Студенти факультету проживають в гуртожиткуДата конвертації24.12.2016
Розмір445 b.Студенти факультету проживають в гуртожитку № 1 (вул. Ломоносова, 35) студмістечка університету в 12 хвилинах ходи від факультету, з сучасним ремонтом, обладнаний спортзалом, читальними залами, кімнатами відпочинку та пральнею. Платня за проживання складає 219-292 грн. на місяць. Кімнати розраховані на 2-4 особи.

  • Студенти факультету проживають в гуртожитку № 1 (вул. Ломоносова, 35) студмістечка університету в 12 хвилинах ходи від факультету, з сучасним ремонтом, обладнаний спортзалом, читальними залами, кімнатами відпочинку та пральнею. Платня за проживання складає 219-292 грн. на місяць. Кімнати розраховані на 2-4 особи.Наукова робота в Україні (Київський університет та інші виші, Національна академія наук України, комерційні дослідницькі центри) та за кордоном (Німеччина, Франція, Нідерланди, Швейцарія, Польща, Чехія, США, Мексика)

  • Наукова робота в Україні (Київський університет та інші виші, Національна академія наук України, комерційні дослідницькі центри) та за кордоном (Німеччина, Франція, Нідерланди, Швейцарія, Польща, Чехія, США, Мексика)

  • Робота в області інформаційних технологій (міжнародні корпорації Hewlett Packard, Intel, Microsoft, Cisco, Huawei, вітчизняні комп’ютерні фірми, банківська система)

  • Робота в сфері високотехнологічного бізнесу (електроніка, телекомунікації, мобільний зв’язок)

  • Державні органи влади та силові структуриПоділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка