В період з 02. 06. 14 до 08. 06. 14, в рамках завчасно запланованих робочих поїздок до братньої Польщі, відбувся черговий робочий візит викладачів нашого навчального закладу до польських медичних установ та навчальних закладівДата конвертації27.12.2016
Розмір445 b.В період з 02.06.14 до 08.06.14, в рамках завчасно запланованих робочих поїздок до братньої Польщі, відбувся черговий робочий візит викладачів нашого навчального закладу до польських медичних установ та навчальних закладів.

 • В період з 02.06.14 до 08.06.14, в рамках завчасно запланованих робочих поїздок до братньої Польщі, відбувся черговий робочий візит викладачів нашого навчального закладу до польських медичних установ та навчальних закладів.З 02.06.2014 по 04.06.2014 року викладачі коледжу – кандидат медичних наук, старший викладач Бугаєвський Костянтин Анатолійович та голова циклової комісії з догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки Бугаєвська Наталія Анатоліївна відвідали Фундацію «KARDIORYTM», в місті Лодзь, яку очолює доктор Міхал Худзік, один з провідних кардіохірургів Лодзинського Воєводського Шпиталю (Центр Кардіохірургії та Електрокардіології), викладач кафедри кардіохірургії Лодзинського Медичного Університету.

 • З 02.06.2014 по 04.06.2014 року викладачі коледжу – кандидат медичних наук, старший викладач Бугаєвський Костянтин Анатолійович та голова циклової комісії з догляду за хворими та медичної маніпуляційної техніки Бугаєвська Наталія Анатоліївна відвідали Фундацію «KARDIORYTM», в місті Лодзь, яку очолює доктор Міхал Худзік, один з провідних кардіохірургів Лодзинського Воєводського Шпиталю (Центр Кардіохірургії та Електрокардіології), викладач кафедри кардіохірургії Лодзинського Медичного Університету.

Це запрошення відвідати Фундацію та Центр Кардіохірургії наші викладачі отримали після 2 місяців листування та проведення великої попередньої роботи.

 • Це запрошення відвідати Фундацію та Центр Кардіохірургії наші викладачі отримали після 2 місяців листування та проведення великої попередньої роботи.

 • Фундацію «KARDIORYTM» виявила бажання до проведення низки доброчинних акцій, зокрема вони запропонували мешканцям України безкоштовне обстеження та лікування на базі Лодзинського Центру Кардіохірургії та Електрокардіології.

 • Вони готові проводити для найбідніших верств населення нашої країни безкоштовні надскладні операції по встановленню стентів, штучних водіїв серцевого ритму, штучних серцевих клапанів тощо.

Також польські колеги погодилися прийняти на робочі місця для стажування та підвищення професійної майстерності 14 провідних лікарів -кардіологів, більшість з яких оперуючи кардіохірурги з Херсонського Обласного Кардіодіспансеру.

 • Також польські колеги погодилися прийняти на робочі місця для стажування та підвищення професійної майстерності 14 провідних лікарів -кардіологів, більшість з яких оперуючи кардіохірурги з Херсонського Обласного Кардіодіспансеру.

 • Їх двотижневе перебування в Лодзинському Центрі Кардіохірургії та Електрокардіології буде повністю профінансовано Фундацією «KARDIORYTM», тобто для наших лікарів-кардіологів з Херсонщини їх проживання, харчування та знаходження в сучасній клініці буде 100 % безоплатним.

І все це є результатом переговорів між Фундацією «KARDIORYTM», Лодзь, Польща та Україно-Польською Громадською Організацією «Polonia Medyczna» Cherson, Ukraina, яку очолює наш викладач Бугаєвський К.А.

 • І все це є результатом переговорів між Фундацією «KARDIORYTM», Лодзь, Польща та Україно-Польською Громадською Організацією «Polonia Medyczna» Cherson, Ukraina, яку очолює наш викладач Бугаєвський К.А.

 • 03.06.2014 між цими двома організаціями відбулося підписання угоди про тривалу співпрацю, яка передбачає низку положень, які зокрема містять пункти про проведення та участь українських та польських викладачів, лікарів, студентів в науково -практичних конференціях, стажуваннях, в проведенні клінічних досліджень, виступах в науково-практичних фахових виданнях обох країн тощо.Наша делегація з великою зацікавлені- стю відвідала Лодзинський Центр Кардіохірургії та Електрокардіології, а також кафедру кардіохірургії Лодзинського Медичного Університету.

 • Наша делегація з великою зацікавлені- стю відвідала Лодзинський Центр Кардіохірургії та Електрокардіології, а також кафедру кардіохірургії Лодзинського Медичного Університету.

 • Нам показали сучасні лекційні зали та кабінети для практичних занять студентів, палати для кардіологічних хворих та великі операційні зали, оснащені надсучаснішим обладнанням.

Цей Центр Кардіохірургії є найбільшим у Європі, його кабінети, палати та операційні розміщенні в суперсучасній, 24-х поверховій будівлі.

 • Цей Центр Кардіохірургії є найбільшим у Європі, його кабінети, палати та операційні розміщенні в суперсучасній, 24-х поверховій будівлі.

 • Завдяки підписаній двосторонній Умові про співпрацю, вже в липні – вересні 2014 року перші пацієнти та лікарі-кардіологи зможуть відвідати Польщу для лікування та підвищення фахової майстерності.Після відвідування Лодзі наша делегація переїхала за 360 кілометрів до гостинного Любліна, всесвітньо знаного міста університетів та студентів.

 • Після відвідування Лодзі наша делегація переїхала за 360 кілометрів до гостинного Любліна, всесвітньо знаного міста університетів та студентів.

 • Там наші викладачі з 05.06.2014 по 07.06.2014 прийняли участь у проведенні міжнародної науково-практичної конференції під титулом «Сучасні медичні технології та доступ пацієнтів до надання медичних послуг».

Професор Бугаєвський К.А. представив учасникам конференції, яких було близько 200, свій доклад, виконаний у вигляді мультимедійного виступу-презентації на польській мові.

 • Професор Бугаєвський К.А. представив учасникам конференції, яких було близько 200, свій доклад, виконаний у вигляді мультимедійного виступу-презентації на польській мові.

 • Темою цього виступу було висвітлення проблем, що знайшло відображення в титулі його праці: «Комерціалізація медицини та доступ пацієнтів до надання медичних послуг: український доступ».

В цій доповіді були використані аналітично-статистичні данні МОЗ України, Держкомстату, та інформація, що офіційно була наведена в фахових періодичних виданнях та офіційних звітах представників та керівників різних гілок влади нашої держави.

 • В цій доповіді були використані аналітично-статистичні данні МОЗ України, Держкомстату, та інформація, що офіційно була наведена в фахових періодичних виданнях та офіційних звітах представників та керівників різних гілок влади нашої держави.

Цей виступ викликав велику зацікавленість у багатьох учасників конференції та її гостей, відбулася жвава дискусія, в якій з української сторони прийняли участь Бугаєвська Н.А. та Бугаєвський К.А.

 • Цей виступ викликав велику зацікавленість у багатьох учасників конференції та її гостей, відбулася жвава дискусія, в якій з української сторони прийняли участь Бугаєвська Н.А. та Бугаєвський К.А.

 • Всі закордоні учасники конференції побажали Україні та її народи миру, злагоди, процвітання та висловили свою цілковиту підтримку нашій державі на її шляху в розбудові її незалежності!

Після завершення конференції наша делегація з дводенним візитом відвідало місто і гміну (район) Пулави, Воєводство Любельське, Польша.

 • Після завершення конференції наша делегація з дводенним візитом відвідало місто і гміну (район) Пулави, Воєводство Любельське, Польша.

 • Там відбулася цікава зустріч з представниками Товариства «Приятелів Пулав», більшість з яких є медичними працівниками, що працюють в різних лікувальних заклад чи в медичній фірмі «Ultrason», яка продукує сучасне діагностичне обладнання для УЗД та ультра-сонографії.Була проведена цікава екскурсія по виробничих підрозділах фірми та продемонстровані зразки обладнання – від портативних і переносних – до великих апаратів для діагностичних кабінетів та операційних блоків.

 • Була проведена цікава екскурсія по виробничих підрозділах фірми та продемонстровані зразки обладнання – від портативних і переносних – до великих апаратів для діагностичних кабінетів та операційних блоків.
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка