисячолітня історія нашої вітчизни.

  • Чи не найскладніший за композиційною організацією роману у нашій літературі. Рік 992 – початковий відлік “романного часу” завершується розгортанням подій у 1966 році. Отже, у полі зору Загребельного-художника – тисячолітня історія нашої вітчизни.У творі три сюжетні паралельні лінії – власне історична, воєнна і сучасна. Наскрізний образ – Софія Київська – диво, мистецький витвір, що належить водночас і ІХ, і ХХ століттям. Роман відзначається пластичністю, реалістичною багатотональністю картин і характері, цілісністю художньо-філософської концепції, втіленої передусім у постатях зодчого Сивоока, князя Ярослава Мудрого, героїв ХХ століття – батька й сина Отав.

  • У творі три сюжетні паралельні лінії – власне історична, воєнна і сучасна. Наскрізний образ – Софія Київська – диво, мистецький витвір, що належить водночас і ІХ, і ХХ століттям. Роман відзначається пластичністю, реалістичною багатотональністю картин і характері, цілісністю художньо-філософської концепції, втіленої передусім у постатях зодчого Сивоока, князя Ярослава Мудрого, героїв ХХ століття – батька й сина Отав.

Історико-філософський роман, що має підзаголовок “Сповідь у славі”. Отже, і події зображуються і образи-характери розкриваються у формі сповіді-монологу.

  • Історико-філософський роман, що має підзаголовок “Сповідь у славі”. Отже, і події зображуються і образи-характери розкриваються у формі сповіді-монологу.

  • У центрі – державний діяч, полководець, дипломат Богдан Хмельницький. В його інтерпретації й подаються всі перипетії національно-визвольної війни українського народу в 1648-1654 роках проти польсько-шляхетського панування.Тематичний діапазон творів письменника – надзвичайно широкий, цьому значною мірою сприяють допитлива, неспокійна вдача митця, власний життєвий досвід. Він упровадив у прозу стилістичні засоби та композиційні прийоми. Своєю творчістю П.Загребельний стверджує самооцінність людської особистості; протиставляє талан, обдарованість, уміння добре робити свою справу пристосуванству, ницості, посередності.

  • Тематичний діапазон творів письменника – надзвичайно широкий, цьому значною мірою сприяють допитлива, неспокійна вдача митця, власний життєвий досвід. Він упровадив у прозу стилістичні засоби та композиційні прийоми. Своєю творчістю П.Загребельний стверджує самооцінність людської особистості; протиставляє талан, обдарованість, уміння добре робити свою справу пристосуванству, ницості, посередності.Каталог: attachments -> article
article -> Поглибити і узагальнити знання учнів про додаток; формувати вміння ставити запитання до другорядних членів речення, визначати способи вираження додатку
article -> Поглибити знання учнів про другорядні члени речення; формувати навички розпізнавання їх у реченні, дати поняття про поширені і непоширені речення
article -> Рід невідмінюваних іменників визначається так
article -> 1. Роль козацтва в захисті південних кордонів українських земель
article -> Стій, друже, зупинись, Стій, друже, зупинись


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка