Технічний стан інженерних систем опалення, водопостачання і



Дата конвертації24.12.2016
Розмір461 b.























Технічний стан інженерних систем опалення, водопостачання і

 • Технічний стан інженерних систем опалення, водопостачання і

 • каналізації, які знаходяться у підвальних приміщеннях будинку,

 • а також вартість їх обслуговування і ремонту значною мірою

 • залежить від санітарно – технічного стану самих підвальних

 • приміщень.

























Встановлення автоматичних терморегуляторів на кожному опалювальному приладі - дає можливість зменшити споживання теплової енергії, за рахунок внутрішніх теплових надходжень (сонячна погода, включений комп’ютер, працюючі електричні прилади, освітлення ), при цьому піддержуючи встановлену комфортну температуру повітря.

 • Встановлення автоматичних терморегуляторів на кожному опалювальному приладі - дає можливість зменшити споживання теплової енергії, за рахунок внутрішніх теплових надходжень (сонячна погода, включений комп’ютер, працюючі електричні прилади, освітлення ), при цьому піддержуючи встановлену комфортну температуру повітря.



Встановлення поквартирного лічильника теплоспоживання/приладів-розподілювачів теплової енергії - дає можливість відслідковувати, раціонально споживати та платити тільки за спожиту теплову енергію.

 • Встановлення поквартирного лічильника теплоспоживання/приладів-розподілювачів теплової енергії - дає можливість відслідковувати, раціонально споживати та платити тільки за спожиту теплову енергію.



Встановлення автоматичних балансувальних клапанів на стояках з обмеженням температури зворотнього теплоносія - дає можливість рівномірно розприділяти теплоносій по всім стоякам розбалансованої системи (так як, деякі мешканці змінили тип опалювальних приладів, перейшли на індивідуальне опалення, встановили теплі поли, винесли опалювальні прилади на лоджії і т.п).

 • Встановлення автоматичних балансувальних клапанів на стояках з обмеженням температури зворотнього теплоносія - дає можливість рівномірно розприділяти теплоносій по всім стоякам розбалансованої системи (так як, деякі мешканці змінили тип опалювальних приладів, перейшли на індивідуальне опалення, встановили теплі поли, винесли опалювальні прилади на лоджії і т.п).



Заміна елеватора в тепловому пункті будівлі на насос і регулятор теплового потоку за погодними умовами з регулятором перепаду тиску – дає можливість реалізувати енергозберігаючі функції автоматичного регулювання, раціонально споживати теплову енергію з урахуванням температури зов нішнього повітря.

 • Заміна елеватора в тепловому пункті будівлі на насос і регулятор теплового потоку за погодними умовами з регулятором перепаду тиску – дає можливість реалізувати енергозберігаючі функції автоматичного регулювання, раціонально споживати теплову енергію з урахуванням температури зов нішнього повітря.



Встановлення теплового лічильника в тепловому пункті - дає можливість фіксувати кількість спожитої теплової енергії.

 • Встановлення теплового лічильника в тепловому пункті - дає можливість фіксувати кількість спожитої теплової енергії.



Основні задачі модернізації будинкової системи опалення та теплового пункту - удосконалення теплопостачання будівлі, відповідно до сучасних вимог, з метою організації обліку тепла абонентом та скорочення споживання теплової енергії при покращенні рівня теплового комфорту в приміщеннях, що обслуговуються.

 • Основні задачі модернізації будинкової системи опалення та теплового пункту - удосконалення теплопостачання будівлі, відповідно до сучасних вимог, з метою організації обліку тепла абонентом та скорочення споживання теплової енергії при покращенні рівня теплового комфорту в приміщеннях, що обслуговуються.



Співробітниками підрозділу розвитку міст

 • Співробітниками підрозділу розвитку міст

 • Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

 • вул. Еспланадна 20, 7й поверх, офіс 708

 • 01601, Київ, Україна.




База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка