Специфічна діяДата конвертації26.12.2016
Розмір445 b.

Специфічна дія: перешкоджає виникненню і розвитку синдромів недостатнього і надмірного харчування (аліментарні захворювання) - раціональне харчування; Неспецифічна дія: перешкоджає розвитку і прогресуванню неінфекційних (неспецифічних) захворювань - превентивне харчування Захисна дія: підвищує стійкість організму до несприятливих впливів виробничих факторів - лікувально-профілатичне харчування; Фармакологічна дія відновлює порушений захворюванням гомеостаз і діяльність функціональних систем організму - дієтичне (лікувальне) харчування

 • Специфічна дія: перешкоджає виникненню і розвитку синдромів недостатнього і надмірного харчування (аліментарні захворювання) - раціональне харчування; Неспецифічна дія: перешкоджає розвитку і прогресуванню неінфекційних (неспецифічних) захворювань - превентивне харчування Захисна дія: підвищує стійкість організму до несприятливих впливів виробничих факторів - лікувально-профілатичне харчування; Фармакологічна дія відновлює порушений захворюванням гомеостаз і діяльність функціональних систем організму - дієтичне (лікувальне) харчуванняМакронутрієнти, або основні поживні речовини - поживні речовини (білки, жири і вуглеводи), які споживаються в добовій дозі порядку десятків грамів і забезпечують головним чином енергетичну і пластичну функції.

 • Макронутрієнти, або основні поживні речовини - поживні речовини (білки, жири і вуглеводи), які споживаються в добовій дозі порядку десятків грамів і забезпечують головним чином енергетичну і пластичну функції.

Мікронутрієнти (амінокислоти, есенціальні жирні кислоти, вітаміни і провітаміни, мінеральні речовини, харчові волокна та ін. Органічні сполуки) - речовини, які необхідні організму в малих кількостях (порядку грамів і часток грама) і беруть участь у засвоєнні енергії, регуляції функцій та здійсненні процесів росту і розвитку організму.

 • Мікронутрієнти (амінокислоти, есенціальні жирні кислоти, вітаміни і провітаміни, мінеральні речовини, харчові волокна та ін. Органічні сполуки) - речовини, які необхідні організму в малих кількостях (порядку грамів і часток грама) і беруть участь у засвоєнні енергії, регуляції функцій та здійсненні процесів росту і розвитку організму.стомлюваність

 • стомлюваністьПарафармацевтики - це БАД до їжі, що застосовуються для профілактики, допоміжної терапії і підтримки у фізіологічних межах функціональної активності органів і систем. Еубіотики - це БАД до їжі у вигляді живих мікроорганізмів і (або) їх субстратів і (або) продуктів їх обміну речовин, які при введенні в організм людини роблять нормализирующее вплив на склад і біологічну активність мікрофлори і моторики травного тракту.

 • Парафармацевтики - це БАД до їжі, що застосовуються для профілактики, допоміжної терапії і підтримки у фізіологічних межах функціональної активності органів і систем. Еубіотики - це БАД до їжі у вигляді живих мікроорганізмів і (або) їх субстратів і (або) продуктів їх обміну речовин, які при введенні в організм людини роблять нормализирующее вплив на склад і біологічну активність мікрофлори і моторики травного тракту.

 • Пробіотики - це живі мікроорганізми, які застосовуються в адекватних кількостях для відновлення мікробіоценозів. Пребіотики - вуглеводи, які не розщеплюються у верхніх відділах шлунково-кишкового тракту (ШКТ), а також інші продукти, які служать джерелом живлення (субстратом) для нормальної мікрофлори кишечника. Синбіотики - лікувально-профілактичні засоби, які містять спільно пробіотики і пребіотики, тобто біфідо- і лактобактерії разом із субстратом для їх розмноженняДієтичні добавки (ДД) - вітамінні, вітамінно-мінеральні або рослинні добавки окремо або у поєднанні у формі таблеток або порошків, які приймаються перорально разом з їжею або додаються до їжі в межах фізіологічних норм, для додаткового порівняно із звичайним вживанням цих речовин.  Дієтичні добавки містять різні речовини або суміші речовин, у т.ч. протеїни, вуглеводи, амінокислоти, харчові олії та екстракти рослинного і тваринного походження, які вважаються необхідними або корисними для харчування та загального здоров'я людини.

 • Дієтичні добавки (ДД) - вітамінні, вітамінно-мінеральні або рослинні добавки окремо або у поєднанні у формі таблеток або порошків, які приймаються перорально разом з їжею або додаються до їжі в межах фізіологічних норм, для додаткового порівняно із звичайним вживанням цих речовин.  Дієтичні добавки містять різні речовини або суміші речовин, у т.ч. протеїни, вуглеводи, амінокислоти, харчові олії та екстракти рослинного і тваринного походження, які вважаються необхідними або корисними для харчування та загального здоров'я людини.

 • Харчові продукти для спеціального дієтичного вживання (спеціальні харчові продукти, СПП) - харчові продукти, спеціально перероблені або розроблені для задоволення конкретних дієтичних потреб, які виникають внаслідок конкретної фізичної або фізіологічного стану людини та / або специфічної хвороби (розлади).КСЕНОБІОТИКИ - чужорідні для живих організмів хімічні речовини, що природно не входять в біотичний кругообіг, і, як правило, прямо або побічно породжені господарською діяльністю; людини. До них відносяться: пестициди, мінеральні добрива, миючі засоби (детергенти), радіонукліди, синтетичні барвники, вільні метали (кадмій, свинець, ртуть), нафтопродукти, пластмаси (особливо пластикова упаковка - поліетиленові пакети, пластикові пляшки і т.д.), поліциклічні і галогеновані ароматичні вуглеводні та ін., які негативно впливають на організм і викликають порушення його діяльності.

 • КСЕНОБІОТИКИ - чужорідні для живих організмів хімічні речовини, що природно не входять в біотичний кругообіг, і, як правило, прямо або побічно породжені господарською діяльністю; людини. До них відносяться: пестициди, мінеральні добрива, миючі засоби (детергенти), радіонукліди, синтетичні барвники, вільні метали (кадмій, свинець, ртуть), нафтопродукти, пластмаси (особливо пластикова упаковка - поліетиленові пакети, пластикові пляшки і т.д.), поліциклічні і галогеновані ароматичні вуглеводні та ін., які негативно впливають на організм і викликають порушення його діяльності.

пробіотики

 • пробіотики

 • пребіотики

 • лікопен

 • харчові волокна

 • омега -3,6,9,12 кислоти

 • фруктоза

 • вітаміниХарчові добавки - це природні або штучні речовини та їх сполуки, які не використовуються в харчуванні в чистому вигляді і не є інгредієнтом харчових продуктів (незалежно від наявності в них харчової цінності), а спеціально вводяться в харчові продукти в процесі їх виготовлення для надання продуктам певних властивостей (органолептичних, технологічних) або збереження якості харчових продуктів.

 • Харчові добавки - це природні або штучні речовини та їх сполуки, які не використовуються в харчуванні в чистому вигляді і не є інгредієнтом харчових продуктів (незалежно від наявності в них харчової цінності), а спеціально вводяться в харчові продукти в процесі їх виготовлення для надання продуктам певних властивостей (органолептичних, технологічних) або збереження якості харчових продуктів.Зволожує кисень для дихання;

 • Зволожує кисень для дихання;

 • Регулює температуру тіла;

 • Допомогає організму засвоювати поживні речовини;

 • Захищає життєвоважливі органи;

 • Змащує суглоби;

 • Допомогає перетворити їжу на енергію

 • Бере учать в обміні речовин;

 • Виводить різні відходи з організму.

 • Для нормальної праці усіх систем людині потрібно як мінімум 2 літри води на день. Без води смерть настає через 5 днів.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка