Секція 1 «Фінанси макрорівня»



Дата конвертації01.06.2016
Розмір445 b.









  • Секція 1 «Фінанси макрорівня»

  • Лукашова Ірина Вадимівна, Фін-09Мб (За кращу наукову доповідь)

  • Куглер Віталіна Ігорівна, Фін-09Мб (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )

  • Секція 2 «Фінанси мікрорівня»

  • Прихожа Неля Володимирівна, Фін(ПФ)-10в (За кращу наукову доповідь)

  • Коротєєва Юліана Вадимівна, Фін(ПФ)-10в (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )



Секція 1 «Роль контрольної функції в антикризовому механізмі управління підприємством»

  • Секція 1 «Роль контрольної функції в антикризовому механізмі управління підприємством»

  • Лаврухіна Оксана Ігорівна, ОА-10В(За кращу наукову доповідь)

  • Бесарабов Владіслав Олегович, ОА-10-А (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )

  • Секція 2 «Роль аналітичної функції в антикризовому механізмі управління підприємством»

  • Гомон Володимир Сергійович, Охрименко Вікторія Олександрівна, ОА-09МВ (За кращу наукову доповідь)

  • Звягіна Юлія Сергіївна, ОА-10В (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )





Секція 1 «Розвиток системи бухгалтерського обліку в умовах застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності»

  • Секція 1 «Розвиток системи бухгалтерського обліку в умовах застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності»

  • Ведута Катерина Андріївна, ОА-13-СА (За кращу наукову доповідь)

  • Купрієнко Ольга Олександрівна, ОА-11-А (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )

  • Секція 2 «Оцінка сучасного стану фінансового обліку активів та джерел їх фінансування»

  • Варгуліч Анастасія Василівна, ОА12б (За кращу наукову доповідь)

  • Петренко Маргарита Сергіївна, ОА12А (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )

  • Секція 3 «Проблеми управлінського обліку на підприємствах України та адаптація передового зарубіжного досвіду як шлях до їх розв’язання»

  • Дудник Анастасія Іванівна, ОА10А (За кращу наукову доповідь)

  • Бесарабов Владислав Олегович, ОА10А (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )





Секція 1 «Грошово-кредитні проблеми регулювання економіки»

  • Секція 1 «Грошово-кредитні проблеми регулювання економіки»

  • Макухіна Яна Олегівна, БС09МБ (За кращу наукову доповідь)

  • Назарова Юлія Петрівна, БС10А (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )



Секція 1 «Інвестиційні проблеми розвитку національної економіки»

  • Секція 1 «Інвестиційні проблеми розвитку національної економіки»

  • Звягінцева Маргарита Юріївна, МЕ 12а (За кращу наукову доповідь)

  • Мячин Владислав Васильович, МЕ12а (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )



Секція 1 «Економічна інформатика і комп’ютерні технології»

  • Секція 1 «Економічна інформатика і комп’ютерні технології»

  • Шапошнікова Дар’я Валеріївна, ОА10б (За кращу наукову доповідь)

  • Войтов Денис Григорович, Фін13в (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )



Секція 1 «Спорт і туризм в житті студентської молоді»

  • Секція 1 «Спорт і туризм в житті студентської молоді»

  • Шейка Карина Віталіївна ОА13а (За кращу наукову доповідь)

  • Гура Владислав Юрійович ТЕМС-10 А (За активну участь у науковому житті університету у 2013 році )




База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка