Роботи В. М. Хрущова відрізнялись широким використанням економічного аналізу вирішення задач міських мережДата конвертації24.12.2016
Розмір445 b.Заснована у березні 1930 року, кафедра «Передача електричної енергії», є однією з найстаріших кафедр університету. Засновником кафедри був академік В.М.Хрущов, який керував кафедрою з 1930 року до початку Великої Вітчизняної війни. Він був також одним з найактивніших організаторів Харківського електротехнічного інституту та інституту «Промислової енергетики» в Харкові, який з евакуації повернувся до Києва і на його базі був заснований інститут «Електродинаміки НАН України».

 • Заснована у березні 1930 року, кафедра «Передача електричної енергії», є однією з найстаріших кафедр університету. Засновником кафедри був академік В.М.Хрущов, який керував кафедрою з 1930 року до початку Великої Вітчизняної війни. Він був також одним з найактивніших організаторів Харківського електротехнічного інституту та інституту «Промислової енергетики» в Харкові, який з евакуації повернувся до Києва і на його базі був заснований інститут «Електродинаміки НАН України».В 30-х роках на кафедрі були засновані навчальні лабораторії «Електричні мережі», «Техніка високих напруг», «Електроізоляційні матеріали», а також був підготовлений курс лекцій зі спеціальності «Електричні мережі і системи», видані книги та навчальні посібники.

 • В 30-х роках на кафедрі були засновані навчальні лабораторії «Електричні мережі», «Техніка високих напруг», «Електроізоляційні матеріали», а також був підготовлений курс лекцій зі спеціальності «Електричні мережі і системи», видані книги та навчальні посібники.

 • Роботи В.М.Хрущова відрізнялись широким використанням економічного аналізу вирішення задач міських мереж.В1932 році відбувся перший випуск інженерів зі спеціальності «Електричні системи і мережі». Всього за передвоєнний період число випускників кафедри перевищувало 200 чоловік.

 • В1932 році відбувся перший випуск інженерів зі спеціальності «Електричні системи і мережі». Всього за передвоєнний період число випускників кафедри перевищувало 200 чоловік.

 • Ще в 1933 році на кафедрі був створений генератор імпульсних напруг на 3 млн. вольт, який було виконано пересувним, та мав змогу працювати в польових умовах.Також в історії кафедри мали місце дослідження заземлюючих пристроїв при стіканні імпульсних струмів як на моделях так і в натурних умовах при різних електропровідностях ґрунтів. Були одержані цінні результати, які використовувались при розрахунках грозозахисту та проектуванні електричного устаткування. З використанням цих результатів була побудована тролейбусна лінія “Сiмферополь – Ялта”.

 • Також в історії кафедри мали місце дослідження заземлюючих пристроїв при стіканні імпульсних струмів як на моделях так і в натурних умовах при різних електропровідностях ґрунтів. Були одержані цінні результати, які використовувались при розрахунках грозозахисту та проектуванні електричного устаткування. З використанням цих результатів була побудована тролейбусна лінія “Сiмферополь – Ялта”.Після закінчення війни та відбудови інституту кафедрою завідували:

 • Після закінчення війни та відбудови інституту кафедрою завідували:З 1987 року і по теперішній час кафедру очолює професор, доктор технічних наук В.О.Бондаренко.

 • З 1987 року і по теперішній час кафедру очолює професор, доктор технічних наук В.О.Бондаренко.Спеціальність кафедри акредитована по самому високому IV рівню акредитації.

 • Спеціальність кафедри акредитована по самому високому IV рівню акредитації.Кафедра забезпечує викладання 27 навчальних дисциплін для спеціальності «Електричні системи і мережі» та 5 навчальних дисциплін для студентів електроенергетичного факультету, електромашинобудівного та транспортного машинобудування.

 • Кафедра забезпечує викладання 27 навчальних дисциплін для спеціальності «Електричні системи і мережі» та 5 навчальних дисциплін для студентів електроенергетичного факультету, електромашинобудівного та транспортного машинобудування.«Електричні системи та мережі»;

 • «Електричні системи та мережі»;Багата лабораторна база, обчислювальний центр дозволяють студентам виконувати лабораторні роботи курсове та дипломне проектування.

 • Багата лабораторна база, обчислювальний центр дозволяють студентам виконувати лабораторні роботи курсове та дипломне проектування.Кафедра єдина в Україні має унікальний високовольтний зал з каскадом трансформаторів на 1 млн. В та генератор iмпульсних напруг 2,6 млн. В.

 • Кафедра єдина в Україні має унікальний високовольтний зал з каскадом трансформаторів на 1 млн. В та генератор iмпульсних напруг 2,6 млн. В.Перші чотири роки студенти кафедри вивчають, згідно навчального плану дисципліни бакалаврату, та також ряд професійних дисциплін, забезпечуючи підготовку зі спеціальності.

 • Перші чотири роки студенти кафедри вивчають, згідно навчального плану дисципліни бакалаврату, та також ряд професійних дисциплін, забезпечуючи підготовку зі спеціальності.На старших курсах на рівні сучасних досягнень в галузі енергетики, висококваліфікований колектив кафедри та спеціалісти енергетики викладають предмети профільної підготовки.

 • На старших курсах на рівні сучасних досягнень в галузі енергетики, висококваліфікований колектив кафедри та спеціалісти енергетики викладають предмети профільної підготовки.Контингент студентів, що навчається на кафедрі, становить більше ніж 300 чоловік по денній формі навчання та 120 чоловік по заочній формі навчання.

 • Контингент студентів, що навчається на кафедрі, становить більше ніж 300 чоловік по денній формі навчання та 120 чоловік по заочній формі навчання.Кафедра опікується своїми студентами з моменту посвячення в студенти і до моменту вручення дипломів

 • Кафедра опікується своїми студентами з моменту посвячення в студенти і до моменту вручення дипломів

 • В процесі навчання, та встановлення як особистості, студенти мають можливість проявити всі свої здібності як в художній самодіяльності так і в спорті, так як наш університет має чудовий палац студентів та сучасний спортивний комплекс.

 • Всі студенти, які приїздять навчатися до Харкова мають можливість проживати в сучасному комфортабельному гуртожитку, який розташовано поблизу станції метро «Академіка Павлова».Кафедра ел техн та ел мех

 • Кафедра ел техн та ел мехВипускники кафедри є спеціалісти в галузі енергетики і після закінчення університету направляються для роботи в регіональні електроенергетичні системи України в якості інженерів служб підстанції та повітряних ліній, на диспетчерське управління ПЕМ, РЕМ, а також можуть працювати на підприємствах, в науково-дослідних та проектних організаціях електротехнічного профілю, інженерами-електриками, інженерами-енергетиками, інженерами по обслуговуванню, ремонту та монтажу високовольтного електричного обладнання.

 • Випускники кафедри є спеціалісти в галузі енергетики і після закінчення університету направляються для роботи в регіональні електроенергетичні системи України в якості інженерів служб підстанції та повітряних ліній, на диспетчерське управління ПЕМ, РЕМ, а також можуть працювати на підприємствах, в науково-дослідних та проектних організаціях електротехнічного профілю, інженерами-електриками, інженерами-енергетиками, інженерами по обслуговуванню, ремонту та монтажу високовольтного електричного обладнання.Нема такої області на карті України де б не працювали наші випускники. Ще зовсім недавно кафедра вела підготовку іноземних студентів. Наші випускники за кордоном також займають провідні посади в галузі енергетики своїх країн.

 • Нема такої області на карті України де б не працювали наші випускники. Ще зовсім недавно кафедра вела підготовку іноземних студентів. Наші випускники за кордоном також займають провідні посади в галузі енергетики своїх країн.Необхідні документи :

 • Необхідні документи :

 • документ про середню освіту (оригінал або копія);

 • медична довідка ( ф.086 - У, оригінал або копія);

 • фотокартки 3х4 см (6 шт);

 • витяг з трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи);

 • документи, що дають право на пільги;

 • особисто пред’являються паспорт (свідоцтво про народження для тих, хто за віком не має паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку), оригінали документів;

 • сертифікат центру ЗНО.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка