Винаходом визнається нове і таке, що володіє істотними відмінностями технічне рішення задачі в будь-якій області технології, дає технічний результатДата конвертації03.06.2016
Розмір445 b.Винаходом визнається нове і таке, що володіє істотними відмінностями технічне рішення задачі в будь-якій області технології, дає технічний результат. Окрім цього, для визнання технічного рішення винаходом воно повинне володіти певними ознаками - новизною, мати винахідницький рівень і бути промислово застосовним. Відповідно до Закону України «О охороні прав на винаходи і корисні моделі» об'єктом винаходу може бути:

  • Винаходом визнається нове і таке, що володіє істотними відмінностями технічне рішення задачі в будь-якій області технології, дає технічний результат. Окрім цього, для визнання технічного рішення винаходом воно повинне володіти певними ознаками - новизною, мати винахідницький рівень і бути промислово застосовним. Відповідно до Закону України «О охороні прав на винаходи і корисні моделі» об'єктом винаходу може бути:

  • продукт (пристрій, речовина, штам мікроорганізмів, культура кліток рослин і тварин);

  • процес (спосіб), і так званий винахід «на застосування».


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка