Розпорядження голови державної адміністрації від 09. 06. 2016 №250 Про затвердження обласного плану заходів із виконання в 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини»Дата конвертації04.01.2017
Розмір445 b.


Методист методичного кабінету

 • Методист методичного кабінету

 • відділу освіти, молоді та спорту

 • Гадяцької міської ради

 • Аколович Тетяна Петрівна

 • 30.08.2016


Наказ МОН України від 08.04.2016 № 405 Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

 • Наказ МОН України від 08.04.2016 № 405 Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року.

 • Розпорядження голови державної адміністрації від 09.06.2016 № 250 Про затвердження обласного плану заходів із виконання в 2016 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року.

 • Наказ Департаменту управління освіти і науки Полтавської обласної адміністрації від 13.04.2016 р. № 150 «Про затвердження плану заходів Департаменту освіти в науки щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2020 р.».

 • Наказ ПОІППО від 11.02.2014 р. № 43 Про виконання Плану заходів ПОІППО з реалізації стратегії захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини в Полтавській області на період до 2020. (У випадку відсутності у навчальному закладі представників ромської національності відповідні заходи щодо їх адаптації в українське суспільство не проводяться).Фахівець ПС планує свою професійну діяльність відповідно до наказу ДОН Полтавської ОДА від 12.09.2013 р. № 321 «Про приведення до єдиних вимог планування та ведення документації працівників психологічної служби», а також користується у своїй роботі переліком та формами документації, які подані в додатках до наказу.

 • Фахівець ПС планує свою професійну діяльність відповідно до наказу ДОН Полтавської ОДА від 12.09.2013 р. № 321 «Про приведення до єдиних вимог планування та ведення документації працівників психологічної служби», а також користується у своїй роботі переліком та формами документації, які подані в додатках до наказу.

 • План роботи погоджується у методиста методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради та затверджується керівником навчального закладу до

 • 5 вересняНаказом по навчальному закладу регламентується робота фахівця психологічної служби, тобто затверджується графік роботи практичного психолога та соціального педагога.

 • Наказом по навчальному закладу регламентується робота фахівця психологічної служби, тобто затверджується графік роботи практичного психолога та соціального педагога.

 • Якщо у план роботи НЗ не внесені пункти роботи фахівця психологічної служби ( практичного психолога, соціального педагога) то план роботи кожного фахівця стає додатковим розділом плану роботи НЗ і додається до річного плану роботи ДНЗ або ЗНЗ.

 • При затвердженні графіка роботи фахівця, врахувати, що методичним днем визначений - ЧЕТВЕРУ правилах внутрішнього розпорядку закладів освіти у розділі «Робочий час і його використання» передбачено один день на тиждень для відвідування працівниками психологічної служби семінарів, нарад, отримання відповідних консультацій з професійних проблем поза межами навчального закладу (п.1.8. Наказу ДОН Полтавської ОДА від 29.03.2012 р. № 181 «Про підвищення ефективності діяльності психологічної служби»)

 • У правилах внутрішнього розпорядку закладів освіти у розділі «Робочий час і його використання» передбачено один день на тиждень для відвідування працівниками психологічної служби семінарів, нарад, отримання відповідних консультацій з професійних проблем поза межами навчального закладу (п.1.8. Наказу ДОН Полтавської ОДА від 29.03.2012 р. № 181 «Про підвищення ефективності діяльності психологічної служби»)Включення практичних психологів до атестаційних комісій з атестації педагогічних працівників, відповідно до п. 2.7 Типового положення про атестацію педагогічних працівників (Наказ МОН України від 06.10.2010 № 930, затверджено в Мін’юсті України 14.12.2010 № 1255/18550) та розгляд атестаційними комісіями матеріалів психологічного аналізу уроку вчителя (заняття вихователя) (Додаток 8 наказу ДОН Полтавської ОДА від 12.09.2013 р. № 321 «Про приведення до єдиних вимог планування та ведення документації працівників психологічної служби»).

 • Включення практичних психологів до атестаційних комісій з атестації педагогічних працівників, відповідно до п. 2.7 Типового положення про атестацію педагогічних працівників (Наказ МОН України від 06.10.2010 № 930, затверджено в Мін’юсті України 14.12.2010 № 1255/18550) та розгляд атестаційними комісіями матеріалів психологічного аналізу уроку вчителя (заняття вихователя) (Додаток 8 наказу ДОН Полтавської ОДА від 12.09.2013 р. № 321 «Про приведення до єдиних вимог планування та ведення документації працівників психологічної служби»).При підготовці аналітичних довідок у рамках атестації навчальних закладів працівникам психологічної служби рекомендовано використовувати «Орієнтовні критерії оцінювання стану виконання у навчальному закладі статей 21, 22 закону України «Про освіту»: «психологічна служба в системі освіти», «соціально-педагогічний патронаж»

 • При підготовці аналітичних довідок у рамках атестації навчальних закладів працівникам психологічної служби рекомендовано використовувати «Орієнтовні критерії оцінювання стану виконання у навчальному закладі статей 21, 22 закону України «Про освіту»: «психологічна служба в системі освіти», «соціально-педагогічний патронаж»

 • (додаються до методичних рекомендацій)

 • (Звернути особливу увагу тим фахівцям ПС, навчальні заклади, яких в цьому навчальному році атестуються та, де будуть проходити методичні дні! )Бере участь у роботі Психолого-педагогічних консиліумів.

 • Бере участь у роботі Психолого-педагогічних консиліумів.

 • Запроваджує відповідні програми з психології, у рамках факультативів, гуртків, курсів за вибором (заняття гуртків психологічного спрямування проводяться фахівцем або за додаткову оплату або в рахунок робочого часу)

 • Програма факультативного (тренінгового) курсу «Дорослішай на здоров’я»

 • (працювати за цією програмою можуть тільки спеціалісти — педагоги-тренери, які пройшли спеціальну підготовку на семінарах- тренінгах і мають відповідне свідоцтво).Для якісного проведення діагностичної роботи в закладі освіти обов’язковим є проходження психологічної експертизи всіх методик, тестів, анкет, програм.

 • Для якісного проведення діагностичної роботи в закладі освіти обов’язковим є проходження психологічної експертизи всіх методик, тестів, анкет, програм.

 • ПЕРЕЛІК ПСИХОДІАГНОСТИЧНОГО ІНСТРУМЕНТАРІЮ, рекомендованого до використання в навчальних закладах Полтавської області експертною комісією при центрі практичної психології і соціальної роботи ПОІППО ім.М.В.Остроградського (протокол № 1 від 15.11.2006 р.)

 • Практичні психологи і соціальні педагоги навчальних закладів у своїй роботі можуть користуватися тільки тими діагностичними та корекційними методиками, розвивальними програмами, які пройшли експертизу.створення належних соціально-психологічних умов для комфортного освітнього середовища та захисту прав і свобод дітей, захисту честі і гідності учнів та вихованців;

 • створення належних соціально-психологічних умов для комфортного освітнього середовища та захисту прав і свобод дітей, захисту честі і гідності учнів та вихованців;

 • психологічний супровід підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА.

 • налагодження ефективної взаємодії із спеціалістами відповідних служб (службою у справах дітей, відділом поліції, центрами зайнятості населення, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ін.);

психологічне і соціально-педагогічне забезпечення та супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, консультативна і просвітницька робота з батьками таких дітей (організаційно-методичні засади здійснення психологічного і соціального супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання визначені у документах: лист МОН України від 02.01.2013 №1/9-1 «Про визначення завдань працівників психологічної служби системи освіти в умовах інклюзивного навчання»; лист МОН України від 26.07.2012 № 1/9-529 «Про організацію психологічного і соціального супроводу в умовах інклюзивного навчання» та методичних рекомендаціях ОЦППСР «Про стан розвитку та пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби системи освіти Полтавської області у 2016-2017 навчальному році»);

 • психологічне і соціально-педагогічне забезпечення та супровід інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, консультативна і просвітницька робота з батьками таких дітей (організаційно-методичні засади здійснення психологічного і соціального супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання визначені у документах: лист МОН України від 02.01.2013 №1/9-1 «Про визначення завдань працівників психологічної служби системи освіти в умовах інклюзивного навчання»; лист МОН України від 26.07.2012 № 1/9-529 «Про організацію психологічного і соціального супроводу в умовах інклюзивного навчання» та методичних рекомендаціях ОЦППСР «Про стан розвитку та пріоритетні напрямки діяльності психологічної служби системи освіти Полтавської області у 2016-2017 навчальному році»);

заходи з формування в учнів здорового способу життя;

 • заходи з формування в учнів здорового способу життя;

 • формування емоційного благополуччя в учасників навчально - виховного процесу;

 • реалізація проекту: проведення міського конкурсу «Здорова дитина – багата країна!»;

 • участь у Всеукраїнських профілактично-інформаційних заходах (акція 16 днів проти насильства)

Конкурс ММК

 • Конкурс ММК

 • Міський конкурс по створенню медіа продукції: буклетів, листівок, веб-сторінок, блогів, фотопрезентацій, відеопрезентацій, відеороликів за темою «Здорова дитина – багата країна!»

 • Обласний конкурс «На кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу» (1 раз на 5 років, лютий-березень 2017р.)

 • (Взяти участь практичним психологам ДНЗ)

 • Консалтинговий центр “Перспектива” видавничої групи “Основа” оголошує про початок відеоконкурсу “Скарбниця досвіду” http://perspektiva.osnova.com.ua/skarbnitsya-dosvidu

ЖОВТЕНЬ

 • ЖОВТЕНЬ

 • Семінар-практикум «Реалізація здоров’язберігаючих компетентностей як основи здорового способу життя в учасників навчально-виховного процесу» - ПП, СП.

 • Круглий стіл «Учнівське самоврядування: стратегія розвитку» - СП.ЛИСТОПАД

 • ЛИСТОПАД

 • Засідання ММО практичних психологів, соціальних педагогів «Розробка та впровадження корекційно-відновлювальних та розвивальних програм: досвід та перспективи»

 • СІЧЕНЬ

 • Інструктивно-методична нарада «Підсумки роботи за І півріччя 2016/2017 н.р. Проблеми, перспективи»ЛЮТИЙ

 • ЛЮТИЙ

 • Творчий звіт  (презентація  досвіду роботи) фахівців психологічної служби, які атестуються у 2016/2017 н. р.

 • ТРАВЕНЬ

 • Засідання ММО практичних психологів, соціальних педагогів «Аналіз роботи фахівців психологічної служби міста за 2016/2017 навчальний рік»Школи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Школи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • жовтень-квітень

 • Творча група «Використання здоров’язберігаючих технологій у роботі фахівця психологічної служби міста»:

 • (практичні психологи, соціальні педагоги)

 • Жовтень

 • Робота фахівця психологічної служби з педагогічними працівникамиШколи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Школи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Жовтень-квітень

 • Творча група «Використання здоров’язберігаючих технологій у роботі фахівця психологічної служби міста»:

 • Січень

 • Робота фахівця психологічної служби з батькамиШколи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Школи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Жовтень-квітень

 • Творча група «Використання здоров’язберігаючих технологій у роботі фахівця психологічної служби міста»:

 • Квітень

 • Робота фахівця психологічної служби з дітьми. Оформлення матеріалів в методичний посібникШколи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Школи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Вересень-березень

 • Творча група «Робота з обдарованими дітьми: Розвиток лідерських якостей у старших дошкільнят»:

 • (практичні психологи ДНЗ)

 • Вересень

 • Систематизація та узагальнення напрацьованого матеріалу. Перспективи подальшої роботи.Школи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Школи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Вересень-березень

 • Творча група «Робота з обдарованими дітьми: Розвиток лідерських якостей у старших дошкільнят»:

 • Грудень

 • Аналіз результативності роботи творчої групи.

 • Перегляд практичних форм роботи з дітьми.Школи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Школи фахового зростання майстерності фахівців психологічної служби міста

 • Вересень-березень

 • Творча група «Робота з обдарованими дітьми: Розвиток лідерських якостей у старших дошкільнят»:

 • Березень

 • Оформлення матеріалів в методичний посібникПро профілактику жорстокості та насильства над дитиною (обов'язково).

 • Про профілактику жорстокості та насильства над дитиною (обов'язково).

 • Про етику стосунків у педагогічному колективі.

 • Про профілактику суїцидальних тенденцій в дитячому та учнівському середовищі.

Участь фахівців ПС у роботі радіолекторіїв на радіокомпанії «Місто» та у друкованих ЗМІ міста та району.

 • Участь фахівців ПС у роботі радіолекторіїв на радіокомпанії «Місто» та у друкованих ЗМІ міста та району.

 • Розміщення матеріалів на сайті ММО практичних психологів, соціальних педагогів та в соцмережах. • Дякую за увагу!

 • Наша адреса:

 • вул. Драгоманова, буд. 4, м. Гадяч, 37300

 • e-mail методичного кабінету-hadiach.mmk@i.ua,
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка