Реформи: РеформиДата конвертації17.06.2016
Розмір445 b.Реформи:Витяг.

  • Витяг.

  • «…Робітничий і селянський уряд… пропонує всім воюючим народам та їхнім урядам негайно розпочати переговори про справедливий і демократичний мир… без анексій і контрибуцій.

  • …Якщо будь-яка нація утримується в кордонах цієї держави насильством, якщо їй, всупереч висловленому з її боку бажанню… не надається право вільним голосуванням, за умов повного виведення військ більш сильної нації, вирішити без найменшого примусу питання про форми державного існування цієї нації, то приєднання її є анексією, тобто захопленням і насильством.

  • …Таємну дипломатію уряд скасовує, висловлюючи зі свого боку твердий намір вести переговори цілком відкрито перед усім народом, приступаючи негайно до повного опублікування таємних договорів, підтверджених або укладених урядом поміщиків і капіталістів з лютого по 25 жовтня 1917 р. …Витяг.

  • Витяг.

  • …Тимчасовий робітничий і селянський уряд звертається також, зокрема, до свідомих робітників трьох найпередовіших націй людства і найбільших держав, що беруть участь у цій війні: Англії, Франції та Німеччини.

  • Більшовицький уряд закликає робітників цих країн "всебічною рішучою й самовідданою енергійною діяльністю" допомогти йому "успішно довести до кінця справу миру і рівночасно справу визволення трудящих та експлуатованих мас населення від будь-якого рабства та будь-якої експлуатації".

Каталог: uroki
uroki -> В новому підручнику, порівняно з раніше діючим, дещо змінилася послідовність вивчення букв
uroki -> Вивчити колообіг неметалічних елементів у природі; Вивчити колообіг неметалічних елементів у природі
uroki -> Добрива, які містять поживний елемент Нітроген, називаються азотними. Внесення азотних добрив сприяє нормальному росту І розвитку рослин, підвищує врожайність. Рослини засвоюють Нітроген із ґрунту у вигляді сполук nн3 І нітрат-іона
uroki -> Формування ікт-компетентності – один із пріоритетних напрямів розвитку сучасної загальної освіти
uroki -> Представники команд дають коротку характеристику одному, на їх погляд, важливому періоду в історії поч. ХХ ст
uroki -> Більшість із них розчиняється у воді з утворенням відповідних кислот, тому їх називають ангідридами кислот


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка