Вірність, жорстокість, егоїзм, ввічливість, людяність, боягузтво, мужність, грубість, зазнайство, працьовитість, скупість, щирість, любов, терпіння, заздрістьДата конвертації16.06.2016
Розмір445 b.

«...Його любов зростала до землі. Її з неї не виторгнеш. ...Його любов до землі клалася в скиби й покоси. ...Тоді й земля повірила йому — його великій любові і його великому терпінню. І вона розкрилася перед ним. Пустила його у свою душу, бо він узяв її у свою, не як скарб і надбання, а як честь і красу».

  • «...Його любов зростала до землі. Її з неї не виторгнеш. ...Його любов до землі клалася в скиби й покоси. ...Тоді й земля повірила йому — його великій любові і його великому терпінню. І вона розкрилася перед ним. Пустила його у свою душу, бо він узяв її у свою, не як скарб і надбання, а як честь і красу».

  • «Земля не могла існувати без його праці, як квітка без бджоли».Вірність, жорстокість, егоїзм, ввічливість, людяність, боягузтво, мужність, грубість, зазнайство, працьовитість, скупість, щирість, любов, терпіння, заздрість

  • Вірність, жорстокість, егоїзм, ввічливість, людяність, боягузтво, мужність, грубість, зазнайство, працьовитість, скупість, щирість, любов, терпіння, заздрістьЧитання неба«Шукай пізнання у трьох коренях – у землі, з якої піднявся, у небі, до якого прагнеш, і у самому собі, у своїй душі»

  • «Шукай пізнання у трьох коренях – у землі, з якої піднявся, у небі, до якого прагнеш, і у самому собі, у своїй душі»

Написати невеликий ( до 10 речень ) роздум, розкривши зміст афоризму “Сила кожного таїться в силі його душі”

  • Написати невеликий ( до 10 речень ) роздум, розкривши зміст афоризму “Сила кожного таїться в силі його душі”


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка