Все про бухгалтерський облікДата конвертації08.06.2016
Розмір445 b.


  • WWW.VOBU.COM.UA

  • Сайт Всеукраїнської професійної бухгалтерської газети “Все про бухгалтерський облік”


Створений у 2004 році на основі Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік». Упродовж п’яти років існування сайт стабільно входить до списку найбільш відвідуваних інтернет-ресурсів України в категорії “Бізнес і фінанси”. За цей час сайт відвідало понад 5,5 мільйонів користувачів - ділових людей, бізнесово активних громадян України (за даними незалежного рейтингу сайтів на порталі Bigmir.net) Сьогодні газета «Все про бухгалтерський облік» є визнаним лідером серед професійних бухгалтерських видань (її читають на кожному другому підприємстві України), а сайт газети відповідно – одним із найдостовірніших і найпопулярніших джерел інформації із бухгалтерського обліку й оподаткування.

  • ПРО САЙТЗа 16 років існування газету «Все про бухгалтерський облік» неодноразово відзначали найвищими державними нагородами. Зокрема її нагороджено Почесною грамотою і пам'ятним знаком Кабінету Міністрів України за значний внесок у розвиток економічної та правової освіти громадян України. Відзначено подякою Президента України, грамотами Верховної Ради України, Державної податкової адміністрації України та інших державних органів. Читачів газети «Все про бухгалтерський облік» вирізняє довіра та багаторічна відданість саме цьому виданню. Звичайно ж, так само вони довіряють й інформації на сайті газети, а отже, і вашій рекламі.СТРУКТУРА САЙТА Структура сайта максимально зрозуміла і спрямована на те, щоб значною мірою полегшити бухгалтеру пошук інформації. Відвідувач не губиться серед десятків різних заголовків, а одразу помічає Вашу рекламу.Портрет цільової аудиторії сайта газети “Все про бухгалтерський облік”

  • СтатьПортрет цільової аудиторії сайту газети “Все про бухгалтерський облік”Можливі варіанти розміщення реклами на сайтіПереваги розміщення реклами на сайті газети «Все про бухгалтерський облік»Розцінки на банерну рекламу на сайті газети “Все про бухгалтерський облік”


База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка