Так назвав їїДата конвертації16.06.2016
Розмір445 b.Я рано начал осознавать: меня зовут звезды... Мне предстоит сказать людям о самом важном: что человек - это небесное существо, что он вечный, что он не умирает. Я понял главное, даже еще ничего не читая. Позже во мне открылись знания, накопленные в предыдущем бытии (Олесь Бердник)

 • Я рано начал осознавать: меня зовут звезды... Мне предстоит сказать людям о самом важном: что человек - это небесное существо, что он вечный, что он не умирает. Я понял главное, даже еще ничего не читая. Позже во мне открылись знания, накопленные в предыдущем бытии (Олесь Бердник)

Весь цей час пліч-о-пліч йшли дружина – Валентина Бердник-Сокоринська та діти. Першу донечку Олесь Павлович назвав Громовицею. Дивне ім’я, чи не так? Рідкісне для України, воно ще досі трапляється в Сербії та Чорногорії. Коли Олесь Бердник уперше сидів за свої політичні переконання у в’язниці, серед його співкамерників були серби. Вони й розповіли легенду про громовиць – небесних дів, покровительок сміливих воїнів у дохристиянських віруваннях. Письменника настільки вразила ця легенда, що він використав це ім’я в книзі, а коли в нього народилася донечка,

 • Весь цей час пліч-о-пліч йшли дружина – Валентина Бердник-Сокоринська та діти. Першу донечку Олесь Павлович назвав Громовицею. Дивне ім’я, чи не так? Рідкісне для України, воно ще досі трапляється в Сербії та Чорногорії. Коли Олесь Бердник уперше сидів за свої політичні переконання у в’язниці, серед його співкамерників були серби. Вони й розповіли легенду про громовиць – небесних дів, покровительок сміливих воїнів у дохристиянських віруваннях. Письменника настільки вразила ця легенда, що він використав це ім’я в книзі, а коли в нього народилася донечка,

 • так назвав її.Олесь Бердник: Идея Украинской Духовной Республики... Откуда она? Впервые ее провозгласил Григорий Сковорода. Это идея державы не географической и политической, а духовной, которая создается по любви, дружбе, побратимству... Географическую Украину можно уничтожить, забросать бомбами, экономически задушить, но духовную - никогда.

 • Олесь Бердник: Идея Украинской Духовной Республики... Откуда она? Впервые ее провозгласил Григорий Сковорода. Это идея державы не географической и политической, а духовной, которая создается по любви, дружбе, побратимству... Географическую Украину можно уничтожить, забросать бомбами, экономически задушить, но духовную - никогда.Так далеко, далеко Відійшли дні ясної розради Сніжно - білі лелеки Та блакитні легенди позаду... Ах, для чого було, о, навіщо Вирушати з дитячого раю У провалля зловіщі, У дорослі дороги безкраї? Заберіте мене, заберіте, Журавлі із дитячої казки, До блакитного світу, До забутої щирої ласки.

 • Так далеко, далеко Відійшли дні ясної розради Сніжно - білі лелеки Та блакитні легенди позаду... Ах, для чого було, о, навіщо Вирушати з дитячого раю У провалля зловіщі, У дорослі дороги безкраї? Заберіте мене, заберіте, Журавлі із дитячої казки, До блакитного світу, До забутої щирої ласки.

   • Олесь Бердник


Обкладинки книжок Олеся Бердника, виданих у різний часОлесь Бердник - художникВірші Олеся Бердника, покладені на музику, співають кобзарі й барди.

 • Вірші Олеся Бердника, покладені на музику, співають кобзарі й барди.

 • На фото: О. Бердник з бардом Сергієм Сольоним на ювілейному вечорі, присвяченому 70-літтю письменникаПідняти парус і в чисте море,

 • Підняти парус і в чисте море,

 • У таємничість Праокеану,

 • Пусті страхи душа поборе

 • І попливе в краї незнані…
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка