Всі діти, незалежно від походження, кольору шкіри, національності, статі, мови є рівними у своїх правахДата конвертації16.06.2016
Розмір445 b.Всі діти, незалежно від походження, кольору шкіри, національності, статі, мови є рівними у своїх правах.

 • Всі діти, незалежно від походження, кольору шкіри, національності, статі, мови є рівними у своїх правах.Дитина має право на піклування батьків, родичів, громади та держави. Інтереси дітей є першочерговими.

 • Дитина має право на піклування батьків, родичів, громади та держави. Інтереси дітей є першочерговими.

Кожна дитина може вільно висловлювати власну думку та погляди, причому цим поглядам повинна приділятися увага при вирішенні будь – яких питань, що стосуються даної дитини.

 • Кожна дитина може вільно висловлювати власну думку та погляди, причому цим поглядам повинна приділятися увага при вирішенні будь – яких питань, що стосуються даної дитини.Діти мають право на захист від втручання до їхнього особистого та сімейного життя. Не можна втручатися в листування дітей, порушувати їхню честь та гідність.

 • Діти мають право на захист від втручання до їхнього особистого та сімейного життя. Не можна втручатися в листування дітей, порушувати їхню честь та гідність.Держава забезпечує доступ дітей до всебічної інформації. Заохочує до розповсюдження засобами масової інформації матеріалів, що стосуються соціальних, культурних питань розвитку дитини. Держава запобігає розповсюдженню та впливу шкідливої для дитини інформації.

 • Держава забезпечує доступ дітей до всебічної інформації. Заохочує до розповсюдження засобами масової інформації матеріалів, що стосуються соціальних, культурних питань розвитку дитини. Держава запобігає розповсюдженню та впливу шкідливої для дитини інформації.Держава захищає дітей від брутального поводження з боку батьків або інших осіб, жодна дитина не може бути піддана катуванню, знущанню, незаконному арешту або позбавленню волі.

 • Держава захищає дітей від брутального поводження з боку батьків або інших осіб, жодна дитина не може бути піддана катуванню, знущанню, незаконному арешту або позбавленню волі.Діти мають право на медичну допомогу за найвищими стандартами, які реально може забезпечити держава. Жодна дитина не може бути позбавлена доступу до ефективної охорони здоров”я.

 • Діти мають право на медичну допомогу за найвищими стандартами, які реально може забезпечити держава. Жодна дитина не може бути позбавлена доступу до ефективної охорони здоров”я.Кожна дитина має право на рівень життя, необхідний для її фізичного , розумового, духовного, соціального розвитку. Батьки несуть відповідальність за забезпечення необхідного рівня життя дитини. Держава створює відповідні умови для реалізації цієї відповідальності.

 • Кожна дитина має право на рівень життя, необхідний для її фізичного , розумового, духовного, соціального розвитку. Батьки несуть відповідальність за забезпечення необхідного рівня життя дитини. Держава створює відповідні умови для реалізації цієї відповідальності.Дитина має право на освіту, і обов”язок держави – забезпечити доступну для кожної дитини безкоштовну обов”язкову початкову освіту та заохотити її до отримання середньої освіти.

 • Дитина має право на освіту, і обов”язок держави – забезпечити доступну для кожної дитини безкоштовну обов”язкову початкову освіту та заохотити її до отримання середньої освіти.Кожна дитина має певні обдарування. Завдання держави полягає в тому, щоб не лише вчасно помітити талановитих дітей, а й сприяти розвитку талантів та обдарувань.

 • Кожна дитина має певні обдарування. Завдання держави полягає в тому, щоб не лише вчасно помітити талановитих дітей, а й сприяти розвитку талантів та обдарувань.У кожного народу є своя мова, свої традиції, релігія, обряди. Діти мають право на свою національну культуру, рідну мову та віросповідання.

 • У кожного народу є своя мова, свої традиції, релігія, обряди. Діти мають право на свою національну культуру, рідну мову та віросповідання.Діти мають право на відпочинок, дозвілля та участь у культурному та творчому житті суспільства

 • Діти мають право на відпочинок, дозвілля та участь у культурному та творчому житті суспільстваДитина має право на захист у тих випадках, коли їй доручається робота, яка може нести загрозу її здоров”ю. Держава встановлює мінімальний вік для прийому на роботу і визначає вимоги до умов праці.

 • Дитина має право на захист у тих випадках, коли їй доручається робота, яка може нести загрозу її здоров”ю. Держава встановлює мінімальний вік для прийому на роботу і визначає вимоги до умов праці.Діти мають право на захист від незаконного вживання наркотиків, а також від залучення до виробництва наркотичних речовин та торгівлі ними.

 • Діти мають право на захист від незаконного вживання наркотиків, а також від залучення до виробництва наркотичних речовин та торгівлі ними.Жодна дитина не може бути піддана тортурам, жорстокому поводженню, покаранню та незаконному арешту. У випадках, коли дитина все ж постраждала, держава забезпечує необхідну соціальну реабілітацію та лікування.

 • Жодна дитина не може бути піддана тортурам, жорстокому поводженню, покаранню та незаконному арешту. У випадках, коли дитина все ж постраждала, держава забезпечує необхідну соціальну реабілітацію та лікування.Держава повинна вживати всіх можливих заходів, щоб діти не брали участь у військових діях. Жодна дитина,яка досягла 15 років, не повинна брати безпосередньої участі у воєнних діях та призиватися на службу до збройних сил. Держава повинна піклуватися про дітей, які постраждали від збройних конфліктів.

 • Держава повинна вживати всіх можливих заходів, щоб діти не брали участь у військових діях. Жодна дитина,яка досягла 15 років, не повинна брати безпосередньої участі у воєнних діях та призиватися на службу до збройних сил. Держава повинна піклуватися про дітей, які постраждали від збройних конфліктів.Дитина, яка порушила закон, має право на таке поводження, що сприяє розвиткові в неї почуття власної гідності та зміцнює повагу до прав і свобод людини.

 • Дитина, яка порушила закон, має право на таке поводження, що сприяє розвиткові в неї почуття власної гідності та зміцнює повагу до прав і свобод людини.

Діти, які з вини дорослих, політиків чи через стихійне лихо (землетрус, повінь, радіоактивне ураження) стали біженцями, мають право на отримання міжнародної гуманітарної допомоги, яку надають міжнародні, урядові організації , а також прості люди, яким небайдужа доля дітей, постраждалих від стихійного лиха чи воєн.

 • Діти, які з вини дорослих, політиків чи через стихійне лихо (землетрус, повінь, радіоактивне ураження) стали біженцями, мають право на отримання міжнародної гуманітарної допомоги, яку надають міжнародні, урядові організації , а також прості люди, яким небайдужа доля дітей, постраждалих від стихійного лиха чи воєн. • Держава зобов”язана якнайширше знайомити як дорослих, так і дітей із правами, відображеними в Конвенції ООН про права дитини.А хто порушує ці права, той має відповідати за законом. Сьогодні ми відвідаємо “залу суду”, де розглядатиметься кілька судових справ із питань порушення прав казкових героїв.

 • А хто порушує ці права, той має відповідати за законом. Сьогодні ми відвідаємо “залу суду”, де розглядатиметься кілька судових справ із питань порушення прав казкових героїв.1.Конвенция о правах ребенка –Unicef: Детский фонд ООН,1998

 • 1.Конвенция о правах ребенка –Unicef: Детский фонд ООН,1998

 • 2.Права дитини в Україні та їх реалізація:Юридичний довідник школяра.- Кіровоград,2004

 • 3.Позакласний час -2011- №5

 • 4.Позакласний час – 2008 -№9
База даних захищена авторським правом ©pres.in.ua 2016
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка