В ст. 2 Конституції України зазначено, що “територія України в межах існуючого кордону є цілою та недоторканою”Дата конвертації11.06.2016
Розмір444 b.В ст. 2 Конституції України зазначено, що “територія України в межах існуючого кордону є цілою та недоторканою”.

 • В ст. 2 Конституції України зазначено, що “територія України в межах існуючого кордону є цілою та недоторканою”.Конституція України допускає зміну території України, але ст. 73 передбачає, що “виключно всеукраїнським референдумом вирішується питання про зміну території України”.

 • Конституція України допускає зміну території України, але ст. 73 передбачає, що “виключно всеукраїнським референдумом вирішується питання про зміну території України”.

 • Розділ Х Конституції України “Автономна республіка Крим” не передбачає повноважень Верховної Ради АРК щодо виходу зі складу України.Питання кримського референдуму від 16 березня 2014 р. з наступних питань:

 • Питання кримського референдуму від 16 березня 2014 р. з наступних питань:

 • Ви за возз’єднання Криму з Росією на правах суб’єкта Російської Федерації?

 • Ви за відновлення дії Конституції Республіки Крим 1992 року і за статус Криму як частини України?

 • Були поставлені за межами повноважень АРК та порушили ст. 2 та ст. 73 Конституції України.Конституційний Суд України у своєму рішенні від 14 березня 2014 року №2-рп/2014 вказав, що питання про зміну території України вирішуються виключно всеукраїнським референдумом, згідно зі ст. 73 Конституції України.

 • Конституційний Суд України у своєму рішенні від 14 березня 2014 року №2-рп/2014 вказав, що питання про зміну території України вирішуються виключно всеукраїнським референдумом, згідно зі ст. 73 Конституції України.

 • Призначення всеукраїнського референдуму з питань визначених вказаною статтею Конституції України, належить до повноважень Верховної Ради України (п.2, ч.1, ст.85).

 • Організація і порядок проведення виборів і референдумів визначаються виключно законами України (п.20, ч.1, ст.92 Конституції України).Конституційний Суд України вважає, що Верховна Рада АР Крим, ухваливши Постанову, якою передбачено входження до складу РФ як її суб’єкта, звернення до Президента РФ та до Державної Думи про початок процедури входження до складу РФ, винесення на референдум зазначених питань, порушили конституційний принцип територіальної цілісності України та вийшла за межі своїх повноважень, оскільки нормативно-правові акти Верховної Ради АР Крим та рішення Ради міністрів АР Крим не можуть суперечити Конституції і законам України там приймаються відповідно до Конституції України та законів України.

 • Конституційний Суд України вважає, що Верховна Рада АР Крим, ухваливши Постанову, якою передбачено входження до складу РФ як її суб’єкта, звернення до Президента РФ та до Державної Думи про початок процедури входження до складу РФ, винесення на референдум зазначених питань, порушили конституційний принцип територіальної цілісності України та вийшла за межі своїх повноважень, оскільки нормативно-правові акти Верховної Ради АР Крим та рішення Ради міністрів АР Крим не можуть суперечити Конституції і законам України там приймаються відповідно до Конституції України та законів України.РФ порушила українське законодавство

 • РФ порушила українське законодавство
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка