СТ. 306 "Використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів" карається позбавленням волі на строк від 5 до 12 років із конфіскацією майнаДата конвертації01.01.2017
Розмір445 b.СТ.305 “Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів” – карається позбавленням волі на строк від 3 до 8 років

  • СТ.305 “Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів” – карається позбавленням волі на строк від 3 до 8 роківСТ.306 “Використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів” – карається позбавленням волі на строк від 5 до 12 років із конфіскацією майна.

  • СТ.306 “Використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів” – карається позбавленням волі на строк від 5 до 12 років із конфіскацією майна.СТ.307 “Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів” – карається позбавленням волі на строк від 3 до 8 років

  • СТ.307 “Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів або прекурсорів” – карається позбавленням волі на строк від 3 до 8 роківСТ. 308 “ Викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства, або зловживання службовим становищем” – карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.

  • СТ. 308 “ Викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства, або зловживання службовим становищем” – карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.СТ.310 “Посів та вирощування снотворного маку чи конопель” – караються штрафом до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.

  • СТ.310 “Посів та вирощування снотворного маку чи конопель” – караються штрафом до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років.СТ.314 “Незаконне введення в організм наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів “ – караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

  • СТ.314 “Незаконне введення в організм наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів “ – караються позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.СТ.315 “Схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів” – караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

  • СТ.315 “Схиляння до вживання наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів” – караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.СТ.316 “ Незаконне публічне вживання наркотичних засобів” – карається обмеженням волі на строк до 4 років або позбавленням волі на строк до 3 років.

  • СТ.316 “ Незаконне публічне вживання наркотичних засобів” – карається обмеженням волі на строк до 4 років або позбавленням волі на строк до 3 років.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка