У 2012/2013 навчальному році школу закінчило: у 2012/2013 навчальному році школу закінчило



Дата конвертації01.06.2016
Розмір445 b.













У 2012/2013 навчальному році школу закінчило:

  • У 2012/2013 навчальному році школу закінчило:

  • 32 випускники 11-го класу,

  • 2 випускники нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»

  • 50 выпускників 9-х класів,

  • 3 випускники отримали свідоцтва з відзнакою



  • - І (районний) етап МАН- Журавко Світлана, 11-А клас, секція «Соціология», ІІ місце, 2012 р.;

  • - І (районний) етап МАН – Гукасян Світлана, 11-А клас, ІІ місце, секція «Загальна біологія», 2012 р.;

  • - І (районний) етап МАН- Гірка Анастасія, 10-А клас, ІІ місце, секція «Загальна біологія», 2013г.



Математика - ІІІ місце – Чмутов Юрій, 6-Б клас, 2012р.; Варнаков Євген, 6-А класс, ІІІ місце, 2013р.;

  • Математика - ІІІ місце – Чмутов Юрій, 6-Б клас, 2012р.; Варнаков Євген, 6-А класс, ІІІ місце, 2013р.;

  • Біологія- ІІІ місце – Гірка Анастасия, 9-Б клас, 2012 р.;

  • Трудове навчання - ІІ місце – Дяков Сергій, 10-А класс , 2012р., ІІІ місце – Кошка Антон, 9-А клас, 2012р.; ІІ місце- Мазикін Максим, 9-А клас, 2013р.; ІІІ місце- Ломідзе Валерій, 9-А клас, 2013р.; ІІІ місце- Дяков Сергій, 11-А клас, 2013р.

  • Інформаційні технології - ІІ місце - Кирилович Артем, 11- А клас, 2013 р.;

  • ІІ (районий) етап Х міської предметної олимпіади випускників школи І ступені "Путівка в науку"-Василевська Софія, 4-Б клас, ІІІ місце в номинації "Українська мова"; Дорофеєва Вероніка, 4-А клас,

  • ІІ місце в номинації "Українська мова", 2012р;



ІІ (районний) етап  міського конкурсу знавців української мови ІІ місце – Подольян Юлія, 9-Б клас, 2012р; ІІІ місце- Пустовіт Анастасія, 11-А клас, 2013 р.

  • ІІ (районний) етап  міського конкурсу знавців української мови ІІ місце – Подольян Юлія, 9-Б клас, 2012р; ІІІ місце- Пустовіт Анастасія, 11-А клас, 2013 р.

  • ІІ (районний) етап міжнародного конкурса знавців української мови им. П.Яцика -ІІ місце– Кропівцов Вячеслав, 6-А клас, 2012 р.

  • ІІ (районний) етап  міського турніра юних математиків -ІІ місце , 2012 р.

  • ІІ (районний) етап  міського турніра юних фізиків - ІІІ місце , 2012 р.

  • Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка- ІІ місце - Василевська Софія, 5-А клас,2013р.; ІІ місце-Дубина Марія, 8-А клас,  201р.; ІІІ місце- Шилова Ірина, 5-Б клас, 2013р.

  • ІІ (районний) етап  міського конкурсу знавців російської мови - ІІ місце-Дубина Марія, 8-А клас., 2013р.; ІІ місце - Пустовіт Анастасія, 11-А клас, 2013р.; ІІІ місце- Долідзе Кристина, 11-А клас,  2013 р.

  • І (районний) етап міського конкурма учнівських робіт «Мій родовід» - ІІ місце -Дубина Марія, 8-А клас, номинація «Родовід моєї сім’ї», 2013р.

  • Лауреат районного туру міського конкурсу

  • «Учень року -2013», Гірка Анастасія,

  • 10-А клас.

  • районний турнір юних

  • економістів ІІІ місце, 2013р.







І (районний) етап міського смотру-конкурсу на кращій кабінет української мови та літератури, ІІ місце,учитель української мови та літератури Руденко С.Г.;

  • І (районний) етап міського смотру-конкурсу на кращій кабінет української мови та літератури, ІІ місце,учитель української мови та літератури Руденко С.Г.;

  • ХХ (районний) етап Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій, диплом ІІІ ступеню, учитель української мови та літератури Деревльова І.Н.;

  • ХХ (районний) етап Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій, диплом І ступеню, библиотекар Нежид Є.В.;

  • ХХ (районний) етап Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій, диплом І ступеню, учитель початкових класів Винокурова Н.Ф.







конкурс «Левеня» : участників - 16, призерів – 8;

  • конкурс «Левеня» : участників - 16, призерів – 8;

  • конкурс «Кенгуру»: участників – 39, призерів – 26;

  • конкурс «Колосок»: участників - 73 , призерів – 62;

  • конкурс «Соняшник»: участників –101, призерів –67;

  • конкурс «Золоте руно»: участників – 30, призерів – 3;

  • конкурс «Русский медвежонок»: участників – 65, призерів –12;



Обласний фестиваль-конкурс «Слов’янські таланти» - І місце, Свідло Анастасия; І місце –Тертичная Поліна, циркова студія «Непоседы»;

  • Обласний фестиваль-конкурс «Слов’янські таланти» - І місце, Свідло Анастасия; І місце –Тертичная Поліна, циркова студія «Непоседы»;

  • Міжнародний фестиваль дитячо-юнацьої творчості «Дивосвіт»- гран-прі номинація «Циркове мистецтво», Свідло Анна, 8-Б клас;

  • ІІ міжнародний фестиваль-конкурс «Сузір’я Святогір’я» лауреат І ступеню, Свідло Анастасія, 6-А клас; лауреат І ступеню Свідло Анна, 8-Б клас;

  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв „Осінні мелодії” : Кравченко Юлія (І місце), Кравченко Микита, Тертична Поліна (дипломанти), Тертична Поліна (лауреат ІІ ступеню), Свідло Анна (гран-прі);







  • Турнір «Надія» з художньої гімнастики - ІІ місце - Рудніченко Олександра, 4-Б клас;

  • Всеукраинський фестиваль талантів «Очарование весны 2013»- гран-прі конкурсу - Нечепуренко Вероніка ,4-Б клас;

  • Турнір з художньої гімнастики «Весенние ласточки» - І місце- Рудниченко Олександра, 4-Б клас;

  • Х Всеукраїнський фестиваль «Таланти багатодітної родини»- І місце, Караваєва Альбіна, 6-Б клас, номинація «Художнє та авторське виконання»;







XV відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Музи і діти»- Караваєва Альбіна, 6-Б клас, лауреат ІІІ ступеню, номінація «Вокал»;

  • XV відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Музи і діти»- Караваєва Альбіна, 6-Б клас, лауреат ІІІ ступеню, номінація «Вокал»;

  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії», в рамках Всеукраїнського проекту «Творчий шанс»- Нечепуренко Вероніка, 4-Б клас , дипломант;

  • Фестиваль DIKSON-CUP- Савран Вероніка, 3-Б клас (танцювальний колектив «Сузір’я»)- І місце за номер «Украинська полька»;

  • Відкритий Всеукраинський турнір «Алькор» з естетичної гімнастики Попеску Діана (команда Алькор Алладин) 3-Б клас, ІІІ місце;

  • XV Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Грації Киммерії», Рудниченко Олександра, 4-Б клас,

  • ІІІ місце.










База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка